Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7418) - strana 36

Výroba, průmysl a energetika
Manažer/ka údržby
Hovorany
před 2 dny
CO NABÍZÍME? zázemí silné, stabilní a prosperující nadnárodní společnosti 25 dnů dovolené dotované firemní stravování... zobrazit nabídku»
Specialista/Specialistka prodeje (automobilový průmysl) s AJ
Ostravsko/Novojičínsko
před 2 dny
- kariéru ve stabilní zahraniční společnosti - špičkovou technologii a vybavenost při výrobě autodílů a modulů - odborný a kariérní... zobrazit nabídku»
Brusič dřevoobráběcích nástrojů
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, významného dodavatele dřevoobráběcích strojů a technologií, hledáme pracovníka na pozici BRUSIČ dřevoobráběcích... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu kvality (#8934986) (Jihlava, CZ)
Vysočina
před 2 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, strojírenskou výrobní společnost, vhodnou osobnost na pozici: Vedoucí týmu kvality Popis... zobrazit nabídku»
Simulace průmyslových robotů
Středočeský kraj
před 2 dny
Roční výkonové prémie 25 dní dovolené Příspěvek zaměstnavatele na stravování Příspěvek zaměstnavatele na životní... zobrazit nabídku»
Technolog vstřikování plastů
okr. Vyškov
před 2 dny
- zázemí dlouhodobě stabilní nadnárodní společnosti - zajímavou práci v dynamickém prostředí automobilového průmyslu - nástupní... zobrazit nabídku»
Strojní zámečník
Kroměříž
před 2 dny
Zázemí ve stabilní české strojírenské společnosti Mzda dle praxe a dovedností, možnost vysokého výdělku Smlouva na dobu... zobrazit nabídku»
Obchodník s exklusivním zastoupením až 70000Kč
Zlín , Uherské Hradiště
před 2 dny
- jsme autorizovaný distributor fa.ORAPI pro ČR - evropský leader v oblasti nanotechnologií - nabízíme spotřební produkty reagující na... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Moravskoslezský
před 2 dny
* Zázemí nadnárodní společnosti. * Odpovídající finanční ohodnocení + bonusy. * Jazykové vzdělávání. * 25 dní dovolené. *Stravenky. zobrazit nabídku»
IT podpora inženýringu
Moravskoslezský
před 2 dny
* Motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém. * Příspěvek na dopravné. * 5 týdnů dovolené. * Dotované stravování. *... zobrazit nabídku»
Project leader - vývoj výrobků automotive
Pardubice
před 2 dny
HPP ve stabilní nadnárodní společnosti Zajímavé finanční ohodnocení Příspěvek na stravování 5 týdnů dovolené ... zobrazit nabídku»
Pracovník údržby strojů - elektrikář
Brno
před 2 dny
Co Vás čeká, když uspějete? 5 týdnů dovolené stravenky příspěvek na penzijní připojištění mimořádné odměny za dobře... zobrazit nabídku»
Programátor PLC
Mladá Boleslav
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá programováním řídících systémů značky SIEMENS, prodejem a servisem průmyslového... zobrazit nabídku»
Servisní inženýr- elektro
okr. Přerov
před 2 dny
zprovozňuje dodávané stroje ve výrobním závodě, podílí se na jejich finální montáži a testování řídícího systému cestuje za... zobrazit nabídku»
Specialista plánování výroby
Ústí nad Labem
před 2 dny
Budeš se u nás mít jako v bavlnce: * moderní pracovní prostředí a práce s nejnovějšími technologiemi * příspěvek na stravování/... zobrazit nabídku»
Pracovník technické a obchodní podpory
Brno
před 2 dny
- práci v kolektivu energických lidí, kteří jsou připravení Vám v začátcích pomoci - velmi příjemné pracovní prostředí se skvělou... zobrazit nabídku»
Lisař
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost, která působí v leteckém průmyslu hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: Lisař Náplň práce: ... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer pro prodej kompresorů - Brno
Brno
před 2 dny
- zázemí stabilní a prosperující společnosti s mladým kolektivem - náročná, ale zajímavá práce v obchodní i technické oblasti... zobrazit nabídku»
Revizní technik elektro
Praha, Česká republika
před 2 dny
- odměnu odpovídající praxi a odbornosti s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků - stravenky a další firemní benefity - služební... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Benešov
před 2 dny
- práci v mezinárodní firmě výrobního charakteru využívající moderní technologie - zajímavou a různorodou pracovní náplň s možností... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace