Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7618) - strana 51

Výroba, průmysl a energetika
Operátor/skladník sterilizace - 23-28 000 Kč
Veverská Bítýška
před 5 dny
Máte zájem o práci s nadstandardním finančním ohodnocením ve zcela čisté výrobě ve zdravotnických potřebách ve DVOUSMĚNNÉM PROVOZU... zobrazit nabídku»
Technik údržby
Brno
před 5 dny
Zaujalo Vás nadstandardní finanční ohodnocení v oblasti výroby? Vyhovuje Vám práce v nepřetržitém provozu (2 dni ranní, 2 dni noční a 4... zobrazit nabídku»
Seřizovač/ka výrobní linky
Brno
před 5 dny
Chtěli by jste se podílet na výrobě součástek do aut světových značek? Nedělá Vám problém orientace v technické dokumentaci a ovládáte... zobrazit nabídku»
Svářečka - lokalita Adamov až 25 000 Kč
Adamov
před 5 dny
Máte platný svářečský průkaz a oprávnění na svarování CO2? Máte praxi na svářečské pozici? Pokud ano máme pro Vás zajímavou... zobrazit nabídku»
Snadná práce ve výrobě až 18 500 Kč
Brno
před 5 dny
Hledáte dlouhodobé stabilní zaměstnání- Chcete fyzicky nenáročnou práci ve dvousměnném nebo třísměnném provozu- Pak je tato nabídka... zobrazit nabídku»
Operátor výroby až 22 000 Kč
Pohořelice
před 5 dny
Nabízíme možnost dlouhodobého zaměstnání v Pohořelicích pro každého z Vás! Náplní Vaší práce bude lehká manuální činnost při... zobrazit nabídku»
Technik údržby až 27 000 Kč - elektro nebo zámečník
Brno
před 5 dny
Hledáme šikovné techniky údržby do kmenového stavu mezinárodní společnosti automobilového průmyslu. Jste elektrikář nebo zámečník? Pak... zobrazit nabídku»
Nástrojař provozní údržby 2směnný provoz
plzeň
před 5 dny
- zaměstnání na HPP - nástup možný IHNED - místo výkonu práce: PLZEŇ - základní mzda dle zkušeností + zákonné přístupy - 2... zobrazit nabídku»
Svářeč C02 Finanční ohodnocení dle zkušeností
Plzeň
před 5 dny
- zaměstnání na HPP - nástup možný IHNED - místo výkonu práce: PLZEŇ - základní mzda dle zkušeností + zákonné přístupy - 3... zobrazit nabídku»
Zámečník provozní údržby 2směnný provoz
Plzeň
před 5 dny
- zaměstnání na HPP - nástup možný IHNED - místo výkonu práce: PLZEŇ - základní mzda dle zkušeností + zákonné přístupy - 2... zobrazit nabídku»
Obsluha VZV (19.000 - 21.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Máte průkaz na VZV nebo spíše co je důležitější, máte praxi s ním? Nevadí Vám pracovat na třísměnný provoz a hledáte si stabilní... zobrazit nabídku»
Nákupčí pro strojírenskou výrobu (35.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Najde se nákupčí do strojírenství? Praxe v nákupu není nutná! Hledáme technicky zdatné uchazeče, kteří dobře znají prostředí... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr - elektro (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Baví Vás koordinovat a komunikovat? Máte talent pro organizaci a těší Vás, když vše šlape jako hodinky? Právě někoho takového hledáme... zobrazit nabídku»
Obsluha soustružnických automatů (22.000 - 32.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Chcete se stát součástí mezinárodní firmy s několikaletou tradicí? Společnost sídlící v Čejči hledá šikovné soustružníky pro... zobrazit nabídku»
Dělník ve slévárenském průmyslu (22.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před 5 dny
Hledáš si uplatnění a nevadila by ti práce ve slévárenství? Jsi ochotný pracovat na třísměnný provoz? Chceš pracovat ve stabilní firmě... zobrazit nabídku»
Směnový mistr (17.000 - 20.000 Kč)
Olomoucký
před 5 dny
Máte zkušenosti s vedením lidí a zajímá Vás práce ve slévárenství? Jste ochotný pracovat na třísměnný provoz? Hledáte uplatnění v... zobrazit nabídku»
Zámečník do výroby (22.000 - 27.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Do strojírenské firmy se hledá zámečník s praxí. * zázemí moderní společnosti * nadstandardní mzdové ohodnocení * 5 týdnů dovolené *... zobrazit nabídku»
Brusič na kulato NC (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Máte již zkušenost s broušením na kulato a chcete si víc vydělat? Čeká na Vás hezké prostředí moderní výrobní haly v Brně.... zobrazit nabídku»
Seřizovač do strojírenské výroby (22.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Jsme nadnárodní strojírenská firma v Brně a můžeme nabídnout zázemí a stabilitu. Neváhejte a ozvěte se nám! Vhodné i pro absolventa -... zobrazit nabídku»
Konstruktér lakovacích linek
Vyškov
před 5 dny
- zázemí prosperující společnosti - práci v kolektivu mladých energických kolegů - profesní a kariérní růst s možností dalšího... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace