Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7180) - strana 25

Výroba, průmysl a energetika
Specialista designu elektro
Praha, Středočeský
dnes
* Pracovní uplatnění pro absolventy s praxí * Příspěvek na stravování * Práci v rozvíjející se společnosti * Nástup: Ihned *... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér - PLC
Praha, Středočeský
dnes
* Práci ve stabilní společnosti * Příspěvek na stravování * Příspěvek na penzijní pojištění * Nástup: Ihned * Místo výkonu... zobrazit nabídku»
Kalkulant ve strojírenství
Praha, Středočeský
dnes
* Profesní růst * Zázemí menzinárodní společnosti * Příspěvek na stravování * Příspěvek na dopravu či ubytování * Roční... zobrazit nabídku»
Kalkulant junior
Praha, Středočeský
dnes
* Možnost profesního růstu * Zázemí menzinárodní společnosti * Příspěvek na stravování * Příspěvek na dopravu či ubytování *... zobrazit nabídku»
Automobilový vývojář - elektro
Praha, Středočeský
dnes
* vhodné pro absolventy * práci na moderně vybaveném pracovišti * pružnou pracovní dobu * 5 týdnů odpočinku * místo výkonu práce:... zobrazit nabídku»
PRO milovníky AUT - elektro vývojář
Praha, Středočeský
dnes
* absolventi jsou u nás vítáni * pružnou pracovní dobu * 5 týdnů odpočinku * budeš-li dobrý, kariérní růst je na cestě * místo... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2
Praha 9
dnes
dobré platové podmínky dlouhodobá spolupráce pracovní doba 6:30­, 15:00 pondělí až pátek zajímavá práce v přátelském kolektivu zobrazit nabídku»
Nákupčí/ Sourcer
Pardubice
dnes
-práci v dynamické mezinárodní společnosti -perspektivní a stabilní zaměstnání -odpovídající finanční ohodnocení -perspektivu... zobrazit nabídku»
TOP nabídka pro svářeče!!!
Holýšov
dnes
- Příspěvek na ubytování, - Příspěvek na dopravu (MHD), - Možnost přesčasů, - Týdenní zálohy ve výši 1000 Kč / týden. zobrazit nabídku»
Solution inženýr, příprava konceptu technického řešení
Pardubice
dnes
práci v dynamické mezinárodní společnosti perspektivní a stabilní zaměstnání odpovídající finanční ohodnocení perspektivu... zobrazit nabídku»
Inženýr výstupní kvality
Pardubice - Staré Čívice
dnes
zázemí stabilní mezinárodní společnosti zajímavou a různorodou práci, možnost seberealizace možnost podílet se na nových... zobrazit nabídku»
IT koordinator [zajímavá příležitost]
okres Louny
dnes
- zaměstnání v prosperující se společnosti - nově se formující oddělení, zatím dva zaměstnaneci - měsíční bonusy v návaznosti na... zobrazit nabídku»
Sklad s oblečením - mzda až 19000 Kč (Praha-východ)
Praha-východ
dnes
týdenní poskytování záloh vyplácení mzdy vždy včas zabezpečené ubytování v Praze - ušetříte minimálně 3000 Kč ... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby plastů (-kmz-)
okr. Znojmo
dnes
- zaměstnání v oboru s potenciálem pro další růst v podniku se zahraničním kapitálem - flexibilní pracovní doba - vybavené pracoviště... zobrazit nabídku»
Technolog výroby [13. 14. plat]
Teplice
dnes
- pracovní poměr na dobu neurčitou ve stabilní, nadnárodní společnosti - motivující finanční ohodnocení - garantovanou výši 13. a 14.... zobrazit nabídku»
Řidič VZV - mzda od 25 000 Kč
Jablonec nad Nisou
dnes
- průměrná mzda od 25 000 Kč, - vstupní bonus po prvním odpracovaném měsíci v částce 5000 Kč, po zkušební době dalších 5000 Kč, ... zobrazit nabídku»
Strojní inženýr
Pardubice - Staré Čívice
dnes
Veškerá potřebná školení (CATIA V5, SAP) Mladý, leč zkušený přátelský tým Platové ohodnocení na základě vašich... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucího ve výrobě
Pardubice - Staré Čívice
dnes
konkurenceschopný plat příležitost pracovat v dynamicky se rozvíjejícím odvětví automobilového průmyslu vynikající pracovní... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik do automotive
Praha, Středočeský
dnes
* 13. Plat + 1 x ročně věrnostní bonus * 1 týden dovolené navíc * Zkrácenou pracovní dobu 7,5 hodiny * Příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Kontrolor jakosti sestav/teamleader
Praha
dnes
Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů příspěvek... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace