Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7294) - strana 57

Výroba, průmysl a energetika
Pouze ranní provoz (6-14) - Přerov
Přerov
před 4 dny
- práce v čistém, příjemném a tichém prostředí na 1 směnu! - práci u stabilního zaměstnavatele v regionu - vstupní školení a... zobrazit nabídku»
Montážní dělník/ce – lehká práce - až 20.000 Kč
Hlinsko
před 4 dny
- motivující finanční ohodnocení až 20.000Kč/měsíc - 5 týdnů dovolené, 70 Kč stravenky - Příplatek za noční a víkendové směny... zobrazit nabídku»
Performance engineer
Vysoké Mýto
před 4 dny
- Zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní mezinárodní společnosti - Podpora dalšího vzdělávání a profesního růstu - Atraktivní... zobrazit nabídku»
Project Manager
Karlovarsko
před 4 dny
- Zázemí stabilní prosperující společnosti - Příspěvky na stravování - Jazykové kurzy - Možnosti dalšího vzdělávání ... zobrazit nabídku»
Montážní dělník – výroba sedaček, 21-32.000 Kč dle zkušeností
Rychnov nad Kněžnou
před 4 dny
Chcete si POŘÁDNĚ VYDĚLAT a pracovat u zaměstnavatele, který vás OHODNOTÍ podle odpracovaných let a zkušeností? U STABILNÍHO... zobrazit nabídku»
Operátor/ka ve zdravotnictví –až 20.00 Kč,čistý bezhlučný provoz
Hradec Králové
před 4 dny
Hledáte fyzicky nenáročnou práci pouze na 2 směny? Oceňujte volné víkendy, které můžete trávit se svou rodinou? Máte zájem pracovat... zobrazit nabídku»
Operátor/ka ve zdravotnictví-2směny, čistý provoz bezhluku,18000
Hranice na Moravě
před 4 dny
Máte zájem pracovat pro stabilní společnost, která je jednou z nejuznávanějších značek ve svém oboru? Hledáte fyzicky nenáročnou... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce
Mělník
před 4 dny
- zázemí silné a stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí v měnším kolektivu - flexibilní pracovní dobu a možnost... zobrazit nabídku»
Šička
Lázně Bělohrad
před 4 dny
ČISTÉ A KLIDNÉ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ práce pro prestižní značku Vileda 5 týdnů dovolené obědy a nápoje zdarma příspěvek na dopravu... zobrazit nabídku»
Operátor/Programátor CNC
Praha
před 4 dny
- bonus nad rámec platu za denní dojíždění do zaměstnání - zajímavá různorodá práce - stabilní zázemí zavedené české... zobrazit nabídku»
Mistr výroby/shift leader (#7800278) (Praha východ, CZ)
Praha, Středočeský
před 4 dny
Pro našeho klienta, významnou společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledáme zkušené osobnosti na pozici   MISTR... zobrazit nabídku»
Navíječ, navíječka
Brno
před 4 dny
zajímavé mzdové a pracovní podmínky 5 týdnů dovolené příspěvek na stravování v areálu firmy možnost zaučení pro uchazeče mimo... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Brno
před 4 dny
zajímavé mzdové a pracovní podmínky 5 týdnů dovolené příspěvek na stravování v areálu firmy práce ve stabilní společnosti zobrazit nabídku»
Koordinátor výroby - specialista interní logistiky
Praha
před 4 dny
- zodpovědná pozice v zavedené, stabilní společnosti - motivující finanční ohodnocení - plně profesionální a moderní pracovní... zobrazit nabídku»
Technický obchodní zástupce
Praha
před 4 dny
Naším klientem je zahraniční společnost, špičkový výrobce a prodejce, která nabízí unikátní řešení pro firmy z různých oborů a... zobrazit nabídku»
Projektant elektro - Praha/ HPP vhodné pro juniory 24 000,- Kč
Praha
před 4 dny
- zázemí úspěšné a zavedené firmy - pracoviště Praha - kvalitní zaškolení - odpovídající finance, stravenky zobrazit nabídku»
Mistr jaderny - Brno
Brno
před 4 dny
Mzdové podmínky: základ 25. – 28.000 Kč + 6% docházkový bonus + čtvrtletní výrobní bonus do 15 000 Kč. zázemí silné a stabilní... zobrazit nabídku»
Konstruktér (Catia - V4, V5)
Vyškovsko
před 4 dny
- zázemí dlouhodobě stabilní nadnárodní společnosti - zajímavou práci v dynamickém prostředí automobilového průmyslu - neustálý... zobrazit nabídku»
Směnová mistrová
Praha
před 4 dny
- zajímavá různorodá práce - stabilní zázemí zavedené české prosperující společnosti - samostatná a perspektivní práce s možností... zobrazit nabídku»
Tvarový brusič
Praha
před 4 dny
- bonus nad rámec platu za denní dojíždění do zaměstnání - zajímavá různorodá práce - stabilní zázemí zavedené české... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace