Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7420) - strana 43

Výroba, průmysl a energetika
Manažer kvality
Praha
před 4 dny
- systém řízení kvality - zodpovědnost za legislativní stránku v rámci zavádění nového produktu - zajišťování komunikace napříč... zobrazit nabídku»
Technický ředitel
Praha
před 4 dny
Česká stavební společnost specializující se na modulární stavby hledá člověka na pozici Technického ředitele! Máte zkušenost... zobrazit nabídku»
Obchodní referent (možnost zkráceného úvazku) (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Do menší přátelské firmy hledáme novou posilu na pozici obchodního referenta. Nabízíme různorodou práci, příjemné prostředí a spoustu... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr pro instalaci strojů (35.000 - 45.000 Kč)
Olomoucký
před 4 dny
Jste fanoušek a nadšenec do elektro schémat a baví Vás bádat a nacházet nejlepší řešení pro zprovoznění strojů, zařízení či malých... zobrazit nabídku»
Key Account Manager - strojař (35.000 - 70.000 Kč)
Středočeský
před 4 dny
Máte již nějaké obchodní zkušenosti a jste silně technicky založení? Nebojíte se přijít přímo k zákazníkovi, poradit mu, který... zobrazit nabídku»
Pracovník do elektrotechniky (20.000 - 27.000 Kč)
Praha
před 4 dny
Hledáte si práci a baví Vás oblast elektrotechniky a chtěli byste se stát součástí týmu, kde se dějí zázraky? Hledáme schopné a... zobrazit nabídku»
Manažer údržby (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Máte zkušenosti s údržbou ve výrobní společnosti a je tato oblast něco, co je pro Vás zárveň koníčkem a chtěl/a byste v této oblasti i... zobrazit nabídku»
Elektromontáž v Německu (40.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Hola, hola, Německo volá!! Hledáš dobře placenou práci, ale být pořád na jednom místě je nuda? Tak pojď pracovat k nám! Nabízíme ti... zobrazit nabídku»
Plánovač montáží hi-tech výroby (30.000 - 40.000 Kč)
Olomoucký
před 4 dny
* flexibilní pracovní dobu * stabilní společnost s příjemným kolektivem pracovníků * možnost se vzdělávat a profesně růst * motivační... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér (35.000 - 40.000 Kč)
Praha
před 4 dny
Láká Vás vývoj dopravních prostředků? Máte ve strojírenské konstrukci už nějakou praxi a chcete se naučit něco nového v netradičním... zobrazit nabídku»
Operátor balení a montáže – vhodné i pro absol (18.000 - 23.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Máte ukončenou střední školu a nevíte kam dál? Nebo máte zkušenosti a přišel čas na změnu? Umíte číst z technické dokumentace a... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Pro nadnárodní strojírenskou společnost hledáme inženýra kvality s praxí ve svém oboru. Nabízíme perspektivní pracovní prostředí,... zobrazit nabídku»
Obsluha VZV (19.000 - 21.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Máte průkaz na VZV nebo spíše co je důležitější, máte praxi s ním? Nevadí Vám pracovat na třísměnný provoz a hledáte si stabilní... zobrazit nabídku»
Konstruktér (25.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Jste šikovným absolventem strojírenské fakulty? Máte za sebou nějaké dobré výsledky nebo praxi, kterou by jste teď chtěl dále zúročit?... zobrazit nabídku»
Práce ve výrobě v Kuřimi - nástupní bonus 20 000 Kč
Jihomoravský
před 4 dny
Máme něco pro každého z Vás! Právě jste skončili školu a chcete co nejdřív první pořádnou výplatu? Živíte rodinu a potřebujete... zobrazit nabídku»
Seřizovač junior v Kuřimi - nástupní bonus 20 000 Kč
Jihomoravský
před 4 dny
Rádi se učíte novým věcem a máte technické myšlení? Nebojíte se obsluhy automatické výrobní linky? Přidejte se k nám! Hledáme nové... zobrazit nabídku»
Letní brigáda ve výrobě v Kuřimi
Jihomoravský
před 4 dny
Brigáda na léto právě pro Tebe! Nemáš ještě brigádu na léto? A chceš si hezky vydělat? Přidej se k nám! Hledáme výpomoc do... zobrazit nabídku»
3D CAD junior (vhodné pro studenty a absolventy)
okr. Ústí nad Labem
před 4 dny
Čím tě odměníme? * Na tuto juniorskou pozici nabízíme nadstandardní mzdové ohodnocení (25 000 - 30 000 Kč) a k tomu navíc celou řadu... zobrazit nabídku»
BOZP Technik
okres Pardubice
před 4 dny
práce ve stabilní mezinárodní společnosti závodní stravování, výběr z mnoha variant, včetně zdravých jídel 5 týdnů dovolené... zobrazit nabídku»
Projektový manažer v automotive – karoserie (m/ž)
Mladá Boleslav
před 4 dny
Nabízíme zaměstnání v motivovaném týmu s přátelskou atmosférou. Náročnou a pestrou práci se skvělými možnostmi vlastního vývoje, a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace