Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6924) - strana 51

Výroba, průmysl a energetika
Dělník - Special converting
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost zaměřená především na průmyslové balení a balení technických výrobků, hledáme vhodného kandidáta na... zobrazit nabídku»
Samostatný konstruktér
Ústeckoorlicko
před 2 dny
- odborný růst - dlouhodobá perspektiva uplatnění - mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice- zaškolení na 3D konstrukční SW -... zobrazit nabídku»
Montážník
Brno
před 2 dny
- zajímavé platové hodnocení - stabilní práci mezinárodní výrobní společnosti - moderní technologické vybavení - možnost... zobrazit nabídku»
Lakýrník
Brno
před 2 dny
- zajímavé platové hodnocení - stabilní práci mezinárodní výrobní společnosti - moderní technologické vybavení - možnost... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Fryčovice
před 2 dny
Strojírenská společnost TMETAL s.r.o., specializující se na výrobu a montáž ocelových, technologických konstrukcí, strojů a zařízení,... zobrazit nabídku»
Skladník – až 24 000 Kč
Jihomoravský
před 2 dny
Náplň práce: - manipulace se skladovaným zbožím - příprava pro expedici - kontrola zboží  - kompletace, vstupní / výstupní... zobrazit nabídku»
Údržbář / Zámečník v Plzni
Plzeňský
před 2 dny
Technik údržby Přijmeme technika údržby, který zajišťuje údržbu a opravy majetku a vybavení Náplň práce: Hlavní pracovní... zobrazit nabídku»
Dělníci ve výrobě
Karlovarský
před 2 dny
Nabízíme: HPP ve dvousměnném provozu Plat po zaučení až 23.000,-Kč 5 týdnů dovolené Stravenky Příspěvek na Vánoce Vypracovaný... zobrazit nabídku»
Montážní operátor
Ústecký
před 2 dny
Pro našeho významného klienta v oblasti automotiv , hledáme vhodné kandidáty na pozici Montážní operátor. Náplň práce: -montáž... zobrazit nabídku»
Skladový operátor
Brno
před 2 dny
- zajímavou práci ve stabilní prosperující firmě - zajímavé finanční ohodnocení - zaměstnanecký benefity zobrazit nabídku»
Nástrojař
Olomoucko
před 2 dny
Závodní stravování Jazykové kurzy Kariérní růst Profesní vzdělávání Práce v dynamické zahraniční společnosti zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr s aj/nj
okr. Strakonice, okr. Písek
před 2 dny
práce na dobu neurčitou 25 dnů dovolené závodní stravování školení a jazykové kurzy na pracovišti příspěvek na dopravu i na... zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě (14 - 17 000 Kč)
okr. Opava
před 2 dny
týden dovolené navíc příspěvek na penzijní připojištění možnost závodního stravování motivační finanční ohodnocení práci ve... zobrazit nabídku»
Manažer kvality - strojař
Děčín
před 2 dny
Práci v zavedené výrobní společnosti Kompetence Dobrou odměnu Systém firemních benefitů Příjemnou firemní kulturu zobrazit nabídku»
SW/HW specialisté #7135623 (Praha, CZ)
Praha
před 2 dny
Máte zkušenosti s vývojem SW/HW či vedením projektů v oblasti Automotive? Chcete se podílet na vývoji špičkových produktů pro... zobrazit nabídku»
Metrolog #6612231 (Praha 4, Česká republika)
Praha
před 2 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta, celosvětově uznávanou, velmi kvalitní společnost působící v oblasti... zobrazit nabídku»
SW/HW Engineer wanted! #7135467 (Praha, CZ)
Praha
před 2 dny
SW/HW Engineer WANTED!    What a great challenge to participate on the development of the newest Advanced driving assistance systems? Working with... zobrazit nabídku»
Technolog s AJ
okr. Strakonice
před 2 dny
práci v silné a zavedené společnosti možnost stále se vzdělávat možnost kariérního růstu širokou škálu firemních benefitů... zobrazit nabídku»
Soustružník konvenčního stroje
Brno
před 2 dny
- zajímavou odbornou práci v příjemném pracovním prostředí - výhledově možnost přejít na NC, CNC stroj - zázemí stabilní... zobrazit nabídku»
Technický konzultant
Brno
před 2 dny
- samostatnou a zodpovědnou pozici v prosperující firmě - příležitost k osobnímu a kariérnímu růstu - možnost zvyšování kvalifikace... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace