Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6872) - strana 49

Výroba, průmysl a energetika
Kontrolor/ka kvality - (Tachovsko)
Tachov
před 2 dny
Vyznáte se v kvalitě? Umíte vyhledávat slabá místa a vylepšovat procesy? Máte již nějaké zkušenosti na pozici Kontrolora kvality? Pošlete... zobrazit nabídku»
Teamleader/ka (Tachovsko), 28000 Kč
Tachov
před 2 dny
Máte zkušenosti na pozici TEAMLEADERA. Chcete zúročit své zkušenosti, být oporou týmu a myslíte si, že jste organizačně schopný? Pak jste... zobrazit nabídku»
Provozní údržbář/elektromechanik
Bor
před 2 dny
Máte praxi na pozici Provozního údržbáře / Elektromechanika z výrobní společnosti? Jste kutil od přírody, vyznáte se a máte chuť se... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikovacích lisů žďár nad sázavou
Žďár nad Sázavou
před 2 dny
Do rodinné firmy na Žďársku hledáme seřizovače. -seřizování a nastavování vstřikolisů -stabilizace procesních parametrů, analýza vad... zobrazit nabídku»
Dělník/ice v Jihlavě 25 000 Kč
Jihlava
před 2 dny
Která žena by to neznala …, každý od Vás očekává maximum. Ruku na srdce, určitě i vy sama chcete být úspěšná na poli pracovním a... zobrazit nabídku»
Výrobní dělník Jihlava s průměrnou roční hrubou mzdou 25 000 Kč
Jihlava
před 2 dny
Důležitost dělníka, jako stěžejní základ každé výrobní firmy, nabývá na významu. Pro moderní automobilku na Jihlavsku hledáme... zobrazit nabídku»
Supervizor strojního pájení
Pardubický
před 2 dny
Děláme různé výrobky pro další lidi a zrovna nyní potřebujeme někoho, kdo bude ovládat pájení a hodí se na pozici Supervizor strojního... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr
Ostravsko
před 2 dny
Pro výrobní společnost se sídlem na Frýdecko - Místecku hledáme kandidáta na pozici Projektový inženýr. Společnost pochází ze západní... zobrazit nabídku»
Nástrojář/automotive
Valašské Meziříčí
před 2 dny
Pokud již máš dřívější zkušenosti jako Nástrojař a hledáš stabilní zaměstnání, neváhej a zareaguj nám na pozici... zobrazit nabídku»
Projekt manažer pro automotive
Opava
před 2 dny
* Zodpovědnost za technickou realizaci nových projektů až po předání výrobnímu úseku * Spoluúčast na designu produktu * Specifikace a... zobrazit nabídku»
Údržbář
Moravskoslezský
před 2 dny
Hledáte práci na pozici údržbáře? Získal/a jste při škole už zkušenost z praxe či se oboru věnujete delší dobu? Pak reagujte! Jako... zobrazit nabídku»
Predvánoční voňavá brigáda ve skladu 100Kč/hod + Bonusy
Rajhrad
před 2 dny
Chtel/a bych si pracovat s kozmetikou? Pojď se pridat k nám! Nabízíme možnost velmi zajímavého předvánočního výdělku ve voňavém skladu... zobrazit nabídku»
Vedoucí konstrukce plasty
Praha
před 2 dny
Mezinárodní společnost zabývající se vývojem plastů v automotive, hledá vhodného člověka s prokazatelnou zkušeností ve vývoji plastů... zobrazit nabídku»
Supervizor směny, Bor u Tachova
okres Tachov
před 2 dny
stabilní zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti odpovídající mzdové ohodnocení, stravenky a další benefity zobrazit nabídku»
Procesní inženýr, Bor u Tachova
okres Tachov
před 2 dny
odpovídající mzdové ohodnocení příspěvek na sportovní vyžití příspěvek na závodní stravování příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Obsluha poloautomatické výrobní linky (19.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Jste zodpovědní a rádi vidíte za sebou dobře odvedenou práci? Pokud se umíte orientovat v technické dokumentaci tak nevadí, že nemáte praxi... zobrazit nabídku»
Cnc soustružník (od 28.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Pro naše cenné kusy hledáme již zkušenějšího CNC soustružníka. Práce v kusové výrobě dle technické dokumentace v moderní firmě v... zobrazit nabídku»
Technolog do stojní výroby (od 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Chcete změnit práci? Hledáme zkušeného technologa do strojírenské firmy. * zázemí společnosti * motivující mzdové ohodnocení *... zobrazit nabídku»
CNC Soustružník (24.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Máte zkušenosti s prací na CNC soustruhu a umíte si samostatně seřídit stroj? My máme systémy Sinumerik a Fanuc a Heidenhein. Pracoviště je... zobrazit nabídku»
Pracovník do výroby (od 19.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
jedná se o manuální práci.Vhodné pro kandidáty z okolí Pohořelic a Hustopeč u Brna. * zázemí stabilní společnosti * pravidelnou mzdu *... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace