Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7312) - strana 60

Výroba, průmysl a energetika
Brigáda - výběr směn - ranní/odpolední 90 Kč/hod
Plzeň
před 6 dny
- mzda 90 Kč/hod (80Kč fix + 10 Kč variabilní složka) - příplatky za noční 25% - možnost i práce i na jiných směnách dle Vašeho... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení výpočtářů
Praha
před 6 dny
Mezinárodní společnost pro svoji pobočku v Praze, kde se zaměřují na vývoj nových konceptů a prototypů hledá zkušeného kandidáta na... zobrazit nabídku»
Procesní technolog – šikovné talenty
Středočeský
před 6 dny
Mezinárodní společnost s příjemnou firemní kulturou a bezkonkurenčním produktem hledá k sobě do týmu Procesního technologa cca 20 min z... zobrazit nabídku»
Teamleader údržby – skvělé prostředí
Středočeský
před 6 dny
Mezinárodní společnost s příjemnou firemní kulturou a bezkonkurenčním produktem hledá k sobě do týmu Teamleadra údržby cca 20 min.... zobrazit nabídku»
Směnový mistr výrobního závodu
Pardubický
před 6 dny
Chcete své zkušenosti uplatnit u nadnárodní strojírenské společnosti? Pak hledáme právě Vás pro pozici směnový mistr. Za co budete... zobrazit nabídku»
Pekař - Technolog
Praha
před 6 dny
Je pro vás pekařina srdcovka? Baví vás pečení, ale zároveň rádi přicházíte s novými nápady na vylepšení technologií a taky máte... zobrazit nabídku»
Operátor kanalizačního robota
Olomoucký
před 6 dny
Naším klientem je velmi perspektivní a stabilní společnost zaměřená na bezvýkopové práce. Hledáte práci ve strojním nebo elektro oboru?... zobrazit nabídku»
Údržbář
Prostějov
před 6 dny
· Atraktivní mzdové ohodnocení · Dlouhodobou práci ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí zobrazit nabídku»
Pracovník na výrobní lince
Nymburk
před 6 dny
dlouhodobý pracovní poměr po roce na dobu neurčitou měsíční prémie docházkový bonus příplatek za odpolední směnu nad rámec... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC strojů – frézek
Brno
před 6 dny
Obsluha CNC strojů – frézek Pro našeho významného klienta, českou výrobní firmu, působící v oblasti dodávek centrálního mazání,... zobrazit nabídku»
Výrobní pracovník, plat 100 Kč na hodinu čistého
Znojmo
před 6 dny
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - nástup možný ihned nebo dohodou - práci v čistém a klidném pracovním prostředí... zobrazit nabídku»
Opravář elektronik nebo operátor
Pardubice
před 6 dny
Práce na HPP v silné zahraniční společnosti, možnost profesního růstu, odpovídající plat, firemní benefity,nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Projektový manažer (projekty elektro nebo MaR)
Pardubice okolí, výjezdy do zahraničí
před 6 dny
Zázemí tradiční české společnosti, účast na velmi zajímavých projektech, naprostá samostatnost v práci, možnost seberealizace, firemní... zobrazit nabídku»
Extruzní specialista
Havlíčkův Brod okr.
před 6 dny
Velice zajímavá pracovní nabídka pro prosperují společnost se zahraniční účastí, společnost nabízí pomoc pro kandidáta při relokaci,... zobrazit nabídku»
Systémový inženýr
Pardubice okolí
před 6 dny
Seberealizaci v tradiční české společnosti; práce v týmu lidí, pro které je koníčkem ne povinností, osobní rozvoj a další... zobrazit nabídku»
Technický ředitel
Pardubice okolí
před 6 dny
Práce ve stabilní společnosti nabízející vysoce sofistikovaná technická řešení v oboru MaR, platové ohodnocení odpovídající nárokům... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr (zaměření na automatizaci a řízení výrob. linek)
Hradec Králové okr.
před 6 dny
práce v nadnárodní výrobní společnosti, finanční ohodnocení 30 - 35tis. Kč dle seniority uchazeče, zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Produktový a testovací technik
Pardubice
před 6 dny
Práce v prosperující a stále rostoucí zahraniční společnosti, účast na nových projektech, zaškolení a možnost dalšího růstu,... zobrazit nabídku»
Manipulační dělník
Sušice
před 6 dny
- práci ve stabilní společnosti na HPP - nepřetržitý provoz - 95,-Kč - 100,-Kč/hod. - pohyblivá složka mzdy 10-20% - možnost záloh -... zobrazit nabídku»
Pracovník ve výrobě, Klášterec n/O, 24 – 28.600 Kč!
Klášterec nad Ohří
před 6 dny
Chtěl/a byste pracovat pro společnost, která je celosvětovým špičkovým výrobcem výrobků ve stavebnictví? Láká vás mít volné... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace