Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7446) - strana 21

Výroba, průmysl a energetika
Konstruktér Junior
Liberecký
včera
- Zajímavou a různorodou práci s možností podílet se na vývoji systémů - Možnost realizace vlastních řešení, důvěru a samostatnost -... zobrazit nabídku»
Zajímavá příležitost pro koordinátory s rumunštinou
Ústí nad Labem
včera
Díky této příležitosti získáš stabilní práci na hlavní pracovní poměr, kde uplatníš své jazykové znalosti a vedoucí... zobrazit nabídku»
Operátor CNC
Moravany u Brna
včera
- Mzda 24000-30000Kč/měs, dle zkušeností, možnost i více - 2směnný provoz - Smlouva na dobu neurčitou - 90 Kč stravenky - 25 dní... zobrazit nabídku»
Nové pracovní příležitosti v Olomouci a okolí
Olomouc
včera
Za vaši skvěle odvedenou práci vám nabídneme mzdu až 22.000 Kč a k tomu řadu skvělých benefitů. Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak... zobrazit nabídku»
Pohodové pracovní odpoledne
Ostrava
včera
- pravidelný jistý příjem a smlouvu na HPP. - pracovní doba 14:00-18:00, volné víkendy - ohodnocení až 9 050,- Kč hrubého zobrazit nabídku»
Svářeči CO2 35-50000 Kč/měs+ubytování a svozy. nástup 8.8. Dobříš
Dobříš
včera
- měsíční výdělek od 32000, možný měsíční výdělek s prací přesčas 50000 Kč/měs - smlouva na hlavní pracovní poměr na 1 rok -... zobrazit nabídku»
Práce ve výrobě, montáž, práce na lakovně ubytování + svozy. od 20000 K...
Dobříš
včera
PRŮMĚRNÝ MĚSÍČNÍ VÝDĚLEK (22 - 26.000 KČ/MĚS.) - základní mzdu od 114 Kč/h ( 18.810 Kč/měs.) - příplatek za odpolední (6 Kč/h) -... zobrazit nabídku»
Technolog/procesní inženýr - plasty
Brno
včera
Jste technolog ve výrobě nebo pracujete jako procesní inženýr? Máte znalosti technologie vstřikování plastů? Pracujete se stroji... zobrazit nabídku»
Operátor CNC strojů, 22 000 Kč/měs.
Kladno
včera
ZAJÍMÁ VÁS SRDCE MOTORU? Máte zkušenosti na pozici OPERÁTORA CNC STROJŮ? Pak nám zašlete svůj životopis a staňte se součástí české... zobrazit nabídku»
Údržbář
Praha 1
včera
CHCETE SE PODÍLET NA STAVEBNÍM BOOMU V PRAZE? Máte zkušenosti v údržbě? Zašlete nám svůj životopis na pozici ÚDRŽBÁŘ a začněte... zobrazit nabídku»
Autoelektrikář, slaný, až 28 000 Kč/měs.
Slaný
včera
Máte zkušenosti s montáží? Hledáte si práci v okolí Kladenska? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis na pozici AUTOELEKTRIKÁŘ a... zobrazit nabídku»
Svářeč MIG, 30 000 Kč/měs.
Slaný
včera
Výrobní společnost se sídlem ve Slaném hledá kandidáty na pozici SVÁŘEČ MIG. Pokud máte zkušenosti se svářením hliníku nebo nerezové... zobrazit nabídku»
Svářeč TIG, 40 000 Kč/měs.
Kladno
včera
Výrobní společnost se sídlem ve Slaném hledá kandidáty na pozici SVÁŘEČ TIG. Pokud máte zkušenosti se svářením hliníku nebo nerezové... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr kvality - automotive
Kroměříž
včera
Máte zkušenost s projektovým řízením a vedení APQP a PPAP procesů? Automotive Vám není cizí? Exkluzivně nabízíme pozici: PROJEKTOVÝ... zobrazit nabídku»
Technik/ obsluha stroje
Žatec
včera
Hledáme technicky zdatné kandidáty/-ky, kterým nevadí práce ve směnném provozu! Obsazujeme pozici TECHNIK/ OBSLUHA STROJE! Náplň práce je... zobrazit nabídku»
Technik lisování
Žatec
včera
Hledáme TECHNIKA LISOVÁNÍ! Pokud máte platnou vyhlášku 50 a jste ochotni pracovat v nepřetržitém provozu, tak pošlete Váš... zobrazit nabídku»
Interní auditor/Technik kvality
Ústí nad Labem
včera
Představujete si kariérní start v menší společnosti? Víte, co znamená audit, máte přehled v ISO normách? Dokážete vzít odpovědnost do... zobrazit nabídku»
Výrobní dělník
Teplice
včera
Pro výrobní společnost v Teplicích s dlouholetou tradicí hledáme Výrobní dělníky ! *práce na 12ti hodinové směny *krátký a dlouhý... zobrazit nabídku»
Dělník výroby - pracovník montáže
Žandov
včera
Na dlouhodobou brigádu - min. do konce roku 2017 hledáme 2 výrobní dělnice (dělníky) do lokality mezi Děčínem a Českou Lípou na 3směnný... zobrazit nabídku»
Strojírenský dělník, děčín
Děčín
včera
Hledáte práci ve výrobě a nevadí Vám 12-ti hodinové směnny? Přijďte k nám rozšířit řady jako STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK! Co u nás... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace