Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7642) - strana 45

Výroba, průmysl a energetika
Elektro / údržbář strojů (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Zahraniční společnost hledá elektro-údržbáře pro opravy a údržbu svých výrobních srojů a linek. Vhodné i pro abslventy - zaučíme. *... zobrazit nabídku»
Zámečník se znalosti svařování (24.000 - 28.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Můžeme nabídnout zázemí a stabilitu. Hezké - nové pracovní prostředí, příjemný kolektiv a různé finanční výhody. Pokud vás nabídka... zobrazit nabídku»
Obráběč kovů (20.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Výrobní závod vyrábějící pro automotiv hledá obráběče kovů. * zázemí stabilní firmy * stravenky * dny volna navíc * firemní... zobrazit nabídku»
Technolog výrobních linek (30.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Máte dobou orientaci v automatizaci ve výrobě? ... a vyhlášku 50 §6? * zázemí stabilní společnosti * odpovídající mzdové ohodnocení... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC elektroerozivního stroje (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Hledáme kandidáta pro elektroerozivní stroj v kusové výrobě. Můžeme nabídnout nové pracovní prostředí, nově se tvořící-příjemný... zobrazit nabídku»
CNC frézař/ junior (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
I na zaučení. Nutná znalost tvorby ISO kódu. Máme novou výrobní halu, zajímavou různorodou výrobu, týden dovolené navíc a stravenky. *... zobrazit nabídku»
Údržbář obráběcích strojů/ 2 směny (až 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Pro opravu a údržbu NC a CNC obráběcích strojů hledáme údržbáře na 2 směny - týden dopolední, týden odpolední. Měl by mít zkušenost... zobrazit nabídku»
Svářeč (23.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před 4 dny
Z důvodu rozšíření hledáme třeba i mladého, hlavně šikovného a flexibilního svářeče pro svařování plynem na ocelové konstrukce.... zobrazit nabídku»
Operátor/Seřizovač výrobní linky (22.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Umíte číst technickou dokumentaci? Umíte pracovat s měřidly (posuvka nebo mikrometr)? Pak hledáme právě Vás. Nabízíme stabilní... zobrazit nabídku»
Obsluha obráběcího centra (25.000 - 33.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Do nového výrobního závodu v Brně hledáme obsluhu obráběcího centra. Naše stroje čekají na Vás... * práci v moderním prostředí *... zobrazit nabídku»
CNC Operátor (24.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Orientujete se ve výkresové dokumenataci, umíte pracovat s měřidly, chcete se naučit pracovat nebo získat praxi na CNC stroji? Neváhejte a... zobrazit nabídku»
Seřizovač lisu se znalostí programování CNC (od 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Hledáme do nového závodu - Seřizovače lisu se znalostí programování CNC. Hledáte perspektivní zaměstnání a zázemí stabilní firmy, pak... zobrazit nabídku»
Soustružník/programátor CNC (až 33.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Hledáme soustružníka/programátora CNC. Pokud máte praxi z kusovou výrobou a hledáte stabilní zaměstnání, neváhejte a ozvěte se nám...... zobrazit nabídku»
Elektro-údržbář strojů (24.000 - 26.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Umíte převzít odpovědnost za bezproblémový chod výrobních strojů a strojních zařízení, za jejich údržbu, opravy a máte zájem o... zobrazit nabídku»
Obsluha stroje - dokončovací technologie (24.000 - 33.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Strojírenská, zahraniční firma hledá kandidáta na obsluhu stroje pro dokončovací technologii - strojní vybrušování. Práce v moderním... zobrazit nabídku»
Technik pro seřízení nástrojů (od 24.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Společnost podnikající v oblasti strojírenství v Brně hledá zaměstnance na pozici -Technik pro seřízení nástrojů. Vhodné pro kandidáty... zobrazit nabídku»
Brusič na kulato (až 33.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Jste zručný, pracovitý a baví vás práce na manuálních bruskách? Pak hledáme právě Vás! Hledáme manuálně zručné, pečlivé "brusiče... zobrazit nabídku»
Manuální kompletace výrobků - lehká manuální činnost až 22000 Kč
Ústí nad Labem
před 4 dny
- práce na hlavní pracovní poměr - možnost převzetí do kmenového stavu - práce 3 směnný provoz R/ON - 15 000 Kč/měsíc + příplatky... zobrazit nabídku»
Manažer logistiky
Ostrov u Stříbra
před 4 dny
- práci v silné výrobní společnosti s mezinárodním zázemím - 5 týdnů dovolené - příspěvek na dopravu - firemní akce - intenzivní... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - automobilový průmysl
Kuřim
před 4 dny
Přijmeme brigádníky na pozici operátor výroby do automobilového průmyslu. Výkon práce - Kuřim (Brno - Venkov). Náplň práce -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace