Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (8022) - strana 52

Výroba, průmysl a energetika
Montážní dělník kabelových svazků
Kopřivnice
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost působící v automotive, hledáme vhodné kandidáty/tky Vaše náplň práce > montáž kabelových svazků... zobrazit nabídku»
Brigáda - úklid kanceláří a zázemí
Zlín
před 5 dny
Jedná se o práci na DPČ Činnost bude probíhat DENNĚ. Pracovní doba 05:00 – 13:30 hod. (po-pá) Náplň práce: úklid kancelářských... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - Plzeň
Pilsen
před 5 dny
Hledáme odborníka do oblasti kvality v automotive prostředí! Pokud máte zkušenosti s kvalitou v automotive firmě a domluvíte se anglicky,... zobrazit nabídku»
Montér balících strojů
Pilsen
před 5 dny
Hledáte zajímavou práci? Máte zkušenost s montáží kusové výroby? Máme pro Vás pozici Montér balících strojů. Vaší náplní práce... zobrazit nabídku»
Mistr pro NC a CNC frézky
Pilsen
před 5 dny
Popis pozice: - vedení týmu obrobny ve směnném provozu - řízení termínů dle plánu a priorit - řešení tg.odchylek a komunikace s... zobrazit nabídku»
CAD technik
Ústí nad Labem
před 5 dny
Hledáš práci po škole? Máš technické vzdělání a ovládáš 3D AutoCAD? Pak jsi člověk, kterého hledáme! Co se od tebe bude... zobrazit nabídku»
Výrobní ředitel, České Budějovice
České Budějovice
před 5 dny
Sháníme kandidáta na pozici Výrobní ředitel! Jste samostatná a vůdčí osobnost s výbornými organizačními schopnostmi? Máte zkušenosti s... zobrazit nabídku»
Brigáda ve výrobě - Bohumín (22.7.-4.8.2017)
Bohumín
před 5 dny
Hledáte krátkodobou brigádu a přivýdělek? Jste fyzicky zdatní a nebojíte se fyzicky náročnější práce? Hledáme brigádníky na pomocné... zobrazit nabídku»
Podpora pro nákupní oddělení, home office
Ostrava
před 5 dny
Máte zájem o oblast nákupu a domluvíte se německy? Nyní hledáme vhodné kandidáty na pozici PODPORA PRO NÁKUPNÍ ODDĚLENÍ, home... zobrazit nabídku»
Projektový koordinátor změn
Ostrava
před 5 dny
Máte praxi ve vývoji, technologiích či výrobě? Orientujete se v SAP, a rádi koordinujete výrobní projekty? V současné chvíli hledáme... zobrazit nabídku»
Operátor výroby s řidičským průkazem (Nošovice)
Frýdek-Místek
před 5 dny
Máte řidičské oprávnění sk.B a nebojíte se řízení? Chcete pracovat ve výrobní společnosti - v automobilovém průmyslu? Pak nás... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - voskovač
Frýdek-Místek
před 5 dny
Jste fyzicky zdatní a hledáte práci ve výrobě? Můžete pracovat na třísměnný provoz? Jste ochotní dojíždět za prací do... zobrazit nabídku»
Elektronik
Nový Jičín
před 5 dny
Máte zkušenosti s novými projekty a pohybujete se ve světě elektroniky? Nyní obsazujeme pozici Elektronika, který se bude zaměřovat na nové... zobrazit nabídku»
Směnový mistr - Valašsko, 30 000 Kč
Valašské Meziříčí
před 5 dny
Jste zkušení mistři? Máte zkušenosti s vedením lidí, dokážete je správně motivovat a řídit? Pak neváhejte a ozvěte se nám! Právě... zobrazit nabídku»
Nástrojář, až 30 000 Kč
Valašské Meziříčí
před 5 dny
Pokud již máš dřívější zkušenosti jako Nástrojař a hledáš stabilní zaměstnání, neváhej a zareaguj nám na pozici... zobrazit nabídku»
Projektant požárních systémů
Ostrava
před 5 dny
Máte praxi v oblasti požární bezpečnosti a hovoříte německy? V tom případě Vám představujeme Vaši budoucí náplň práce: * Řešení... zobrazit nabídku»
Technolog lisování|vhodné i pro absolventy
Frýdlant
před 5 dny
Máte zkušenosti ze strojírenství? Rádi byste se dále rozvíjeli v oblasti strojních technologií? Pro našeho klienta hledáme člověka,... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality
Beroun
před 5 dny
Staňte se osobou zodpovědnou za kvalitu dovavatelů ve střední a východní Evropě! Pro mezinárodní společnost působící v oblasti... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality
Beroun
před 5 dny
Hledáte zajímavou a stabilní pozici? Máte technické vzdělání a rád(a) řešíte technické problémy? Jste komunikativní? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Technolog | Beroun
Beroun
před 5 dny
Výrobní společnost v Berouně hledá nového kolegu na pozici TECHNOLOG. Hlavní náplní práce bude: * aktivní práce na náběhu nových... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace