Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7310) - strana 28

Výroba, průmysl a energetika
Specialista logistiky (25.000 - 35.000 Kč)
Olomoucký
před 2 dny
Máte zkušenosti s logistickými procesy ve výrobní společnosti a máte rádi samostatnost při svém výkonu práce? Hledáte perspektivního... zobrazit nabídku»
VŠ Metalurg - technolog (25.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před 2 dny
Baví Vás oblast metalurgie a vždycky jste chtěli mít možnost využít svoji zálibu a znalosti z této oblasti ve své praxi? Máte zájem... zobrazit nabídku»
Dělník do slévárenství (18.000 - 24.000 Kč)
Olomoucký
před 2 dny
Máte zkušenosti ve výrobní firmě nebo jste absolventem SOU strojní? Chcete získat dobrou praxi a mít možnost zaučení ať už se jedná o... zobrazit nabídku»
Vedoucí-koordinátor údržby výrobní společnosti (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Jste praktický, zkušený člověk rozvážné povahy a kutil v jedné osobě? Máte zájem o zajímavou a dynamickou pracovní pozici v... zobrazit nabídku»
Mistr strojírenské výroby (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Máte zkušenosti s vedením pracovníků ve výrobě a vyznáte se ve výrobních procesech? Je Vám strojírenství blízké a rádi byste našli... zobrazit nabídku»
Konstruktér pro zbrojní průmysl (28.000 - 38.000 Kč)
Praha
před 2 dny
Máte zkušenosti s konstrukčními návrhy zbraní, nebo máte zálibu v paintballu a dalších střeleckých sportech? Chtěli byste tuto vášeň a... zobrazit nabídku»
VŠ Konstruktér v Solid Works (30.000 - 40.000 Kč)
Praha
před 2 dny
Hledáte stabilního a perspektivního zaměstnavatele s moderním prostředím a pestrou náplní práce? Chcete se podílet na vývoji nových... zobrazit nabídku»
Strojař - nákupčí s AJ (30.000 - 40.000 Kč)
Olomoucký
před 2 dny
Máte technické vzdělání, silné technické myšlení a orientujete se výborně ve výkresové dokumentaci? Domluvíte se anglicky a hledáte... zobrazit nabídku»
Lean specialista pro výrobu a technologie (35.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Máte dlouhodobé zkušenosti ve výrobních společnostech a měli jste možnost se také setkat s oblastí automotive? Víte, jaké úsilí a... zobrazit nabídku»
Technolog - vedoucí projektů (35.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Máte zkušenosti ve výrobní společnosti a jsou Vám dobře známe výrobní a technologické procesy? Jste obeznámeni s nástroji štíhlé... zobrazit nabídku»
PLC programátor strojů (30.000 - 40.000 Kč)
Olomoucký
před 2 dny
Máte zkušenosti s PLC programováním a alespoň mírně pokročilou znalost německého jazyka? Hledáte stabilního zaměstnavatele, který Vám... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér i absolvent s NJ (25.000 - 35.000 Kč)
Olomoucký
před 2 dny
Hledáte perspektivního zaměstnavatele s příjemným kolektivem a zajímavou náplní práce? Cítíte se silní ve tvorbě 3D konstrukční... zobrazit nabídku»
Obchodní referent s AJ/NJ (18.000 - 25.000 Kč)
Zlínský
před 2 dny
Hledáte stabilního zaměstnavatele, příjemný kolektiv a moderní pracovní prostředí? Domluvíte se anglicky nebo německy, rádi komunikujete... zobrazit nabídku»
Technolog výroby
Jihomoravský
před 2 dny
Job Description Pro mezinárodní strojírenskou společnost se sídlem v Brně hledáme vhodné kandidáty na pozici TECHNOLOG Co bude Vaší... zobrazit nabídku»
Operátor výroby v potravinářství
Moravskoslezský
před 2 dny
Informace o klientovi / pozici Hledáte dobrý stabilní výdělek? Nabízíme nové mzdové ohodnocení. Průměrná mzda 96 Kč na hodinu,... zobrazit nabídku»
Výrobní operátor 26 900 Kč
Praha
před 2 dny
Informace o klientovi / pozici Hledáme schopné kolegy, kteří se stanou součástí farmaceutické společnosti, která má vedoucí postavení v... zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele společnosti
Děčín
před 2 dny
- práce ve společnosti s výbornou firemní kulturou - perspektiva osobního rozvoje a profesního růstu - platové ohodnocení odpovídající... zobrazit nabídku»
Pracovník strojní údržby/ mechanik/ elektronik
Benátky nad Jizerou
před 2 dny
Naším klientem je zahraniční společnost působící v oblasti automotive. Pro její výrobní závod hledáme z důvodu posílení týmu... zobrazit nabídku»
Koordinátor údržby/ Technická podpora výroby
Benátky nad Jizerou
před 2 dny
- plánování a koordinace strojní údržby - komunikace s dodavateli služeb - návrh strojních součástí, práce s technickou... zobrazit nabídku»
Technolog - plánovač/kalkulant
Kroměříž
před 2 dny
Zázemí ve stabilní české strojírenské společnosti Motivační platové ohodnocení Možnost profesního růstu Smlouva na dobu neurčitou ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace