Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7312) - strana 54

Výroba, průmysl a energetika
Automechanik / Servisní technik (20.000 - 30.000 Kč)
Praha
před 5 dny
Největší síť auto-pneu servisů poskytující kompletní služby pro automobily všech značek hledá kolegy do svých týmů. Jsou auta vaším... zobrazit nabídku»
Obsluha tvářecího stroje (18.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Umíte číst z technické dokumentace a manuální zručnost je Vaší silnou stránkou? Hledáme nové posily pro obsluhu tvářecího stroje.... zobrazit nabídku»
Konstruktér (25.000 – 40.000 Kč) (25.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Máte technické vzdělání a zkušenost s prací konstruktéra? Přesahují vaše znalosti i do oblasti technologií? Máte chuť se dále... zobrazit nabídku»
Operátor/ka ve výrobě - i absolventi (14.000 - 20.000 Kč)
Olomoucký
před 5 dny
Máte chuť do práce a chcete získat praxi? Máme pro vás pracovní příležitost ve strojírenské firmě v okrese Prostějov. Nabízíme mnoho... zobrazit nabídku»
Manufacturing engineer senior
Cheb
před 5 dny
- SŠ/VŠ vzdělání - Zkušenost v inženýrství pro produkci - Zkušenosti v automobilovém průmyslu výhodou - Zkušenosti s používáním... zobrazit nabídku»
Supply chain/project specialist
Moravskoslezský
před 5 dny
Informace o klientovi / pozici Logistika a supply chain management jsou oblasti, které Vás zajímají? Pak pro Vás může být zajímavá naše... zobrazit nabídku»
Montážní dělník ve výrobě
Jihlava
před 5 dny
Pro našeho klienta, vyrábějícího součástky pro strojírenství, hledáme vhodné kandidáty na pozici : Vaše náplň práce > Výroba... zobrazit nabídku»
Dělnice ve výrobě
Nová Ves u Okříšek
před 5 dny
Pracovní a personální agentura Trenkwalder hledá šikovné pracovnice na pozici: Vaše náplň práce > Výroba filtrů pro automobilový... zobrazit nabídku»
Výrobní dělnice - Jihlava
Jihlava
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou součástek pro automobilový průmysl, hledáme vhodné uchazeče/ky na pozici: Vaše... zobrazit nabídku»
Referent/-ka přípravy výroby - i absolventi!
Plzeň
před 5 dny
Domluvíte se anglicky nebo německy a máte elektrotechnické vzdělání? Orientujete se v MS Excel, MS Access? Chcete se starat o bezproblémový... zobrazit nabídku»
Skladník/řidič VZV
Břeclav
před 5 dny
- prémie, stravenky 100,-- Kč/den, měsíční odměny ve vyráběném zboží zobrazit nabídku»
Pracovník kvality (Z19794)
Havlíčkův Brod
před 5 dny
Staňte se posilou našeho týmu v silné, prosperující mezinárodní společnosti ENGESER s.r.o. Zabýváme se výrobou kabelových svazků pro... zobrazit nabídku»
Projektant - technik TZB
Brno
před 5 dny
Job Description Pro českou společnost působící v oblasti energetiky a plynárenství hledáme dynamické kandidáty, kteří chtějí pracovat na... zobrazit nabídku»
Obsluha výrobních linek
Chanovice
před 5 dny
Pro našeho klienta, německou společnost vyrábějící dřevěné desky, pelety, hledáme vhodného kandidáta / tku. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Manažer projektu vstřikovacích nástrojů
Nýrsko
před 5 dny
Pro našeho klienta, stabilní českou společnost zabývající se výrobou plastových technických výlisků pro elektrotechnický, automobilový a... zobrazit nabídku»
Mistr údržby - elektro
Pardubice
před 5 dny
Pracovní náplň vedení týmu svěřené skupiny pracovníků zajišťování preventivní údržby a oprav zařízení kontrola... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Malenovice
před 5 dny
Pro našeho klienta, dceřinou firmu zahraniční společnosti vyrábějící stavební techniku a zařízení pro výrobu suchých směsí, hledáme... zobrazit nabídku»
Elektromechanik/mechanik [automotive]
Louny
před 5 dny
- Zaměstnání v expandující společnosti - Měsíční bonusy v návaznosti na plnění cílů závodu i individuálních cílů -... zobrazit nabídku»
Technický typ ke stroji Komax v Kopřivnici
Kopřivnice
před 5 dny
- příležitost dobrého výdělku ve stabilní, zavedené společnosti příjemné pracovní klima, - - čisté pracovní... zobrazit nabídku»
Technolog výroby (ocel.konstrukce)
Praha západ
před 5 dny
- možnost odborného i kariérního růstu - zajímavou a pestrou práci s možností využití vlastních nápadů - stravenky - dovolená... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace