Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7704) - strana 60

Výroba, průmysl a energetika
Projektant pro měření a regulace Brno
Jihomoravský
před týdnem
Je Vaše vzdělání elektrotechnického zaměření a hledáte práci v oboru? Rád/a byste si našel/a dlouhodobé zaměstnání ve stabilní... zobrazit nabídku»
Operátor výroby Ústí nad Labem - jednosměnný (dvousměnný) provoz
Ústecký
před týdnem
- variabilní složku mzdy - práce v jednosměnném (příležitostně ve dvousměnném provozu) - pohodový kolektiv zobrazit nabídku»
Osazování elektro rozvaděčů řečkovice
BRNO
před týdnem
Za tvoji dobrou práci ti dáme super mzdu, budeš mít i 13. plat. Najíš se za 27 korun. A nebudeš muset chodit na tři směny jako otrok.    zobrazit nabídku»
Jednoduchá čistá výroba – Hranice, svoz Přerov,2-3 směny!
Hranice na Moravě
před týdnem
Hledáte fyzicky nenáročnou práci ve velmi příjemném a čistém prostředí? Lákají vás pouze PO – PÁ směny s volnými víkendy? ... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC, okolí Kolína
Kolín
před týdnem
OSLOVUJE VÁS RODINNÁ ATMOSFÉRA NA PRACOVIŠTI A LÁKÁ VÁS PRACOVAT PRO RYZE ČESKOU SPOLEČNOST? Už máte dost uspěchaného tempa v... zobrazit nabídku»
Svářeč TIG, okolí Kolína
Kolín
před týdnem
OSLOVUJE VÁS RODINNÁ ATMOSFÉRA NA PRACOVIŠTI A LÁKÁ VÁS PRACOVAT PRO RYZE ČESKOU SPOLEČNOST? Už máte dost uspěchaného tempa v... zobrazit nabídku»
Elektronik / elektro údržbář, až 37 000 Kč/měs.
Velké Popovice
před týdnem
Máte zkušenosti s elektroúdržbou a hledáte si práci ve Středočeském kraji? Vyplatí se Vám dojíždět do práce do Velkých Popovic a máte... zobrazit nabídku»
Výrobní operátor, bezprašné prostředí, od 22 000 Kč/měs.
Praha 10
před týdnem
Váháte se změnou zaměstnání nebo jste aktuálně volní? Vadí Vám prašné prostředí a přesto chcete pracovat ve výrobě? Nabízíme... zobrazit nabídku»
Obsluha výrobní linky, až 28 000 Kč/měs.
Praha 10
před týdnem
Zaujal by Vás průměrný čistý výdělek PO ZAUČENÍ až 21 000 Kč/měs. ČISTÉHO? Chcete pracovat ve výrobě a nevadí Vám manuální... zobrazit nabídku»
Operátor CNC strojů, 22 000 Kč/měs.
Kladno
před týdnem
ZAJÍMÁ VÁS SRDCE MOTORU? Máte zkušenosti na pozici OPERÁTORA CNC STROJŮ? Pak nám zašlete svůj životopis a staňte se součástí české... zobrazit nabídku»
Seřizovač výrobní linky, až 33 000Kč/měs.
Praha 10
před týdnem
Máte zkušenost se seřizováním strojů a hledáte nové pracovní prostředí? Nabízíme zajímavou pracovní nabídku na pozici SEŘIZOVAČ... zobrazit nabídku»
Údržbář
Praha 1
před týdnem
CHCETE SE PODÍLET NA STAVEBNÍM BOOMU V PRAZE? Máte zkušenosti v údržbě? Zašlete nám svůj životopis na pozici ÚDRŽBÁŘ a začněte... zobrazit nabídku»
Servisní technik strojů, až 35 000 Kč/měs.
Praha 9
před týdnem
Máte zkušenosti se servisem stavebních strojů nebo alespoň platnou vyhlášku 50/1978 Sb, paragraf 6? Nevadí Vám cestování jako součást... zobrazit nabídku»
Autoelektrikář, slaný, až 28 000 Kč/měs.
Slaný
před týdnem
Máte zkušenosti s montáží? Hledáte si práci v okolí Kladenska? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis na pozici AUTOELEKTRIKÁŘ a... zobrazit nabídku»
Svářeč MIG, 30 000 Kč/měs.
Slaný
před týdnem
Výrobní společnost se sídlem ve Slaném hledá kandidáty na pozici SVÁŘEČ MIG. Pokud máte zkušenosti se svářením hliníku nebo nerezové... zobrazit nabídku»
Svářeč TIG, 40 000 Kč/měs.
Kladno
před týdnem
Výrobní společnost se sídlem ve Slaném hledá kandidáty na pozici SVÁŘEČ TIG. Pokud máte zkušenosti se svářením hliníku nebo nerezové... zobrazit nabídku»
Údržbář, lokalita žebrák
Žebrák
před týdnem
Máte zkušenosti na pozici údržbáře nebo mechanika a vyhovuje Vám lokalita Praha Žebrák? Pak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj... zobrazit nabídku»
Mistr do výroby, farmacie, až 40 000 Kč/měs.
Praha 10
před týdnem
Pro stabilní a významnou společnost farmaceutického zaměření hledáme kandidáta na pozici MISTR DO VÝROBY! Máte zkušenosti s vedením... zobrazit nabídku»
Seřizovač - Sadská, až 30 000 Kč/měs.
Sadská
před týdnem
Máte zkušenosti se seřizováním strojů a bydlíte v lokalitě SADSKÁ? Nebo jste čerstvým absolventem a chcete získat praxi? Potom máme... zobrazit nabídku»
Seřizovač ve výrobě, nástup do kmenu, mzda od 28 000 Kč/měs.
Praha 10
před týdnem
Máte zkušenosti se seřizováním výrobní linky? Troufáte si na seřizování strojů, které vyrábí léky? Potom hledáme právě VÁS!... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace