Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (8016) - strana 46

Výroba, průmysl a energetika
Konstruktér s praxí (od 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Pro zajištění konstrukce jednoúčelových strojů hledáme dynamického konstruktéra s praxí. * zázemí prosperující firmy * portfolio... zobrazit nabídku»
CNC obráběč (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Pokud pracujete kvůli penězům, pojďte pracovat k nám! U nás to tak dělají všichni. Do zakázkové strojírenské výroby v Brně hledáme... zobrazit nabídku»
Technik/montér jednoúčelových strojů (25.000 - 27.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Hledáme technika pro samostatnou montáž strojní části jednoúčelových strojů dle výkresové dokumentace a následnou montáží u... zobrazit nabídku»
Skladník materiálu (24.000 - 27.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Do strojírenské firmy hledáme skladníka materiálu se znalostí práce s VZV nebo obládání jeřábu. Nabízíme přátelské pracovní... zobrazit nabídku»
Operátor výroby (21.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Pro náš výrobní stroj hledáme operátora - seřizování a následná obsluha. Máme 3 směnný provoz a moderní pracovní prostory. *... zobrazit nabídku»
Elektrikář do provozu (26.000 - 28.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Do strojírenské výroby u Oslavan (Brno-venkov) hledáme zkušeného elektrikáře pro elektroinstalace, zapojování elektromotorů a další... zobrazit nabídku»
Obsluha tiskařského stroje (až 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Do tiskárny u Pohořelic hledáme obsluhu tiskařského stroje - i na zaučení. * nadstandartní výdělek * 13. plat * zaškolení * závodní... zobrazit nabídku»
Elektrikář do strojírenské výr. (23.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Jako Elektrikář - technik budete mít na starosti opravy a údržbu výrobních linek a strojů. * zázemí zahraniční společnosti * zajímavé... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC elektroerozivního stroje (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Hledáme kandidáta pro elektroerozivní stroj v kusové výrobě. Můžeme nabídnout nové pracovní prostředí, nově se tvořící-příjemný... zobrazit nabídku»
Manažer projektu s AJ -vhodné pro absolventy (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Komunikace se zahraničními zákazníky, kooperace s ostatními odděleními, hlídání rozpočtu. Vhodné pro VŠ s oborem, který je zaměřen na... zobrazit nabídku»
Nástrojař/ CNC soustruh (až 38.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Do moderního závodu ve Zbýšově u Brna hledáme kandidáta se strojírenským vzdělání pro práci na strojích v nástrojárně. * zázemí... zobrazit nabídku»
Dělník/ obsluha výrobní linky (21.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Nabízíme stabilní zaměstnání v regionu Ivančice pro kandidáta se strojírenským vzděláním a ochotou dále se vzdělávat dle potřeb... zobrazit nabídku»
Technolog/šéf montér výrobních linek (30.000 - 33.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Jste technický typ člověka a máte zkušenosti s montážemi strojního zařízení? Do mezinárodní strojírenské společnosti v Brně hledáme... zobrazit nabídku»
Montér/svářeč ocel.konstrukcí (23.000 - 35.000 Kč)
Olomoucký
před 4 dny
Hledáme parťáka, kterému nebude vadit cestování po ČR, práce venku a být se svou "partou" celé dny, než se práce dokončí. Budeš mít na... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC
Českobudějovicko
před 4 dny
kreativní a samostatnou práci ve stabilní společnosti možnost dalšího profesního rozvoje a vzdělávání zajímavé finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Programátor - Technolog - Robotář
Nymburk okres
před 4 dny
Zajímavou a zodpovědnou práci převážně technického zaměření, stabilní zázemí úspěšné a rozvíjející se nadnárodní společnosti,... zobrazit nabídku»
Směnový mistr Auto-Moto 35. 000 - 38. 000!
Mladá Boleslav
před 4 dny
- Zaměstnání ve stabilní, rychle rostoucí společnosti - Stravenky, věrnostní prémie - Pružná pracovní doba, sickdays - VZdělávaní... zobrazit nabídku»
Parťák do výroby - Team Leader výrobního týmu Auto-Moto
Milovice
před 4 dny
- Zaměstnání ve stabilní, rychle rostoucí společnosti - Stravenky, věrnostní prémie - Pružná pracovní doba, sickdays - Vzdělávaní... zobrazit nabídku»
Projektový manažer (junior)
Českobudějovicko
před 4 dny
- kreativní a samostatnou práci ve stabilní společnosti - možnost dalšího profesního rozvoje a kariérní postup - zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Technik výroby
Jaroměř
před 4 dny
práce ve firmě rodinného typu, přátelský kolektiv, finanční ohodnocení dohodou, velmi zajímavá perspektiva (po zvládnutí problematiky... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace