Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7396) - strana 39

Výroba, průmysl a energetika
CNC operátor/ operátorka
Uherský Brod
před 2 dny
Do menší výrobní firmy na Uherskobrodsku hledáme pracovníky na pozici CNC OPERÁTOR/OPRÁTORKA VÝROBY. Nebaví Tě pracovat ve firmě, kde je... zobrazit nabídku»
Výroba filtrů - Zlín/Veliková
ZLÍN
před 2 dny
Hledáme nové pracovníky do výrobní společnosti na VELIKOVÉ nebo ZLÍNĚ. Jedná se o nenáročnou výrobu gumových membrán a filtrů. Práce... zobrazit nabídku»
Výrobní pracovník kabin - 1 směna
Uherské Hradiště
před 2 dny
Do čisté výrobní společnosti v Uherském Hradišti, která se zabývá výrobou leteckých kabin, hledáme nové pracovníky do 1 směnného... zobrazit nabídku»
Skladník/manipulant s VZV
ZLÍN
před 2 dny
Náplň práce: - příjem, výdej a umisťování zboží - dovoz a odvoz obalů, materiálů, polotovarů a hotových výrobků mezi jednotlivými... zobrazit nabídku»
Produktový manažer
Plzeň - město
před 2 dny
* iniciace a koordinace projektů * kontaktní osoba pro celosvěrové zákazníky * komunikace s obchodníky * plánování vývoje produktů... zobrazit nabídku»
Programátor CNC
okres Děčín
před 2 dny
Víte co znamená CNC? Umíte ho obsluhovat a programovat? Pokud ano, přihlaste se nám! :-) Co bude náplní práce? - programování... zobrazit nabídku»
Směnový mistr
okres Louny
před 2 dny
Jste vůdčí typ? Dokážete naplánovat práci i lidi? :-) Hlavní náplní práce směnového mistra bude: - odpovědnost za plynulý chod... zobrazit nabídku»
Technik údržby
okres Louny
před 2 dny
Hledá se manuálně zručný člověk na pozici Technika údržby. Budete odpovídat za chod veškerého technického vybavení společnosti. Dále... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení výroby
okres Litoměřice
před 2 dny
Přidejte se do našeho rozjetého týmu a staňte se Vedoucím oddělení výroby! Pokud máte zkušenost z výrobní společnosti a hledáte... zobrazit nabídku»
Strojírenský dělník, děčín
Děčín
před 2 dny
Chceš získat nebo zúročit zkušenost s obsluhou strojů, jeřábem nebo VZV? Nevadí ti 12ky? Přijď k nám rozšířit řady jako... zobrazit nabídku»
Skladník s obsluhou VZV
Teplice
před 2 dny
Jste zkušeným SKLADNÍKEM a i nadále chcete pracovat na této pozici? Preferujete menší výrobní společnost? Pak vás rádi přivítáme v... zobrazit nabídku»
Technik BOZP a PO
Ústí nad Labem
před 2 dny
Pro zahraniční výrobní společnost v Ústí nad Labem obsazujeme pozici technik BOZP a PO ! Náplň práce: - provádění prověrek a kontroly... zobrazit nabídku»
Brigáda - montážní dělník ve výrobě Jihlava
Jihlava
před 2 dny
Konec druhého pololetí, stejně tak letního semestru se valem blíží, a naopak jste blíže možnosti vydělat si v létě nějakou tu korunu. Ty... zobrazit nabídku»
Operátor/ka montáže - jednosměnka (3 týdny v dubnu)
Brno
před 2 dny
Máte zájem si v dubnu přividělat? Chcete pracovat jenom na ranní směny a vyhovuje Vám lokalita Slatina v Brně (13 minut autobusem od centra)?... zobrazit nabídku»
Technický vedoucí odstřelu
530 02 Pardubice
před 2 dny
Nástupní mzda dle zkušeností a praxe od 20 000 Kč do 40 000 Kč, plus čtvrtletní a roční odměny, týden dovolené navíc, atd. zobrazit nabídku»
Soustružník
530 02 Pardubice
před 2 dny
Nabízíme nástupní mzdu od 20 000 Kč, čtvrtletní bonusy, příspěvky na stravování, týden dovolené navíc, atd. zobrazit nabídku»
Mechanik MaR
530 02 Pardubice
před 2 dny
Nabízíme nástupní mzdu od 21 000 Kč, čtvrtletní bonusy, příspěvky na stravování, týden dovolené navíc, atd. zobrazit nabídku»
Operátor/ka dřevodílny - Brno, CTPark Slatina - 2směnný provoz
Brno
před 2 dny
- motivující mzdové ohodnocení 16 500 Kč až 24 000 Kč, odvíjející se od míry zaučení (průměr na pozici po 1 roce práce je více než... zobrazit nabídku»
Strojní inženýr se znalostí AJ (23.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Společnost s dlouholetou tradicí působící na trhu Oil & Gas hledá do svého týmu v divizi strojírenství kolegu Strojního inženýra. Budete... zobrazit nabídku»
Seřizovač výrobní linky/operátor (až 23.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Hledáte práci ve strojírenství? Umíte číst technickou dokumentaci? Umíte pracovat s měřidly jako posuvka nebo mikrometr? Pak Vám nabízíme... zobrazit nabídku»

Čtěte

Fatální chyby zaměstnanců, kteří na ně dlouho nemohou zapomenout

Chyby děláme každý, ale některé mohou být fatální. Nyní nemluvíme o chybách ve vztazích...

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace