Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7694) - strana 29

Výroba, průmysl a energetika
Univerzální obsluha CNC kovoobráběcích strojů
Praha - Vestec
včera
Nabízíme zaměstnání ve stabilní a perspektivní společnosti, která patří mezi evropské lídry v oboru, - nadstandardní platové... zobrazit nabídku»
HSE Koordinátor
Brno
včera
Zázemí silné mezinárodní společnosti Podpora dalšího vzdělávání a seberealizace Jazykové vzdělávání Balíček zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik
Praha - Vestec
včera
Nabízíme zaměstnání ve stabilní a perspektivní společnosti, která patří mezi evropské lídry v oboru, - nadstandardní platové... zobrazit nabídku»
Servisní technik-chlaďař
Praha
včera
Co Vám nabídneme: - Výjezdy z domova - Služební automobil typu pick up - Příspěvek na stravování formou proplácení diet, nebo stravenky -... zobrazit nabídku»
Manažer – slévárna
Pardubice
před 2 dny
Pracovní prostředí v moderní výrobní společnosti Budete v kontaktu s nejnovějšími technologiemi a postupy Po odpracovaném roce u... zobrazit nabídku»
Kvalifikovaný operátor (svářeč, pracovník s CNC, kalič kovu)
Pardubice
před 2 dny
HPP, Důkladné zaškolení na pozici, možnost kariérního růstu a rozvoje Příspěvek na dopravu Zajímavé finanční ohodnocení,... zobrazit nabídku»
Umíte AJ i NJ, chcete se uplatnit v mezinárodní společnosti?
Hradec Králové
před 2 dny
Odpovědnou práci v úspěšné nadnárodní společnosti s možností odborného růstu Možnost podílet se na projektech s mezinárodním... zobrazit nabídku»
Manipulační výrobní dělník/ce - nástupní plat 17 000 Kč
Valašské Meziříčí
před 2 dny
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - nástupní plat od 16 800 Kč (mzda se dál navyšuje) - motivační systém odměn... zobrazit nabídku»
Operátorka výroby vratimov- až 17 000 Kč - nástup ihned
Ostrava
před 2 dny
JEDNODUCHÁ PRÁCE! SVOZOVÉ AUTOBUSY! VOLNÉ VÍKENDY – DOBROVOLNÉ PRACOVNÍ SOBOTY! NABÍZÍME: práce na smlouvu HPP průměrná mzda... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby - letní brigáda 110 Kč /hod.
Středočeský
před 2 dny
Informace o klientovi / pozici Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou klimatizací do vozidel v průmyslové oblasti... zobrazit nabídku»
Pracovník ve výrobě, Kadaň, až 22.000Kč
Kadaň
před 2 dny
- Atraktivní mzda 18.000 – 22.000 Kč - Fixní plat + bonusy až do výše 5.300Kč/měs - Stravenky 60-80 Kč - Navýšení základní mzdy po... zobrazit nabídku»
Operátor výroby Nový Jičín pouze 2 směnný provoz!
Nový Jičín
před 2 dny
Nabízíme : stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve 2 směnném provoze (pouze ranní a odpolední směna) nástup možný ihned... zobrazit nabídku»
Provozní zámečník- svářeč
Ostrava Kunčice
před 2 dny
Pro našeho klienta, působícího v těžkém hutním průmyslu hledáme vhodného kandidáta/tku Vaše náplň práce > oprava strojních... zobrazit nabídku»
Operátor na linku - Práce pro pivovar
Praha
před 2 dny
Základní mzdu, která se odvíjí od Vašich zkušeností +15 % ze mzdy příplatky + bonus; možnost navýšení mzdy po zkušební době a po 6... zobrazit nabídku»
Vydělej si na léto!DPČ-rozebírání mobilů! Jenom ranní směny-Brno
Brno
před 2 dny
Zajímavou a zodpovědnou práci ve společnosti se stabilním zázemím Práci v jednosměnném provozu (pouze ranní směny) ... zobrazit nabídku»
Opravy základních desek,až 24.000,-po zkušební době bonus 3.000!
Brno
před 2 dny
Kdo jsme? Hledáme uchazeče do kmenového stavu společnosti na pozici Technik servisního centra!!! Hledáte zaměstnání ve stabilní... zobrazit nabídku»
Seřizovař - machine operátor - Brno pouze denní, až 22.100,-
Brno
před 2 dny
Mzda až 22.100,-,- Plně hrazené stravenky v hodnotě 60,- nebo plně hrazená strava v závodní jídelně 2 směnný provoz (ranní a... zobrazit nabídku»
Pracovník skladu - handler,až 19.500-pouze denní
Brno
před 2 dny
Mzda až 19.200,- Plně hrazené stravenky v hodnotě 60,- nebo plně hrazená strava v závodní jídelně 2 směnný provoz (ranní a... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality ve výrobě,až 19.500-pouze denní
Brno
před 2 dny
Mzda až 19.500,-,- Plně hrazené stravenky v hodnotě 60,- nebo plně hrazená strava v závodní jídelně 2 směnný provoz (ranní a... zobrazit nabídku»
Pracovník balení a kompletace - pouze denní,mzda až 17.400,-Brno
Brno
před 2 dny
Mzda 16.400 + docházkový bonus 1000,- Plně hrazené stravenky v hodnotě 60,- nebo plně hrazená strava v závodní jídelně Docházkový... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace