Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7178) - strana 58

Výroba, průmysl a energetika
Konstruktér specialista na potrubí/senior
Ostrava
před 4 dny
- Zajímavou a samostatnou práci s možností seberealizace a růstu ve stabilní společnosti - Zajímavé finanční ohodnocení - Firemní... zobrazit nabídku»
Slévárenský dělník, tavič - již v zaučení mzda 25000,-
Olomoucký
před 4 dny
Nabízíme nadstandardní mzdu v regionu - skládající se ze základní mzdy + bonusy + výkonnostní odměny + příplatky za provoz a... zobrazit nabídku»
Pivo a stroje nejde oddělit
Brno
před 4 dny
Kromě zaměstnaneckého piva se můžete těšit na:   Motivační finanční ohodnocení 5 týdnů dovolené Stravenky Příplatky za noční... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr - automotive (nástup ihned)
Pardubický
před 4 dny
- práce pro předního dodavatele automotive - mezinárodní společnost, zrekonstruované prostředí - zajímavé finanční ohodnocení -... zobrazit nabídku»
Rozpočtář - elektro
Pardubický
před 4 dny
Za Vaši práci odměňují: - pravidelnou měsíční mzdou v nadprůměrné výši a navíc bonusy - výhodami jako jsou stravenky, různé... zobrazit nabídku»
Dělník/ce ve výrobě - Hranice u aše
Hranice u Aše
před 4 dny
Tuto pozici hledáme pro našeho klienta, společnost zabývající se dekorováním skleněných parfémových flakonů. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Operátor/ka ve výrobě
Klášterec nad Ohří
před 4 dny
Tuto pracovní pozici obsazujeme pro našeho klienta, výrobce filtračních vložek do motorových vozidel. Vaše náplň práce > výroba,... zobrazit nabídku»
Operátor CNC frézy - Říčany, až 26 000 Kč/měs.
Říčany
před 4 dny
Jste zkušený frézař a hledáte pracovní uplatnění? Pak nám zašlete Váš životopis na pozici operátora CNC frézy! Náplň práce: *... zobrazit nabídku»
Obsluha svářecího robota, Říčany
Říčany
před 4 dny
Náš klient, strojírenská výrobní společnost nabízí pracovní příležitosti a jedinečné ocenění pro zkušené uchazeče na pozici:... zobrazit nabídku»
Mistr ve výrobě, až 35 000 Kč/měs.
Brandýs nad Labem
před 4 dny
Máte technické vzdělání a zkušenosti na pozici mistra? Baví Vás vést a motivovat zaměstnance? Pak nám zašlete Vás životopis! Pro... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2, Brandýs nad Labem, až 28 500 Kč/měs.
Brandýs nad Labem
před 4 dny
Máze zkušenost se svařováním CO2 a hledáte zaměstnání? Pak nám zašlete Váš životopis. Pro společnost působící v oblasti... zobrazit nabídku»
Operátor CNC frézy, až 33 000 Kč/měs.
Praha
před 4 dny
Chcete pracovat pro inovativní mezinárodní výrobní společnost? Máte zkušenost s prací na CNC fréze? Pokud ano, neváhejte a zašlete nám... zobrazit nabídku»
Operátor CNC soustruhu, až 33 000 Kč/měs.
Praha
před 4 dny
Chcete pracovat pro inovativní mezinárodní výrobní společnost? Máte zkušenost s prací na CNC soustruhu? Pokud ano, neváhejte a zašlete nám... zobrazit nabídku»
Servisní technik - lakovací kabiny
Praha
před 4 dny
Jste zkušený servisní technik a hledáte si stabilní zaměstnání? V tom případě nám zašlete Váš životopis ještě dnes! Na pozici... zobrazit nabídku»
Operátor balicí linky, divišov - příspěvek na dopravu zajištěn
Benešov
před 4 dny
Hledáte dlouhodobou práci? Můžete nastoupit ihned? Pak nám pošlete životopis! Na starosti budete mít: * Obsluhu balicí linky *... zobrazit nabídku»
Řidič VZV, divišov - příspěvek na dopravu zajištěn
Benešov
před 4 dny
Máte zkušenost z oblasti výroby a hledáte si zaměstnání? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Na starosti budete mít: *... zobrazit nabídku»
Seřizovač výrobní linky, až 33 000Kč/měs.
Praha
před 4 dny
Máte zkušenost se seřizováním strojů a hledáte nové pracovní prostředí? Nabízíme zajímavou pracovní nabídku na pozici SEŘIZOVAČ... zobrazit nabídku»
Skladník se zkušeností, až 30 000Kč/měs.
Praha
před 4 dny
Máte zkušenosti s prací ve skladu a máte chuť se posunout na vyšší pozici? Potom zareagujte na pozici SKLADNÍKA SE ZKUŠENOSTÍ. Jaká je... zobrazit nabídku»
Specialista pro výrobu obalů, až 40 000 Kč/měs.
Praha
před 4 dny
Máte zkušenosti z výrobní společnosti v oblasti obalových materiálů? Znáte proces výroby obalů a chcete být jeho součástí v... zobrazit nabídku»
Mistr do výroby, až 40 000 Kč/měs.
Praha
před 4 dny
Pro stabilní a významnou společnost farmaceutického zaměření hledáme kandidáta na pozici MISTR DO VÝROBY! Máte zkušenosti s vedením... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace