Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7494) - strana 37

Výroba, průmysl a energetika
Supervizor výroby
Rokycany
před 2 dny
Měli jste možnost působit na pozici Supervizora výroby v automobilovém průmyslu? Nebojíte se práce a chcete dostat možnost se dál rozvíjet,... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Rokycany
před 2 dny
Máte zkušenosti z oddělení kvality v oblasti automotive? Nebojíte se nových výzev, chcete se stále učit a rozvíjet své schopnosti? Ozvěte... zobrazit nabídku»
Disponent zákaznického servisu
Kladruby
před 2 dny
* denní komunikace se zákazníky, v případě problémů hledání vhodného řešení * správné a efektivní vyřizování objednávek od... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Stříbro
před 2 dny
* vedení týmy operátorů * zodpovědnost za plnění plánu výroby v požadované kvalitě * dohled nad dodržováním definovaných standardů a... zobrazit nabídku»
Disponent logistiky
Kladruby
před 2 dny
* Příjímání požadovaných zakázek od zákazníků *Disponování předvýrobního materiálu pro sériovou produkci, plánování výroby,... zobrazit nabídku»
Technolog - vhodné i pro absolventy
Dýšina
před 2 dny
Naším klientem je společnost, ve které máte jistotu silného partnera. Vaše práce na pozici Technologa nebude snadná, ovšem získáte díky... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - Plzeň
Pilsen
před 2 dny
Hledáme odborníka do oblasti kvality v automotive prostředí! Pokud máte zkušenosti s kvalitou v automotive firmě a domluvíte se anglicky,... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu
Rokycany
před 2 dny
* evidence přijatého a vydaného materiálu a statistickou evidenci skladového hospodaření * zodpovědnost za vedení týmu skladu a koordinaci... zobrazit nabídku»
Team leader ve výrobě (Rokycansko)
Rokycany
před 2 dny
* vedení přidělené části směny * ukládání výrobních úkolů podřízeným zaměstnancům * podílení se na opatřeních vedoucích ke... zobrazit nabídku»
EMS/BOZP specialista
Pilsen
před 2 dny
Setkali jste již v praxi s řízením bezpečnosti a životního prostředí ve výrobním závodě? Pokud ano a hledáte novou výzvu v úspěšné... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Tachov
před 2 dny
Máte zkušenosti z oddělení kvality ve výrobní společnsoti ? Nebojíte se nových výzev, chcete se stále učit a rozvíjet své schopnosti?... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Cheb
před 2 dny
Jeden z předních výrobců v automotive odvětví hledá vedoucího pro řízení výroby! Máte zájem stát se součástí rozvíjející se... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Tachov
před 2 dny
Máte zkušenosti v oblasti plánování z výrobní společnosti? Jste motivovaný se prosadit, jste technicky zdatný a komunikativní člověk?... zobrazit nabídku»
Plánovač/ka výroby
Bor
před 2 dny
Máte zkušenosti z výrobních společnosti z oddělení plánování? My zrovna někoho takového hledáme. Pošlete nám svůj životopis! Vaším... zobrazit nabídku»
Manažer výroby
Žatec
před 2 dny
Výrobní závod na Žatecku hledá výrobního manažera. Pokud podmínka zkušeností z automotive průmyslu a komunikativní znalost AJ není... zobrazit nabídku»
Elektrikář
Chomutov
před 2 dny
Jste zkušený Elektrikář s vyhláškou č. 50 § 6 ? Hledáte stabilní společnost kde zúročíte svoje znalosti a zkušenosti? Pak neváhejte a... zobrazit nabídku»
Výrobní inženýr na Chomutovsku
Chomutov
před 2 dny
Máte zkušenosti v automotive jako procesní nebo výrobní inženýr? Máte zkušenosti se zaváděním nové výroby, znáte pojem Lean a FMEA pak... zobrazit nabídku»
Výrobní dělník za 17 351 Kč/měsíc
Teplice
před 2 dny
Sháníte práci jako výrobní dělník? Nevadí Vám dělat na směny? Chcete pracovat v blízkosti svého bydliště s dobrou dostupností... zobrazit nabídku»
Sales manažer
Ústí nad Labem
před 2 dny
OBCHOD + CHEMIE = SALES MANAŽER, kterého hledáme! Je pro Vás spojení chemie a obchodu atraktivní volbou? Troufněte si na výzvu! Sales manažer... zobrazit nabídku»
Operátor výroby/skladu - yankee candle
Most
před 2 dny
Staňte se součástí pracovního týmu YANKEE CANDLE! Na období červen až srpen 2017 hledáme sezónní výpomoc na pozici OPERÁTOR... zobrazit nabídku»

Čtěte

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace