Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7332) - strana 2

Výroba, průmysl a energetika
Kontrola kvality - výborné finanční ohodnocení - Brno
Brno
dnes
- výborné finanční ohodnocení - šance i pro absolventy nebo kandidáty z jiných oborů - možná prohlídka oddělení před nástupem -... zobrazit nabídku»
Skladník/ce- výborné finanční ohodnocení- pouze denní směny Brno
Brno
dnes
- zázemí velké mezinárodní stabilní společnosti - práce bez nočních směn a volné víkendy - práce na HPP s možností kariérního... zobrazit nabídku»
Denní provoz - práce převážně v sedě Brno
Brno
dnes
- pouze ranní (6-14) a odpolední směny (14-21:50) - navýšená mzda- výdělek až 20 000 Kč - nezávazná prohlídka výroby před nástupem ... zobrazit nabídku»
Lehká kompletace pouze na noční směny Brno
Brno
dnes
- pouze noční provoz, směna začíná ve 22 hodin a končí následující den v 6 hodin ráno - směny jsou od neděle (22h) do pátku (6h) -... zobrazit nabídku»
Skladník - Brno Modřice (nepřetržitý provoz) mzda až 27 000 Kč
Brno
dnes
- motivující finanční ohodnocení (mzda až 28 000 Kč) - čisté a bezpečné pracovní prostředí - příležitost k profesnímu růstu -... zobrazit nabídku»
Balič hygienických potřeb
Jaroměř
dnes
Informace o klientovi / pozici NEVONÍ VÁM ŠPINAVÁ PRÁCE? U NÁS VÁM TO VONĚT BUDE. Pracovní náplň - Balení hygienických potřeb a... zobrazit nabídku»
Svářeč - zámečník
Ústecký
dnes
Informace o klientovi / pozici Aktuálně hledáme nové tváře do výrobní společnosti sídlící v Teplicích. Pracovní náplň Vaší... zobrazit nabídku»
Dělník do výroby, 100 Kč/hod, lehká čistá práce (jakr.)
Prostějov
dnes
mzda 100 Kč/hod. (po zaučení navýšení) možnost týdenních záloh čisté a příjemné pracovní prostředí pravidelně se střídající... zobrazit nabídku»
Řidič VZV, 125Kč/hod., ubytování nebo úhrada jízdného (Jakr.)
Prostějov
dnes
125 Kč/hod včetně příplatků možnost týdenních záloh možnost přesčasů možnost ubytování včetně příspěvku na ubytování... zobrazit nabídku»
Servisní technik záložních zdrojů UPS
Praha
dnes
Práci na HPP v příjemném prostředí v mladém kolektivu Práci vhodnou i pro absolventy Zajímavé finanční ohodnocení, placené... zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě, čistá práce po-pá, od 17000 Kč.+přípl. (Jakr.)
Prostějov
dnes
mzda 102Kč/hod. + příplatky možnost týdenních záloh možnost zajištění ubytování možnost poskytnutí příspěvku na ubytování ... zobrazit nabídku»
Výrobní operátor, nápoje (náborový příspěvek, příspěvek na dopravu a...
Praha 9
dnes
Tuto pozici obsazujeme pro potravinářského výrobce a distributora, Praha 9 (PEPSICO CZ s.r.o.) Výrobní operátor je důležitou součástí... zobrazit nabídku»
Specialista výroby (náborový příspěvek, příspěvek na dopravu a ubytová...
Praha 9
dnes
Tuto pozici obsazujeme pro potravinářského výrobce a distributora, Praha 9 (PEPSICO CZ s.r.o.) Výrobní operátor je důležitou součástí... zobrazit nabídku»
PLC programátor
Domažlicko
dnes
- zajímavé mzdové ohodnocení odpovídající vykonávané pozici, zkušenostem a schopnostem - stabilní zaměstnání u mezinárodní... zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě, 21000 Kč, ubytování n. úhrada jízdného (Jakr.)
Prostějov
dnes
mzda 125 Kč/hod. se zákonnými příplatky (21 - 25 tis. Kč) možnost týdenních záloh možnost přesčasů možnost ubytování včetně... zobrazit nabídku»
Operátor obrobny a slévárny – až 23 000 Kč
Ostrava
dnes
Pro našeho významného klienta působícího v automobilovém průmyslu hledáme manuálně zručné, fyzicky zdatné a zkušené kandidáty na... zobrazit nabídku»
Supervizor logistiky
Plzeň
dnes
- Uplatnění na zajímavé pozici - Zázemí ve stabilní mezinárodní společnosti - Odpovídající pracovní ohodnocení - Měsíční bonusy... zobrazit nabídku»
Technik údržby
Moravskoslezký kraj
dnes
Pro významného klienta v automobilovém průmyslu hledám Technika údržby. Do stabilního týmu hledáme samostatného, organizačně schopného... zobrazit nabídku»
Třídič řeziva - Paskov – až 23 000 Kč - vhodné pro absolventy
Paskov
dnes
Hledáme zaměstnance do kmenového stavu pro společnost zabývající zpracováním dřeva. Pokud hledáte práci v oboru, který má budoucnost -... zobrazit nabídku»
Skladník s VZV – Ostrava – od 17000 Kč
Ostrava
dnes
Firma zabývající se výrobou brzdových destiček hledá do svého týmu šikovné, spolehlivé a fyzicky zdatné pracovníky. ZAMĚSTNÁNÍ DO... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace