Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7702) - strana 52

Výroba, průmysl a energetika
Údržbář
Praha 1
před 5 dny
CHCETE SE PODÍLET NA STAVEBNÍM BOOMU V PRAZE? Máte zkušenosti v údržbě? Zašlete nám svůj životopis na pozici ÚDRŽBÁŘ a začněte... zobrazit nabídku»
Servisní technik strojů, až 35 000 Kč/měs.
Praha 9
před 5 dny
Máte zkušenosti se servisem stavebních strojů nebo alespoň platnou vyhlášku 50/1978 Sb, paragraf 6? Nevadí Vám cestování jako součást... zobrazit nabídku»
Autoelektrikář, slaný, až 28 000 Kč/měs.
Slaný
před 5 dny
Máte zkušenosti s montáží? Hledáte si práci v okolí Kladenska? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis na pozici AUTOELEKTRIKÁŘ a... zobrazit nabídku»
Svářeč MIG, 30 000 Kč/měs.
Slaný
před 5 dny
Výrobní společnost se sídlem ve Slaném hledá kandidáty na pozici SVÁŘEČ MIG. Pokud máte zkušenosti se svářením hliníku nebo nerezové... zobrazit nabídku»
Svářeč TIG, 40 000 Kč/měs.
Kladno
před 5 dny
Výrobní společnost se sídlem ve Slaném hledá kandidáty na pozici SVÁŘEČ TIG. Pokud máte zkušenosti se svářením hliníku nebo nerezové... zobrazit nabídku»
Údržbář, lokalita žebrák
Žebrák
před 5 dny
Máte zkušenosti na pozici údržbáře nebo mechanika a vyhovuje Vám lokalita Praha Žebrák? Pak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj... zobrazit nabídku»
Mistr do výroby, farmacie, až 40 000 Kč/měs.
Praha 10
před 5 dny
Pro stabilní a významnou společnost farmaceutického zaměření hledáme kandidáta na pozici MISTR DO VÝROBY! Máte zkušenosti s vedením... zobrazit nabídku»
Seřizovač - Sadská, až 30 000 Kč/měs.
Sadská
před 5 dny
Máte zkušenosti se seřizováním strojů a bydlíte v lokalitě SADSKÁ? Nebo jste čerstvým absolventem a chcete získat praxi? Potom máme... zobrazit nabídku»
Seřizovač ve výrobě, nástup do kmenu, mzda od 28 000 Kč/měs.
Praha 10
před 5 dny
Máte zkušenosti se seřizováním výrobní linky? Troufáte si na seřizování strojů, které vyrábí léky? Potom hledáme právě VÁS!... zobrazit nabídku»
Práce ve výrobě, bezprašné prostředí, od 22 000 Kč/měs.
Praha 10
před 5 dny
Hledáte práci ve výrobě, ale nechcete pracovat v prašném prostředí? Máte zkušenosti na pozici operátor výroby nebo jako pomocná síla ve... zobrazit nabídku»
Výrobní operátor, bezprašné prostředí, až 28 000 Kč/měs.
Praha 10
před 5 dny
Váháte se změnou zaměstnání nebo jste aktuálně volní? Vadí Vám prašné prostředí a přesto chcete pracovat ve výrobě? Nabízíme... zobrazit nabídku»
Práce ve výrobě léků, mzda od 22 100 Kč
Praha 10
před 5 dny
BEZPRAŠNÉ PROSTŘEDÍ, VÝROBA LÉKŮ, ZAJÍMAVÉ FINANČNÍ OHODNOCENÍ a NÁSTUP MOŽNÝ IHNED! To vše Vás čeká, pokud nastoupíte na pozici... zobrazit nabídku»
Technik BOZP a PO
Turnov
před 5 dny
Máte zkušenosti na pozici technika BOZP a PO? K tomu hovoříte dobře anglicky? Pak se nám přihlašte na pozici Technik BOZP a PO Náplň... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality
Liberec
před 5 dny
FMEA, APQP, PPAP... pokud Ti to nepřijde jen jako změť písmenek, ale víš, o co se jedná, máš zkušenosti v oblasti kvality, komunikativní... zobrazit nabídku»
Technolog junior
Liberec
před 5 dny
Jste čerstvým absolventem a elektrotechnika je Vašim největším koníčkem? Chcete nastartovat svoji kariéru? Pak se nám přihlašte na nově... zobrazit nabídku»
Lakýrník/brusič - Zlín
Zlín
před 5 dny
Pro výrobní společnost sídlící ve Zlíně hledáme LAKÝRNÍKA nebo šikovného BRUSIČE. Náplň práce: - lakování plastových dílů... zobrazit nabídku»
Provozní údržbář
Tachov
před 5 dny
Jste kutil od přírody, vyznáte se a máte chuť se ještě něčemu přiučit? Pak není na co čekat. Zašlete nám svůj životopis. Vaší... zobrazit nabídku»
Teamleader
Tachov
před 5 dny
Máte zkušenosti s vedením týmu? Jste rozený Teamleader? Máte praxi v oblasti automotive a zrovna hledáte změnu? Pošlete nám svůj... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr / technolog
Stříbro
před 5 dny
* tvorba kusovníků * pracovních plánů, příprava výroby * zavádění nových projektů * optimalizace běžících projektů. zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr
Bor
před 5 dny
Vaším úkolem bude: - zavádět nově vyvinuté procesy do výroby - snižovat odchylky ve výrobním procesu - tvořit lay-out a zodpovídat za... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace