Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7006) - strana 51

Výroba, průmysl a energetika
Mistr ve strojírenské výrobě
Vizovicko
před 5 dny
Hledáme člověka s autoritou, který umí vést a pracovat s lidmi. Pokud máte zkušenost jako MISTR z výrobní společnosti, ideálně ve... zobrazit nabídku»
Operátor
Valašské Meziříčí
před 5 dny
Hledáte zaměstnání ve Valašském Meziříčí a chcete být za svoji práci náležitě odměněni? Jste spolehlivý/á? Máte chuť pracovat a... zobrazit nabídku»
Strojník
Valašské Meziříčí
před 5 dny
Hledáte zaměstnání ve Valašském Meziříčí? Chcete být za svou práci náležitě odměněni? Máte technické myšlení? Setkali jste se s... zobrazit nabídku»
Dělnice/dělník - jen ranní směna
Stříbro
před 5 dny
Hledáte práci na ranní směnu ve výrobě? Máte dobrý zrak a jste manuálně zruční? Máme pro Vás práci na pozici Dělník v... zobrazit nabídku»
Projektový manažer, nové projekty
Český Krumlov
před 5 dny
Máte zkušenosti s projektovým managementem nebo z vedoucí pozice ve výrobě? Hovoříte plynule německy nebo anglicky? Chcete se stát... zobrazit nabídku»
Manažer kvality s NJ
Kolín
před 5 dny
Pro našeho klienta mezinárodní společnost zabývající se automotive, hledáme vhodného kandidáta na pozici Manager kvality. Klíčové... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - voskovač
Nošovice
před 5 dny
Jste fyzicky zdatní a hledáte práci ve výrobě? Můžete pracovat na třísměnný provoz? Jste ochotní dojíždět za prací do... zobrazit nabídku»
Řidič osobních aut ve výrobním závodě (Nošovice)
Nošovice
před 5 dny
Máte řidičské oprávnění sk.B a jste aktivním řidičem? Chcete pracovat ve výrobní společnosti, ale ne přímo na lince, ve... zobrazit nabídku»
Kontrola nakládky vozidel (Nošovice, bez nočních směn)
Nošovice
před 5 dny
Hledáme kandidáty/tky, kteří : - se umí aspoň trochu domluvit polsky nebo rusky - nevadí jim práce venku (mimo výrobní halu) - můžou... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Praha
před 5 dny
Máte zkušenost s plánováním výroby? Chcete pracovat ve výrobě přímo v Praze? Na této pozici budete zodpovědní za: - operativní... zobrazit nabídku»
Projektant - konstruktér - elektro
Liberecký kraj
před 5 dny
HPP v rozvíjející se zahraniční společnosti. možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu. jazykové kurzy. 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Liberecký kraj
před 5 dny
HPP v rozvíjející se zahraniční společnosti možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu. jazykové kurzy. 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Leštič /brusič kovů (23.000 - 28.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Máme v Brně hezkou výrobní halu, postaráme se Vám o ochrané pomůcky, dostanete stravenky a týden dovolené navíc a Vaši náročnou práci... zobrazit nabídku»
Operátor/Seřizovač výrobní linky (až 23.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Umíte číst technickou dokumentaci? Umíte pracovat s měřidly (posuvka nebo mikrometr)? Vyhovuje Vám práce operátora/seřizovače výrobní... zobrazit nabídku»
Absolvent SOU/SŠ strojní CNC programátor (až 22.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Vystudoval jste střední průmyslovou školu strojírenskou? Máte zkušenost s programováním CNC strojů? Rád by jste se v této oblasti... zobrazit nabídku»
Specialista na obsluhu stroje - žhavé pece (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Máte již za sebou dlouhodobé zkušenosti ve strojírenské výrobě, třeba i jako zámečník? Umíte si poradit a neztrácíte hlavu v težkých... zobrazit nabídku»
Seřizovač - operátor (17.000 - 21.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici Operátor - seřizovač výrobních strojů. Pokud máte již s obdobnou prací zkušenosti... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s AJ (od 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Pokud se domluvíte anglicky a máte odpovídající zkušenosti a znalost práce pod normou ISO/TS16949 pak hledáme právě Vás. Našeho nového... zobrazit nabídku»
Manager projektu (až 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Máte nějaké zkušenosti z výroby, zkušenost s plasty a zápal pro věc? Pak hledáme Vás.... * zázemí mezinárodní firmy * stravenky *... zobrazit nabídku»
Elektro-údržbář strojů (17.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Pozor...... umíte převzít odpovědnost za bezproblémový chod výrobních strojů a strojních zařízení, za jejich údržbu, opravy a máte... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace