Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7378) - strana 52

Výroba, průmysl a energetika
Operátor NC strojů - ohyb
Suchdol nad Lužnicí
před 4 dny
Tuto pozici obsazujeme pro našeho klienta z oblasti elektrovýroby. Vaše náplň práce > obsluha, seřízení a nastavení ohraňovacího... zobrazit nabídku»
Montér / zámečník - zábřeh u Šumperka
Zábřeh
před 4 dny
Pro rozrůstající se českou firmou s tradicí, která se zabývá dodávkou interiérů hledáme zkušené pracovníky na pozici... zobrazit nabídku»
BOZP & PO technik
Zlín
před 4 dny
Hledáme BOZP & PO specialistu do mezinárodní společnosti, která je jedničkou na automotive trhu. Pracujte pro špičku v oboru, která Vám... zobrazit nabídku»
Výrobní operátor ve Zlíně
ZLÍN
před 4 dny
Hledáme nové pracovníky do výrobní společnosti ve ZLÍNĚ. Výhodou je, že lokalita pracoviště je dostupná městkou hromadnou dopravou na... zobrazit nabídku»
Směnový mistr
Krupka
před 4 dny
Nevadí Vám směnný provoz? Cítíte se na vedoucí pozici? Hledáme SMĚNOVÉHO MISTRA!! Naplní práce směnového mistra bude: - vedení týmu... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality, start UP, využijete AJ i NJ
Jihočeský
před 4 dny
Orientujete se v nástrojích kvality? Hovoříte anglicky nebo německy? Láká Vás prostředí automotive, ale hledáte zároveň něco... zobrazit nabídku»
Specialist/ka kvality s NJ nebo AJ, až 35 000 Kč
Tábor
před 4 dny
Orientujete se s v pojmech jako FMEA, 8D, VDA, Ishikawa, Flow chart? Pokud ano, zdá se, že Vám oblast kvality není cizí. Domluvíte-li se... zobrazit nabídku»
Specialista kvality - vhodné i pro absolventy VŠ
Moravskoslezský
před 4 dny
Jste připravení využít jednu z největších výzev Vaší kariéry? Chcete pracovat ve společnosti, která dokáže ocenit Vaše úspěchy a ve... zobrazit nabídku»
Operátor v meziskladu Brno - venkov 1směnka
Pohořelice
před 4 dny
Hledáte si stabilní a zajímavou práci? Jste manuálně zruční? Pojďte pracovat pro nás! Nabízíme pracovní příležitost pro šikovné... zobrazit nabídku»
Servisní technik - elektrotechnika
Praha - západ
před 4 dny
Jsi technicky zaměřený a nevadí ti cestovat? Máš zkušenosti z elektrotechnické výroby? Pro našeho klienta, mezinárodní společnost,... zobrazit nabídku»
Údržbář ve výrobě - elektrikář (20.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před 4 dny
Hledáme šikovného údržbáře do strojírenské firmy v okrese Prostějov. Nabízíme stabilní práci, motivující finanční ohodnocení a... zobrazit nabídku»
CNC frézař, seřizovač 5-osá fréza (20.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Hledáme CNC frézaře, kteří znají ŘS Sinumeric a ovládají úpravu programů v ISO kódu. Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení dle... zobrazit nabídku»
Obsluha stroje - tváření plastů (15.000 - 23.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Do mezinárodní společnosti se sídlem v Brně hledáme nové posily pro obsluhu tvářecího stroje. Jedná se o výrobu plastových... zobrazit nabídku»
Svářeč (23.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Hledáme šikovné svářeče (i absolventy), kteří dokáží zpracovat zakázku na základě výkresové dokumentace a technických postupů.... zobrazit nabídku»
Operátor ohraňovacího lisu (20.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Pozice vhodná i pro absolventy se základní znalostí výkresové dokumentace. Získáte nejen zázemí úspěšné firmy, pravidelnou mzdu, ale i... zobrazit nabídku»
Operátor CNC stroje (22.000 - 26.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Vystudovali jste obor strojírenství, vyznáte se ve výkresové dokumentaci, jste šikovní a samostatní? Tak hledáme právě Vás! Získáte... zobrazit nabídku»
Mistr nástrojárny - automotive (35.000 - 60.000 Kč)
Vysočina
před 4 dny
Hledáme mistra nástrojárny, který má zkušenosti z prostředí automotive a s vedením zaměstnanců. Nabízíme motivující finanční... zobrazit nabídku»
Operátor ve výrobě (15.000 - 21.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Hledáme posily do kusové výroby v Brně. - příjemné moderní pracovní prostředí - příspěvek na stravování - možnost navštěvovat... zobrazit nabídku»
Koordinátor servisu - elektro (20.000 - 35.000 Kč)
Olomoucký
před 4 dny
Pro posílení týmu servisních techniků hledáme koordinátora servisu, který má vzdělání v oblasti elektro a dobře se orientuje v PLC... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC - obrábění (23.000 - 29.000 Kč)
Olomoucký
před 4 dny
Pro firmu s dlouholetou tradicí v oblasti těžkého strojírenství hledáme pracovníky se zkušeností s CNC obráběním. * 5 týdnu dovolené *... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace