Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7704) - strana 57

Výroba, průmysl a energetika
Procesní inženýr / technolog
Stříbro
před 6 dny
* tvorba kusovníků * pracovních plánů, příprava výroby * zavádění nových projektů * optimalizace běžících projektů. zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr
Bor
před 6 dny
Vaším úkolem bude: - zavádět nově vyvinuté procesy do výroby - snižovat odchylky ve výrobním procesu - tvořit lay-out a zodpovídat za... zobrazit nabídku»
Dělník výroby
Teplice
před 6 dny
Znáte velmi dobře prostředí výrobních společností? Není pro Vás problém pracovat na směny? POJĎTE PRACOVAT K NÁM! Sezóna je v plném... zobrazit nabídku»
Elektrikář
Chomutov
před 6 dny
Jste zkušený Elektrikář s vyhláška č. 50 § 6 ? Hledáte stabilní společnost kde zúročíte svoje znalosti a zkušenosti? Pak neváhejte a... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Třebíč
před 6 dny
Máte zkušenosti s vedením výroby ve strojírenství nebo se chcete posunout do vedoucí pozice? Jste přirozená autorita? Domluvíte se... zobrazit nabídku»
Manažer/ka kvality
Kolín
před 6 dny
Pro našeho klienta významnou mezinárodní společnost, zabývající se výrobou elektrických topení, hledáme vhodného uchazeče na pozici... zobrazit nabídku»
Kreslič / Junior konstruktér
Kolín
před 6 dny
Máte SŠ vzdělání technického směru? Ovládáte dobře SolidWorks? Pak neváhejte a čtěte dál!!! Pro nadnárodní výrobní společnost... zobrazit nabídku»
Pracovník oddělení kvality
Kolín
před 6 dny
Pro našeho významného klienta výrobní společnost, sháníme vhodného uchazeče na pozici PRACOVNÍK ODDĚLENÍ KVALITY - vstupní kontrola... zobrazit nabídku»
Podpora pro nákupní oddělení, home office
Ostrava
před 6 dny
Máte zájem o oblast nákupu a domluvíte se německy? Nyní hledáme vhodné kandidáty na pozici PODPORA PRO NÁKUPNÍ ODDĚLENÍ, home... zobrazit nabídku»
Konstruktér - kovy
Nový Jičín
před 6 dny
Pro tradiční a stabilní společnost, která rozšiřuje své výrobní kapacity, hledáme šikovné KONSTRUKTÉRY. Pozice KONSTRUKTÉRA je... zobrazit nabídku»
Plánovač kvality, Havířovsko
Karviná
před 6 dny
Uvažujete o změně zaměstnání a oblast kvality a elektro obor je to, co právě děláte? Máme tady jedinečnou šanci pro Vás stát se... zobrazit nabídku»
Koordinátor vývojových projektů
Ostrava
před 6 dny
Máte praxi ve vývoji, technologiích či výrobě? Orientujete se v SAP, a rádi koordinujete výrobní projekty? V současné chvíli hledáme... zobrazit nabídku»
Elektronik
Nový Jičín
před 6 dny
Máte zkušenosti s novými projekty a pohybujete se ve světě elektroniky? Nyní obsazujeme pozici Elektronika, který se bude zaměřovat na nové... zobrazit nabídku»
Senior quality engineer
Ostrava
před 6 dny
Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky. Nabízíme pozic... zobrazit nabídku»
Obalový technik - specialista
Valašské Meziříčí
před 6 dny
Rád hledáš nová řešení, máš zkušenosti v logistice a domluvíěš se anglicky? Hledáme k nám do týmu OBALOVÉHO TECHNIKA -... zobrazit nabídku»
Směnový mistr - Valašsko (25 000 - 30 000 Kč/měsíc)
Valašské Meziříčí
před 6 dny
Jste zkušení mistři? Máte zkušenosti s vedením lidí, dokážete je správně motivovat a řídit? Pak neváhejte a ozvěte se nám! Právě... zobrazit nabídku»
Nástrojář/automotive
Valašské Meziříčí
před 6 dny
Pokud již máš dřívější zkušenosti jako Nástrojař a hledáš stabilní zaměstnání, neváhej a zareaguj nám na pozici... zobrazit nabídku»
Projektant požárních systémů
Ostrava
před 6 dny
Máte praxi v oblasti požární bezpečnosti a hovoříte německy? V tom případě Vám představujeme Vaši budoucí náplň práce: * Řešení... zobrazit nabídku»
Specialista údržby
Nový Jičín
před 6 dny
Jste připraveni využít jednu z největších výzev Vaší kariéry? Chcete pracovat v oblasti automotive? Ve společnosti, která dokáže ocenit... zobrazit nabídku»
Team leader na oddělení kvality
Nový Jičín
před 6 dny
Jste připravení využít jednu z největších výzev Vaší kariéry? Chcete pracovat ve společnosti, která dokáže ocenit Vaše úspěchy a ve... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace