Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7828) - strana 198

Výroba, průmysl a energetika

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Práce ve výrobě léků, mzda od 22 100 Kč
Praha 10
dnes
BEZPRAŠNÉ PROSTŘEDÍ, VÝROBA LÉKŮ, ZAJÍMAVÉ FINANČNÍ OHODNOCENÍ a NÁSTUP MOŽNÝ IHNED! To vše Vás čeká, pokud nastoupíte na pozici... zobrazit nabídku»
Výrobní operátor, bezprašné prostředí, až 28 000 Kč/měs.
Praha 10
dnes
Váháte se změnou zaměstnání nebo jste aktuálně volní? Vadí Vám prašné prostředí a přesto chcete pracovat ve výrobě? Nabízíme... zobrazit nabídku»
Seřizovač ve výrobě, nástup do kmenu, mzda od 28 000 Kč/měs.
Praha 10
dnes
Máte zkušenosti se seřizováním výrobní linky? Troufáte si na seřizování strojů, které vyrábí léky? Potom hledáme právě VÁS!... zobrazit nabídku»
Mistr do výroby, farmacie, až 40 000 Kč/měs.
Praha 10
dnes
Pro stabilní a významnou společnost farmaceutického zaměření hledáme kandidáta na pozici MISTR DO VÝROBY! Máte zkušenosti s vedením... zobrazit nabídku»
Seřizovač výrobní linky, až 33 000Kč/měs.
Praha 10
dnes
Máte zkušenost se seřizováním strojů a hledáte nové pracovní prostředí? Nabízíme zajímavou pracovní nabídku na pozici SEŘIZOVAČ... zobrazit nabídku»
Obsluha výrobní linky, až 28 000 Kč/měs.
Praha 10
dnes
Zaujal by Vás průměrný čistý výdělek PO ZAUČENÍ až 21 000 Kč/měs. ČISTÉHO? Chcete pracovat ve výrobě a nevadí Vám manuální... zobrazit nabídku»
Operátor výrobní linky, Hostivař - nástup 1.9.2017
Praha 10
dnes
Zaujal by Vás průměrný čistý výdělek PO ZAUČENÍ až 21 000 Kč/měs. ČISTÉHO? Chcete bezprašné prostředí, obsluhovat výrobní linku... zobrazit nabídku»
Seřizovač - Sadská, až 30 000 Kč/měs.
Sadská
dnes
Máte zkušenosti se seřizováním strojů a bydlíte v lokalitě SADSKÁ? Nebo jste čerstvým absolventem a chcete získat praxi? Potom máme... zobrazit nabídku»
Servisní technik strojů, až 35 000 Kč/měs.
Praha 9
dnes
Máte zkušenosti se servisem stavebních strojů nebo alespoň platnou vyhlášku 50/1978 Sb, paragraf 6? Nevadí Vám cestování jako součást... zobrazit nabídku»
Operátor výroby, až 24 000 Kč/měs., Kladno
Kladno
dnes
Hledáme Operátory výroby a dělníky na pracoviště vysekávání a ohraňování plechů. Máte zkušenosti nebo jenom zájem pracovat ve... zobrazit nabídku»
Technik údržby, Kladno, až 23 000 Kč/měs.
Kladno
dnes
Hledáte zaměstnání v oblasti údržby výrobních strojů? Je pro Vás zajímavá oblast zpracování plechů a kovů? Chcete pracovat v... zobrazit nabídku»
Specialista plánování, farmacie, až 45 000 Kč
Praha 10
dnes
Hledáte změnu a chcete si polepšit? Máte zkušenosti na pozici specialista plánování z výrobní společnosti? Je pro Vás zajímavý obor... zobrazit nabídku»
Zentiva hledá zkušené operátory výroby
Praha 10
dnes
Máte zkušenost s prací ve výrobě a hledáte změnu? Chcete mít jistotu a stabilní zázemí? Dokážete se přizpůsobit třísměnnému nebo... zobrazit nabídku»
Zentiva: práce ve výrobě, až 26 900 Kč/měs.
Praha 10
dnes
Jsi DĚLNÍK, OPERÁTOR VÝROBY nebo MANIPULANT a hledáš lepší práci v lokalitě Praha 10? Společnost ZENTIVA hledá šikovné zaměstnance do... zobrazit nabídku»
Technolog | farmaceutický průmysl, až 45 000 Kč/měs.
Střížkov
dnes
Máte zájem pracovat pro významnou farmaceutickou společnost, jste technolog a angličtina Vám nedělá problémy? Máte rád/a nové výzvy a... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Uničov
dnes
Orientujete se v gumárenských technologiích, v technologii polymerů, nebo v organických technologiích? Znáte ISO? Máte potenciál řídit... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobního oddělení
Liberec
dnes
Jste šikovný mistr a chcete povýšit? Umíte vést tým lidí a jste dobrý šéf? Hledáte práci mimo automotive? Pokud mluvíte anglicky,... zobrazit nabídku»
Správce budov | AJ
Liberec
dnes
Máte zkušenosti v oblasti správy budov? Jste připraven říci nové výzvě ANO? Pokud k tomu hovoříte anglicky, máme pro Vás unikátní... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality
Liberec
dnes
Jednání s dodavateli je pro Vás denním chlebem? Vyznáte se v kvalitě v automotive? Znáte nástroje kvality a normy a domluvíte se anglicky... zobrazit nabídku»
Pracownik montażu 2 700 - 3 200 PLN
Louny
dnes
* Łatwa obsługa ręczna na linii montażowej * kontrola procesu monitorowania produktów, umieszczenie na linii * praca z aluminiowymi elementami *... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace