Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6952) - strana 37

Výroba, průmysl a energetika
Operátor strojů a zařízení
Ústecký
včera
Náplň práce: - práce na pilách - řezání profilů Požadujeme: - pracovitost, spolehlivost - ochotu pracovat v nepřetržitém... zobrazit nabídku»
Operátor / ka skladu i bez praxe s náborovým příspěvkem 3.000 Kč
Středočeský
včera
Pro našeho velmi významného zákazníka hledáme vhodné uchazeče - muži i ženy do skladu. Náplň práce: - manipulace se skladovaným... zobrazit nabídku»
Skladový manipulant / operátor – až 17 000 Kč/měs. čistého - muži i ž...
Plzeňský
včera
Náplň práce: - manipulace se skladovaným zbožím - vyskladňování zboží - příprava na expedici (balení zboží, štítkování) - vstupní... zobrazit nabídku»
Vedoucí interního podniku s NJ
Zlínský
včera
Pro našeho klienta, podnik s vedoucím postavením na trhu v oblasti výroby konektorů, obsazujeme pozici Vedoucí interního podniku s NJ. Co vás... zobrazit nabídku»
Asistent kvality s NJ
Zlínský
včera
Pro našeho klienta, podnik s vedoucím postavením na trhu v oblasti výroby konektorů, obsazujeme pozici Asistenta kvality s NJ. Co vás čeká -... zobrazit nabídku»
Operátor montáží
Karlovarský
včera
Hledáme zaměstnance pro práci ve výškách na montáž kabelových žlabů vyhláška 50 výhodou Nabízíme: - DPČ s možností přejít na... zobrazit nabídku»
Plánovač logistiky - okres Louny
Ústecký
včera
Nadnárodní společnost hledá do svého týmu novou posilu na pracovní pozici Plánovače logistiky. Náplň práce: - optimalizace zásob a... zobrazit nabídku»
Směnový mistr - okres Teplice
Ústecký
včera
Nadnárodní firma se sídlem v severních Čechách, která v posledních několika letech zažila značný nárůst, přijme do svého kolektivu... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality
Karlovarský
včera
Hledáme šikovného člověka na pozici Kvalitář do firmy zpracující hliník. Práce vhodná pro muže i ženu. Nabízíme: - Práci na jednu... zobrazit nabídku»
Směnový vedoucí
Karlovarský
včera
Hledáme vhodného člověka na pozici směnového mistra ve firmě zpracující hliník. Nabízíme: - 110 – 145 Kč/hod. + prémie - Příspěvek... zobrazit nabídku»
CNC seřizovač
Karlovarský
včera
Hledáme vhodného kandidáta na pozici seřizovače CNC strojů ve firmě zpracující hliník ve Skalné u Chebu. Nabízíme: - Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Dělník / ce v kovovýrobě
Karlovarský
včera
Hledáme muže i ženy do firmy zpracující hliník. Nabízíme: - 3 dny dovolené navíc. - Penzijní připojištění. - Plat 14 – 22... zobrazit nabídku»
Vedoucí pracovník údržby - Teplicko
Ústecký
včera
Náplň práce: - organizace a plánování práce jednotlivých pracovníků, - zodpovědnost za vedení týmu pracovníků údržby... zobrazit nabídku»
Koordinátor výroby
Ústecký
včera
Nadnárodní společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pracovní pozici Koordinátora výroby. Náplň práce: - sestavování podkladů... zobrazit nabídku»
Soustružník / Obráběč kovu - Teplicko
Ústecký
včera
Nadnárodní společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pracovní pozici Soustružníka / obráběče kovu. Náplň práce: - práce ve... zobrazit nabídku»
Obsluha linky v potravinářství
Praha
včera
Zavedená společnost přijme do výroby nové kolegy pro obsluhu linky. Náplň práce: - práce u linky, práce s dotykovými přístroji... zobrazit nabídku»
Vedoucí údržby
Plzeňský
včera
Náplň práce: · Řízení oprav, údržby a seřizování strojů a zařízení · Výběr nových technologií · Plánování a... zobrazit nabídku»
Ruční balič/ka-svozové autobusy zdarma!
Středočeský
včera
Hledáme manuálně zručné uchazeče/ky na dlouhodobý pracovní poměr na pozici Baliče/ky pro potravinářskou společnost sídlící v... zobrazit nabídku»
Manipulant/ka v potravinářství v Benešově, víkendy volné!
Středočeský
včera
Hledáme manuálně zručné uchazeče/ky na dlouhodobý pracovní poměr na pozici manipulanta/ky pro potravinářskou společnost sídlící v... zobrazit nabídku»
Operátor/ka na výrobní lince
Středočeský
včera
Hledáme manuálně zručné uchazeče/ky na dlouhodobý pracovní poměr na pozici Operátor/ka na výrobní lince v potravinářském průmyslu pro... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace