Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7672) - strana 25

Výroba, průmysl a energetika
Lehká manuální práce - Chomutov
Chomutov
před 2 dny
-základní mzdu 13.200,-/měs. -prémie 14% za měsíc -výkonnostní bonus až 1000Kč/měs -příplatky za noční práci a práci přesčas... zobrazit nabídku»
Pracovník ve výrobě - závodní stravování, svozová doprava
Chomutov
před 2 dny
-Atraktivní mzda -Fixní mzda 16.400 Kč + příplatky za noční směny a přesčasy dle zákoníku práce + BONUSY -Práce na HPP -Závodní... zobrazit nabídku»
Specialista "Continuous Improvement"
Ostrava
před 2 dny
Informace o klientovi / pozici Není pro Vás zkratka WCM sprostá nadávka? Víte o co jde v rámci continuous improvement? Pokud ano, máme pro Vás... zobrazit nabídku»
Hledáme odborníka a nadšence v oblasti diagnostiky vozidel
Moravskoslezský
před 2 dny
Jsme silní, tradiční a dynamicky se rozvíjíme! Pokud se chcete rozvíjet a zúročit své znalosti v silné a tradiční automobilce u nás,... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Pardubický
před 2 dny
Job Description Jméno společnosti je v současné době dobře známo nejen mezi dodavateli automobilového i elektrotechnického průmyslu v... zobrazit nabídku»
Mistr - tradiční výrobní společnost se stabilitou na trhu
Moravskoslezský
před 2 dny
Rozšiřujeme náš výrobní program a budeme přijímat nové pracovníky na pozice MISTRA. Hledáme pracovníky s následující kvalifikací: ... zobrazit nabídku»
Řidič VZV
Kopřivnice
před 2 dny
Informace o klientovi / pozici Pro našeho významného klienta - automotive společnost Brose CZ Kopřivnice, hledáme kandidáty/ kandidátky na... zobrazit nabídku»
Inženýr údržby/Maintenance Specialist
Ostrava
před 2 dny
Informace o klientovi / pozici Orientujete se ve výrobních procesech? Máte zkušenosti z elektroúdržby strojů/ zařízení a analytickou mysl?... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Ústecký
před 2 dny
Informace o klientovi / pozici Aktuálně hledáme vhodné adepty na volnou pracovní pozici Vedoucí výroby. Hledáme člověka se zkušeností na... zobrazit nabídku»
Hledáme odborníky v technických oborech
Karlovarský
před 2 dny
Informace o klientovi / pozici Pro našeho klienta, významného zaměstnavatele v Karlovarském kraji, hledáme nové tváře do výrobních týmů.... zobrazit nabídku»
Výrobní dělník/dělnice - Trutnov až 21 000 Kč/měs.
Královéhradecký
před 2 dny
Job Description Hledáte dlouhodobou a stabilní práci? Ocenili byste dotované stravování, dovolenou navíc, bonusy a další benefity?  Nevadí... zobrazit nabídku»
Dělník / Dělnice do výroby
Ústecký
před 2 dny
Informace o klientovi Jsme personálně poradenská společnost, která v rámci inzertního supportu podporuje touto inzercí společnost Colortec... zobrazit nabídku»
Denní kompletace na 3 dny v týdnu - Brno
Brno
před 2 dny
Pro našeho významného zákazníka hledáme uchazeče na pozici Operátor/-ka výroby ve Slatině, práce ve 12ti hodinových směnách - denní... zobrazit nabídku»
Operátor ve výrobě
Plzeňský
před 2 dny
Nadnárodní společnost se zaměřením na výrobu dílů z tvrzeného polypropylenu pro automobilový průmysl obsazuje pozici OPERÁTOR VE... zobrazit nabídku»
Výrobní dělník - stroje
Jihomoravský
před 2 dny
Láká Vás práce s poloautomatickými a automatickými stroji? Dobře se orientujete v technické dokumentaci a chcete získávat nové zkušenosti?... zobrazit nabídku»
Seřizovač strojů
Jihomoravský
před 2 dny
Jste technicky zdatný a už jste někdy pracoval s automatickými nebo poloautomatickými stroji? Chtěl byste začít pracovat jako SEŘIZOVAČ... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2
Brno
před 2 dny
Nebojíte se manuální práce a chcete pracovat na jednu maximálně dvě směny? Disponujete platným svářečským průkazem pro metodu CO2? Rádi... zobrazit nabídku»
Svářeč - zámečník
Brno
před 2 dny
Vyučil ses v technickém oboru a chceš nastartovat svou kariéru v opravdu prestižní firmě sídlící v Brně? Máš platný svářečský... zobrazit nabídku»
Project leader – automotive
Plzeň
před 2 dny
- Uplatnění na nově vzniklé pozici v rostoucí společnosti - Zázemí stabilní mezinárodní firmy - Flexibilní pracovní doba - 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Konstruktér junior
Liberec
před 2 dny
Nabízíme: Zázemí perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí Motivující mzdové ohodnocení Zajímavý balíček... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace