Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6878) - strana 36

Výroba, průmysl a energetika
Specialista analýz v oddělení Production Quality Control
Pardubice
včera
- příspěvky na závodní stravování - 5 týdnů dovolené - zvýhodněný mobilní tarif a další firemní benefity - zaškolení pod odborným... zobrazit nabídku»
Servisní technik (m/ž)
Drážďany
včera
- příplatky (za noční směny, za práci o víkendech a ve státní svátky) - Vánoční a dovolenkový bonus - od 22 dnů dovolené - osobní... zobrazit nabídku»
Brusič kovů/Praha
Praha
včera
- práci v příjemném menším kolektivu - práci ve stabilní společnosti - práci na ranní směnu (nástup na směnu dle domluvy) - práci na... zobrazit nabídku»
Technik / Inženýr (m/ž)
Drážďany
včera
U našeho významného zákazníka v Drážďanech se nabízí zajímavá pracovní perspektiva v rámci dočasného přidělení zaměstnanců s... zobrazit nabídku»
Technolog/specialista vstřikování
východní část Středočeského kraje
včera
- perspektivní a stabilní práci v mezinárodní společnosti - samostatnou a odpovědnou práci - vzdělávání včetně jazykových kurzů -... zobrazit nabídku»
Kreslič - stavební technologie
Ústí nad Labem
včera
- práce v zavedené společnosti působící v mnoha evropských zemích - nadstandardní odměna, perspektiva růstu - výborná firemní kultura... zobrazit nabídku»
Technik slévárny
Město: Ústí nad Labem
včera
- perspektivní práce v prosperující společnosti, uvítáme i absolventy - korektní zacházení - velmi slušná odměna v závislosti na... zobrazit nabídku»
Operátor VZV
Plzeň
včera
- zázemí silné mezinárodní společnosti - možnost kariérního postupu - každoroční ohodnocení za odvedenou práci - velmi dobré... zobrazit nabídku»
CNC specialista
Moravskoslezský
včera
velmi dobré platové ohodnocení příspěvek na stravování - stravenka 80Kč osobní ohodnocení měsíční bonus proškolení, zaučení zobrazit nabídku»
Manažer vývoje
Náchodsko
včera
- zázemí stabilní společnosti - motivující finanční ohodnocení - služební mobilní telefon, služební notebook - závodní stravování -... zobrazit nabídku»
Elektromechanik pro montáže jednoúčelových strojů a zařízení
Praha
včera
zázemí stabilní technologické společnosti přátelský pracovní kolektiv práci na zajímavých projektech firemní číslo s... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Bakov nad Jizerou
včera
- stabilní zaměstnání na HPP - nástupní mzda 19 000,-Kč/měs. Po 3 měsících 22 000,-Kč/měs. Následně další možnost navýšení mzdy... zobrazit nabídku»
Truhlář do výroby - nástupní plat až 25.000Kč
Plzeň
včera
- dlouhodobé stabilní zaměstnání - možnost karierního růstu - práce vhodná i pro absolventy - doprava do zaměstnání ZDARMA! -... zobrazit nabídku»
Tiskař
Praha
včera
- práce ve významné společnosti - práce na moderních strojích - odpovídající finanční ohodnocení zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce/projektový manažer (VZT)
(Hodonín)
včera
Podle osobní preference a předpokladů je možné se dohodnout na práci spíše obchodně – manažerské (tj. kontakty a získávání zakázek... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr logistiky
Turnov
včera
- Zajímavé finanční ohodnocení - Zázemí stabilní společnosti - Propracovaný systém bonusů a prémií - Benefitní program Cafeterie -... zobrazit nabídku»
Manažer technologie
Liberecký kraj
včera
- Velmi dobré finanční ohodnocení - Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve stabilní a rozvíjející se společnost... zobrazit nabídku»
Supplier quality engineer
Nové Zákupy
včera
- Velmi dobré finanční ohodnocení - Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve stabilní a rozvíjející se společnost... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik
Příbram, Beroun
včera
- Práce v příjemném kolektivu - Zaškolení jednotlivci, kteří disponují až 20ti letou praxí v oblasti elektrotechniky - Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Nákupčí - mezinárodní obchod
Ústí nad Labem
včera
* práci v prosperující zahraniční společnosti * velmi zajímavé mezinárodní prostředí * motivující finanční odměnu * balíček... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace