Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7608) - strana 43

Výroba, průmysl a energetika
CNC frézař
Brno
před 3 dny
- práci v mezinárodní strojírenské firmě - moderní pracovní prostřed - motivující platové ohodnocení, měsíční prémie - ... zobrazit nabídku»
Technolog
Brno
před 3 dny
- stabilní práci v prosperující strojírenské společnosti - možnost profesního růstu - práce na mezinárodních zakázkách -... zobrazit nabídku»
Projektant Praha
Praha
před 3 dny
Pro našeho klienta, společnost nabízející zabezpečovací technologie a jejich dodávky, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektant... zobrazit nabídku»
Seřizovač - Valašské Meziříčí – od 23 000 Kč
Valašské Meziříčí
před 3 dny
Pro rozvíjející se mezinárodní společnost specializující se na výrobu plastových komponentů hledáme nového kolegu na pozici Seřizovač.... zobrazit nabídku»
Řidič dodávky do 3,5 t sk. B, E/ Vestec u Prahy/ stravenky
Vestec u Prahy
před 3 dny
férový a individuální přístup ke každému zaměstnanci rodinná atmosféra příjemné a čisté pracoviště mzda vždy a včas ... zobrazit nabídku»
Dělníka - kabeláře - Praha 10
Praha
před 3 dny
Pracovní doba: Nepřetržitý provoz – denní směna 6:00 – 18:00, noční směna 18:00 – 6:00 Přestávka na jídlo a oddech 1 hodina –... zobrazit nabídku»
Logistik/Logistička, možnost pro absolventy!
Pardubice
před 3 dny
Perspektivní a stabilní zaměstnání 5 týdnů dovolené Odpovídající finanční ohodnocení Perspektivu profesního a kariérového růstu... zobrazit nabídku»
Technik kvality [příspěvek na dětské rekreace]
Ústí nad Labem
před 3 dny
- zajímavou práci s možností dalšího rozvoje - nástupní plat odpovídající zkušenostem a potenciálu - zaměstnanecké benefity -... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality [Bohaté zam. benefity]
Litoměřice
před 3 dny
- stabilní zázemí v mezinárodní společnosti - odpovídající školení - příležitost profesního a karierního růstu - férová... zobrazit nabídku»
Manažer Výroby / výroba mimo automotive/
Beroun
před 3 dny
Pracujete na pozici Supervisora Výroby, hovoříte anglicky, znáte metodiku štíhlé výroby a máte chuť posunout svůj profesní život dál?... zobrazit nabídku»
Projektový Specialista/ automotive/
Žebrák
před 3 dny
Tato pozice nabízí zajímavé prostředí výroby automotive, produkty do vozů vyšší třídy BMW, Audi a nový projekt Porsche, produkt... zobrazit nabídku»
Skladový/á administrátor/ka - od 22.000,-
Pardubice
před 3 dny
500,- navýšení po zaučení Smlouvu na dobu neurčitou po roce 3.000,- ročně na benefity z široké nabídky dle vlastní volby min. 3.000,-... zobrazit nabídku»
Operátor výroby/obsluha strojů TOP nabídka s ubytováním!
Valašské Meziříčí
před 3 dny
Jedná se o nenáročnou práci - obsluha lisovacího stroje (vkládání a vybíraní dílů do/ze stroje). Požadujeme praxi ve výrobě:... zobrazit nabídku»
Elektromontér
Středokluky
před 3 dny
- Zajímavou a různorodou pracovní náplň s možností seberealizace - Práci v jednosměnném provozu (7:00 - 15:30) - Práci v čistém... zobrazit nabídku»
Procesní technik/čka - Brocade
Pardubice
před 3 dny
Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností + každoroční navyšování mzdy Uvidíte za sebou výsledky a budete mít dobrý pocit z toho,... zobrazit nabídku»
Skladník/picker (muži, ženy, páry) - Přerov
Přerov
před 3 dny
* Ubytování nebo odvoz do práce ZDARMA **Možnost týdenních záloh ** Dlouhodobá a stabilní práce* zobrazit nabídku»
Logistik [automotive)
Louny
před 3 dny
- silné a stabilní zázemí mezinárodní společnosti - možnost dalšího vzdělávání a rozvoje - motivující finanční ohodnocení -... zobrazit nabídku»
Kontrolor/ka výroby tváření
Pardubice
před 3 dny
Proč u nás budete pracovat rádi? 500,- navýšení po zaučení 3.000,- ročně na benefity z široké nabídky dle vlastní volby min.... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality
Mnichovo Hradiště
před 3 dny
- Práce v nadnárodní Automobilové společnosti - Stabilitu a jistotu dlouhodobé vize - Možnost růstu ve společnosti - Zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Trainee pro odd. dodavatelské kvality
Mnichovo Hradiště
před 3 dny
- Práce v nadnárodní Automobilové společnosti - Stabilitu a jistotu dlouhodobé vize - Možnost růstu ve společnosti - Zaměstnanecké... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace