Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7694) - strana 3

Výroba, průmysl a energetika
Operátor ve výrobě - letní brigáda 100 Kč/hod, Brno – venkov
Kuřim
dnes
Máte zájem o letní brigádu? Je pro Vás zajímavá lokalita Kuřim (20 minut od Brna)? V tom případě hledáme právě Vás! Vaší náplní... zobrazit nabídku»
Snadná práce ve výrobě až 18 500 Kč
Brno
dnes
Hledáte dlouhodobé stabilní zaměstnání- Chcete fyzicky nenáročnou práci ve dvousměnném nebo třísměnném provozu- Pak je tato nabídka... zobrazit nabídku»
Montážní dělník drásov až 25 000 + nástupní bonus
Drásov
dnes
Chtěli by jste odbornou manuální práci ale nemáte praxi? Máte zájem pracovat v zakázkové výrobě? Nemáte rádi příliš drobné... zobrazit nabídku»
Technik údržby až 27 000 Kč - elektro nebo zámečník
Brno
dnes
Hledáme šikovné techniky údržby do kmenového stavu mezinárodní společnosti automobilového průmyslu. Jste elektrikář nebo zámečník? Pak... zobrazit nabídku»
Máte zkušenost s projektovým inženýrstvím?
Pardubický
dnes
Chcete pracovat v moderní společnosti v automobilovém průmyslu, kde se budete zabývat nejrůznějšími novými projekty pro ty nejznámější... zobrazit nabídku»
Směnový mistr výrobního závodu
Pardubický
dnes
Chcete své zkušenosti uplatnit u nadnárodní strojírenské společnosti? Pak hledáme právě Vás pro pozici směnový mistr. Za co budete... zobrazit nabídku»
Příležitost v oblasti automotive - Technolog výroby
Pardubický
dnes
Baví Vás technologie výroby a výrobních linek? Umíte anglicky? Chcete být součástí mezinárodní automotive společnosti? Pro... zobrazit nabídku»
Pracovník do výroby (21.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Do naší strojírenské výroby hledáme kolegu pro zámečnické práce. Očekáváme orientaci ve výkresové dokumentaci a znalost práce s... zobrazit nabídku»
Operátor NC strojů (21.000 - 23.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Máte zkušenosti s obsluhou NC strojů alespoň 5 let a rádi by jste změnili zaměstnání? Nevadí Vám pracovat na tří směnný provoz a... zobrazit nabídku»
Obsluha VZV (19.000 - 21.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Máte průkaz na VZV nebo spíše co je důležitější, máte praxi s ním? Nevadí Vám pracovat na třísměnný provoz a hledáte si stabilní... zobrazit nabídku»
Servisní technik (26.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Hledáme technika pro montáže - strojní - elektro části pro jednoúčelové stroje. Práce dle výkresové dokumentace s následnou montáží u... zobrazit nabídku»
Operátor CNC Frézy-5osá (24.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Firma sídlící v Brně - Slatině hledá operátora na CNC frézu. * zázemí stabilní společnosti * odpovídající mzdové ohodnocení *... zobrazit nabídku»
Montážní pracovník pro konečnou kompletaci (22.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Máte rádi příjemné pracovní prostředí a rušno kolem sebe? Hledáme posilu do našeho montážního týmu. Konečná kompletace kusových... zobrazit nabídku»
Obráběč kovů/zámečník (21.000 - 26.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Do strojírenské firmy se hledá obráběč kovů pro různorodou práci. Vhodné i pro absolventa. Pracoviště v Brně. * zázemí stabilní... zobrazit nabídku»
Montér/ svářeč pro petrochemický průmysl (24.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
dnes
Do týmu hledáme svářeče (stačí základní kurz) i na zaučení k provádění zámečnických prací. Jezdí se za zakázkami, které jsou po... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Pracovní příležitost pro zkušené "Seřizovače CNC soustruhů nebo frézek nebo brusek". Práce v moderním výrobním areálu větší... zobrazit nabídku»
Elektromechanik/údržba strojů s vyhl. 50 (23.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Máte zkušenosti s opravami a údržbou výrobních strojů? Můžete pracovat ve směnném provozu? Nabízíme práci Elektromechanika a... zobrazit nabídku»
Obchodní referent Mošnov
Mošnov
dnes
- práce na HPP - férový a individuální přístup ke každému zaměstnanci - rodinná atmosféra a přátelský pracovní kolektiv... zobrazit nabídku»
Projektový manažer (junior)
Českobudějovicko
dnes
- kreativní a samostatnou práci ve stabilní společnosti - možnost dalšího profesního rozvoje a kariérní postup - zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Nenáročná montáž a výroba Brno s prohlídkou výroby
Brno
dnes
- pouze ranní (6-14) a odpolední směny (14-21:50) - nezávazná prohlídka výroby před nástupem - pro více informací volejte zdarma 800 100... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace