Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7296) - strana 48

Výroba, průmysl a energetika
Práce v Německu Svářeče EN 135 – Erfurt / 90.000,-Kč
Erfurt
před 4 dny
Zázemí ve stabilní agentuře Smlouva na dobu neočitou Zajištění sociálního a zdravotního pojištění Platové podmínky plat 13 – 14,-... zobrazit nabídku»
Seřizovač
Brno
před 4 dny
Nabízíme: - Práci v zavedené nadnárodní společnosti - Nadstandardní finanční ohodnocení - 25 dní dovolené - Stravenky 90 Kč -... zobrazit nabídku»
Obsluha technologického zařízení
Beroun
před 4 dny
- práce ve stabilní společnosti na HPP - 4směnný/3směnný provoz - 110,-Kč/hod. - prémie 5,-Kč/hod. - svozový autobus z Kladna -... zobrazit nabídku»
Obsluha technologického zařízení
Beroun
před 4 dny
- práce ve stabilní společnosti na HPP - 4směnný/3směnný provoz - 110,-Kč/hod. - prémie 5,-Kč/hod. - svozový autobus z Kladna -... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Hranice
před 4 dny
Nenáročnou práci v příjemném prostředí. Bonusy za produktivitu a neabsenci. Příplatky za směnnost. Příspěvek na dopravu. zobrazit nabídku»
Vedoucí logistiky
- Českobudějovicko
před 4 dny
- příležitost uplatnit se v silné zahraniční společnosti - zajímavé finanční ohodnocení - zajímavé pracovní benefity zobrazit nabídku»
Dělníky do výroby Ostrava 22. 000,-Kč
Ostrava
před 4 dny
Zázemí ve stabilní agentuře Platové podmínky: nástupní plat 87,-Kč (čista mzda) Bonusy od mistra 500 - 5000.-Kč od mistra Příspěvek ... zobrazit nabídku»
Technický konzultant CAD
Královéhradecko
před 4 dny
 - práce v úspěšné nadnárodní společnosti   - možnost osobního růstu  - odborná školení, další vzdělávání  - služební... zobrazit nabídku»
Nákupčí
- České Budějovice
před 4 dny
- pracovní uplatnění ve společnosti se silným zázemím - dlouhodobou perspektivu profesního růstu - 5 týdnu dovolené + ostatní benefity ... zobrazit nabídku»
Manažer provozu distribuce
České Budějovice
před 4 dny
- pracovní uplatnění ve společnosti se silným zázemím - dlouhodobou perspektivu profesního růstu - odpovídající finanční podmínky,... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2 - Třeboňsko
Třeboňsko
před 4 dny
* Práce na HPP - nástup ihned * Možnost vykonání svář. zkoušek * Dobré finanční ohodnocení * Motivační prémiový systém *... zobrazit nabídku»
Technik Outgoing quality
Pardubice
před 4 dny
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti - zajímavá a různorodá práce s možností seberealizace - možnost podílet se na nových... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Ústeckoorlicko
před 4 dny
- dlouhodobá perspektiva uplatnění - náročná a zajímavá práce - odpovídající mzdové ohodnocení - možnost ubytování, závodní... zobrazit nabídku»
Vedoucí dispozice / plánování výroby
Českobudějovicko
před 4 dny
- strategickou pozici v úspěšné a rostoucí společnosti - atraktivní a motivující finanční ohodnocení, odpovídající benefity zobrazit nabídku»
Samostatný pracovník přípravy výroby - elektroinženýr
Stříbro
před 4 dny
* odborné zaškolení * nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality (20.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký
před 4 dny
Kvalita je základ úspěchu a my úspěšní být chceme. Chceš být taky úspěšný? Chceš se podílet na rozvoji společnosti, získat nové... zobrazit nabídku»
Mistr výroby ve strojírenství (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký
před 4 dny
Prošel jste si výrobou? Máte zkušenosti, které můžete a umíte předat? Pojďtě řídit náš tým! Hledáme člověka, který ví, o čem... zobrazit nabídku»
Mistr ve směném provozu (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký
před 4 dny
"Mistře, můžete mi poradit?" Líbí se Vám tohle oslovení? Umíte odpovědět na tuto otázku a poradit? Tak na co čekáte - posílejte CV.... zobrazit nabídku»
Elektrokonstruktér - junior (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký
před 4 dny
Cestou necestou, za konstrukcí před konstrukcí musí odborník stát, jinak ten stroj bude pouze stát. A to my nechceme! Proto hledáme Vás. Tak... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr - projektové řízení
okolí Nového Bydžova
před 4 dny
Pro významnou zahraniční výrobní společnost, se sídlem na Novobydžovsku, hledáme vhodné kandidáty na pozici: ELEKTROINŽENÝR -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace