Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6894) - strana 26

Výroba, průmysl a energetika
Konstruktér
Brno
včera
zajímavé mzdové a pracovní podmínky 5 týdnů dovolené příspěvek na stravování v areálu firmy práce ve stabilní společnosti zobrazit nabídku»
Koordinátor výroby - specialista interní logistiky
Praha
včera
- zodpovědná pozice v zavedené, stabilní společnosti - motivující finanční ohodnocení - plně profesionální a moderní pracovní... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer pro prodej kompresorů - severní Morava
Ostrava
včera
- zázemí stabilní a prosperující společnosti s mladým kolektivem - náročná, ale zajímavá práce v obchodní i technické oblasti... zobrazit nabídku»
Technický obchodní zástupce
Praha
včera
Naším klientem je zahraniční společnost, špičkový výrobce a prodejce, která nabízí unikátní řešení pro firmy z různých oborů a... zobrazit nabídku»
Směnová mistrová
Praha
včera
- zajímavá různorodá práce - stabilní zázemí zavedené české prosperující společnosti - samostatná a perspektivní práce s možností... zobrazit nabídku»
Manažer výroby - Praha/střední Čechy (#8382605) (Střední Čechy, CZ)
Praha, Středočeský
včera
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, významnou společnost působící v oblasti výroby kompozitních materiálů, vhodné... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel strojírenské společnosti
Děčín
včera
Chceme vysokou kvalitu, nabízíme adekvátní benefity: * velmi zajímavou odměnu fixní i variabilní * služební auto i pro soukromé... zobrazit nabídku»
Vedoucí zkoušek - automobilový průmysl #6851208 (Praha 4, CZ)
Praha, Středočeský
včera
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta, celosvětově uznávanou, velmi kvalitní společnost působící v oblasti... zobrazit nabídku»
Servisní technik
Praha
včera
Naším zákazníkem je významná zahraniční společnost zabývající se výrobou, prodejem a servisem regulační a chladírenské techniky. Za... zobrazit nabídku»
Zapisovatel/ka dat pro Karlovy Vary a Hradec Králové
Karlovy Vary, Hradec Králové
včera
o dlouhodobá a perspektivní spolupráce o finanční prémie o možnost ubytování o služební vůz i k soukromým účelům o zaškolení o... zobrazit nabídku»
Topenář – instalatér
Praha
včera
- Zázemí zavedené a prosperující firmy - Hlavní pracovní poměr - Základní plat, po zapracování flexibilní prémie podle kvality... zobrazit nabídku»
Operátor robota
Brandýs nad Labem
včera
- základní mzda od 18 000 Kč/měs. - zákonné příplatky - stravenky v hodnotě 100 Kč - docházkový bonus 0-4% ze základní mzdy -... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality - C.S.CARGO a.s.
Louny, Žatec
včera
- zajímavé finanční ohodnocení - odměna od 110 Kč/hod - zaškolení a odbornou pomoc - možnost kariérního růstu - možnost... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisů
Hradec Králové
včera
Práce na HPP, třísměnný provoz od neděle 22:00 do pátku 22:00, možnost závodního stravování, pracoviště v centru HK v přímém dosahu... zobrazit nabídku»
Zápis a evidence odběrných míst Hradec Králové,Pardubice a Jičín
Hradec Králové, Pardubice, Jičín
včera
- služební vozidlo - finanční bonusy - kariérní růst - zázemí stabilní společnosti - možnost ubytování zobrazit nabídku»
Obsluha CNC (fréza, soustruh, horizontka)
okres Opava
včera
* mzdové ohodnocení na základě zkušeností * příspěvek na stravování * firemní benefity * možnost dalšího růstu * nástup možný... zobrazit nabídku»
Náborová pracovnice - personalistka
Brno
včera
Práce v místě bydliště/ je i možnost ubytování Stabilní a dlouhodobá práce Motivační finanční ohodnocení Mobilní telefon +... zobrazit nabídku»
Manager výrobního úseku
Mělník
včera
Motivující mzdové ohodnocení Prémie, bonusy, odměny… Náborový příspěvek 10 000 Kč (po skončení zkušební doby) ... zobrazit nabídku»
Technický ředitel
okres Mladá Boleslav
včera
- zodpovědná pozice v zavedené, stabilní české společnosti - plně profesionální pracovní prostředí - zajímavé finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Projektant automatizace strojních zařízení
Praha, Mladá Boleslav
včera
mzdové hodnocení dohodou s ohledem na dosaženou praxi roční výkonové prémie 25 dní dovolené příspěvek zaměstnavatele na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace