Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (8024) - strana 2

Výroba, průmysl a energetika
Seřizovač až 25 000 Kč/měsíčně - Benešov
Benešov
dnes
Máte zkušenosti se seřizováním strojů a zajímá Vás práce v automobilovém průmyslu? Potom máme nabídku přímo pro Vás. Hledáme... zobrazit nabídku»
Mistr do výroby, farmacie, až 40 000 Kč/měs.
Praha 10
dnes
Pro stabilní a významnou společnost farmaceutického zaměření hledáme kandidáta na pozici MISTR DO VÝROBY! Máte zkušenosti s vedením... zobrazit nabídku»
Seřizovač výrobní linky, až 33 000Kč/měs.
Praha 10
dnes
Máte zkušenost se seřizováním strojů a hledáte nové pracovní prostředí? Nabízíme zajímavou pracovní nabídku na pozici SEŘIZOVAČ... zobrazit nabídku»
Mechanik - seřizovač až 25 000 Kč/měsíčně
Zruč nad Sázavou
dnes
Hledáte novou pracovní příležitost a máte zkušenost se seřizováním strojů? Nabízíme zajímavou pracovní nabídku na pozici MECHANIK -... zobrazit nabídku»
Obsluha výrobní linky, až 28 000 Kč/měs.
Praha 10
dnes
Zaujal by Vás průměrný čistý výdělek PO ZAUČENÍ až 21 000 Kč/měs. ČISTÉHO? Chcete pracovat ve výrobě a nevadí Vám manuální... zobrazit nabídku»
Operátor výrobní linky, Hostivař, zajímavé benefity
Praha 10
dnes
Zaujal by Vás průměrný čistý výdělek PO ZAUČENÍ až 21 000 Kč/měs. ČISTÉHO? Chcete bezprašné prostředí, obsluhovat výrobní linku... zobrazit nabídku»
Operátor výrobní linky, Hostivař, zajímavé benefity
Praha 10
dnes
Zaujal by Vás průměrný čistý výdělek PO ZAUČENÍ až 21 000 Kč/měs. ČISTÉHO? Chcete bezprašné prostředí, obsluhovat výrobní linku... zobrazit nabídku»
Technik - pozice vhodná pro automechaniky, až 32 000 Kč/měs.
Praha 9
dnes
Máte zkušenosti na pozici automechanik a máte zájem změnit pole působnosti? Baví Vás cestování a spravování vozů? CHCETE ZAJÍMAVÉ... zobrazit nabídku»
Seřizovač - Sadská, až 30 000 Kč/měs.
Sadská
dnes
Máte zkušenosti se seřizováním strojů a bydlíte v lokalitě SADSKÁ? Nebo jste čerstvým absolventem a chcete získat praxi? Potom máme... zobrazit nabídku»
Servisní technik strojů, až 35 000 Kč/měs.
Praha 9
dnes
Máte zkušenosti se servisem stavebních strojů nebo alespoň platnou vyhlášku 50/1978 Sb, paragraf 6? Nevadí Vám cestování jako součást... zobrazit nabídku»
Svářeč - Kladno, až 40 000 Kč/měs.
Kladno
dnes
Máte zkušenosti na pozici svářeč, nebo jsi právě tento obor vystudoval? Bydlíš v Kladně nebo jeho okolí? Pojď pracovat na pozici... zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě, příspěvek na dopravu zajištěn
Vysočany
dnes
Hledáme zkušené operátory výroby! Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, nástup kdykoliv dle domluvy a širokou nabídku benefitů. Pro... zobrazit nabídku»
Vedoucí technického zabezpečení a správy budov, výrobní společnost
Český Krumlov
dnes
Významná výrobní společnost hledá do svých řad VEDOUCÍHO TECHNICKÉHO ZABEZPEČENÍ A SPRÁVY BUDOV. Náplň práce: Zodpovědnost za... zobrazit nabídku»
Plánovač/ka výroby v Kolíně
Kolín
dnes
Zahraniční společnost, přední výrobce chladící a klimatizační techniky, hledá posilu do svého týmu na pozici PLÁNOVAČ. Vaší náplní... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby - Slatina - od 19 000 Kč
Brno
dnes
Zaujalo Vás nadstandardní finanční ohodnocení v oblasti výroby? Troufnete si zajistit plynulý chod výrobních linek? Vyhovuje Vám práce v... zobrazit nabídku»
Operátor/ka kvality - Slatina - od 19 000 Kč
Brno
dnes
Máte rádi věci pod Vaší plnou kontrolou? Chcete dostat příležitost ukázat, co ve Vás je? Zajímáte se o kvalitu výrobků, vyhovuje Vám... zobrazit nabídku»
Skladník/ce - dvousměna, lokalita Modřice
Brno
dnes
Zapomeňte na nudnou práci za pasem! Máte praxi s obsluhou retraků a nevadí Vám pracovat ve dvousměnném provozu? Rádi jezdíte na... zobrazit nabídku»
Operátor divize elektro - nástup bez druhého kola
Brno
dnes
Zajímá Vás oblast elektro? Máte zájem o dlouhodobou spolupráci na HPP, nebojíte se třísměnného provozu a jste spolehlivý/spolehlivá? Pak... zobrazit nabídku»
Operátor/ka ve zdravotnických potřebách - Veverská Bítýška
Veverská Bítýška
dnes
Hledáte stabilní a dlouhodobou práci ve zcela čisté výrobě? Jste ochotni pracovat v TŘÍSMĚNNÉM či NEPŘETRŽITÉM PROVOZU? Je pro Vás... zobrazit nabídku»
Montážní dělník/Operátor až 26 000 Kč/měs.
Brno
dnes
Zajímáte se o práci ve strojírenství? Hledáme vhodné kandidáty na pozici Montážního dělníka/ci i Operátora. Vaším úkolem bude: -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace