Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7000) - strana 4

Výroba, průmysl a energetika
Inženýr kvality
Plzeňský
dnes
Vaším úkolem bude: *zákaznický servis ve věcech kvality *spolupráce při řízení auditů *vedení dokumentace *spolupráce s výrobním... zobrazit nabídku»
Technolog vstřikovny plastů
Plzeňský
dnes
* Vytváření a vedení procesní dokumentace vstřikovny a nástrojárny * Implementace prvků Štíhlé výroby (5S, Kaizen, SMED, apod.) *... zobrazit nabídku»
Absolvent, asistent logistiky
Kadaň
dnes
Hledáme absolventy na pozici: Administrativní podpora oddělení logistiky Dáme Vám možnost zapracovat se ve výrobní společnosti, vyzkoušet... zobrazit nabídku»
Purchasing manager/ Manažer nákupu
Kadaň
dnes
Hledáte výzvu? Máte schopnosti a dovednosti, které z Vás dělají výborného manažera nákupu? Jste vůdčí a odolná osobnost? Hledáme... zobrazit nabídku»
Koordinátor logistiky
Kadaň
dnes
Hledáme koordinátora logistiky! Co budete dělat? - Plánovaní a koordinace všech dovozů/vývozů dle požadavků zákazníka - zajištění... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Jirkov
dnes
Hledáme plánovače výroby, kterého bude bavit pracovat v menší rodinné společnosti a bude se chtít v oboru nadále vzdělávat. Bude: - ... zobrazit nabídku»
Hledá se Strategický nákupčí
Chomutov
dnes
Máte praxi jako starategický nákupčí? Pojďte nám to ukázat a přispět vašimi schopnostmi a zkušenostmi. Náplň práce: - řízení... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistiky, 30-45 000 Kč, nový investor
Jihlava
dnes
Jsme zbrusu nový výrobní závod na Jihlavsku! Všechno u nás voní novotou! Pojď být u toho s námi! Budeš jeden z prvních 5-ti zaměstnanců... zobrazit nabídku»
Vedoucí kvality, 40-50 000 Kč, nový investor
Jihlava
dnes
Jsme zbrusu nový výrobní závod na Jihlavsku! Všechno u nás voní novotou! Pojď být u toho s námi! Budeš jeden z prvních 5-ti zaměstnanců... zobrazit nabídku»
Výroba modřice - až 20 000Kč po ZD, dvousměna, náborový bonus
Brno
dnes
Hledáte zajímvaou práci, vyhovuje Vám lokalita MODŘICE (17 minut z Úzké zdarma autobusem) a práce ve dvousměnném, popř. třísměnném... zobrazit nabídku»
Manažer skladníků
Jihomoravský kraj
dnes
Motivující finanční ohodnocení Perspektivní uplatnění v stabilní společnosti Místo pracoviště: Jihomoravský kraj (na dojezd od... zobrazit nabídku»
Logistik - nákupčí se znalostí AJ
Hradec Králové
dnes
práce v příjemném kolektivu odborníků v úspěšné nadnárodní společnosti odborná školení a možnost dalšího vzdělávání ... zobrazit nabídku»
Nástrojař (23.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Mezinárodní strojírenská společnost se sídlem v Brně hledá do svého moderního výrobního závodu kolegu „NÁSTROJAŘE“. Budete mít na... zobrazit nabídku»
Technolog strojař (až 33.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Do týmu technologů v české moderní společnosti hledáme samostatného kolegu TECHNOLOGA. Máte zkušenosti s technologiemi studeného tváření... zobrazit nabídku»
Operátor/Seřizovač výrobní linky (až 23.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Umíte číst technickou dokumentaci? Umíte pracovat s měřidly (posuvka nebo mikrometr)? Vyhovuje Vám práce operátora/seřizovače výrobní... zobrazit nabídku»
Projektový manažer (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Zahraniční společnost rozšiřuje svůj tým do výrobního závodu u Brna o odborníka v technologiích - projektového manažera. * zázemí... zobrazit nabídku»
Elektromechanik (23.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Vyrábíme a vyvíjíme automatická zařízení pro cementářský a minerální průmysl a nyní pro nás rozšiřující se tým hledáme kolegy na... zobrazit nabídku»
CNC Operátor (21.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Orientujete se ve výkresové dokumenataci, umíte pracovat s měřidly, chcete se naučit pracovat nebo získat praxi na CNC stroji? Neváhejte a... zobrazit nabídku»
Technik údržby strojů (až 25.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Hledáme technika, který se bude starat o bezproblémový chod výrobních strojů. Jestliže máte vyhlášku č.50, orientujete se ve výkresové... zobrazit nabídku»
Seřizovač - operátor (17.000 - 21.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici Operátor - seřizovač výrobních strojů. Pokud máte již s obdobnou prací zkušenosti... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace