Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7598) - strana 61

Výroba, průmysl a energetika
Strojník
České Budějovice
před 5 dny
Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče/ky na pozici Strojníka Vaše náplň práce > obsluha extruzní linky > příprava... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC ohraňovacího lisu
Kaplice
před 5 dny
Do společnosti na zpracování plastů hledáme nové posily Vaše náplň práce > obsluha CNC ohraňovacího lisu > třísměnný provoz... zobrazit nabídku»
Dělník/ce ve výrobě nábytkového kování
Český Krumlov
před 5 dny
Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici Dělník/ce Vaše náplň práce > jednoduché montážní práce při... zobrazit nabídku»
Strojírenský dělník / dělnice
České Budějovice
před 5 dny
Posilujeme tým strojírenských dělníků Vaše náplň práce > obsluha strojů > dvousměnný nebo třísměnný provoz Váš... zobrazit nabídku»
Skladník hutního materiálu
České Budějovice
před 5 dny
Hledáme spolehlivého skladníka do společnosti zabývající se energetickým průmyslem Vaše náplň práce > skladování a manipulace s... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby
Písek
před 5 dny
Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici Operátor/ka výroby Vaše náplň práce > obsluha strojů a... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Kaplice
před 5 dny
Do nadnárodní společnosti zpracovávající plasty, hledáme nové posily Vaše náplň práce > elektromechanizace > dvousměnný... zobrazit nabídku»
Dělník/ce ve výrobě sportovních potřeb
České Budějovice
před 5 dny
Do společnosti, zabývající se výrobou lyží a sportovních potřeb, hledáme posily do týmu Vaše náplň práce > broušení >... zobrazit nabídku»
APQP Engineer
Brno - město
před 5 dny
- úzká spolupráce s projektovým oddělením při zavádění nových produktů do výroby - účast na vzorování - vytváření projektové... zobrazit nabídku»
Dlouhodobá brigáda - montáže spotřebičů
Hlubočky
před 5 dny
Myslíte si, že jste manuálně zručný? Vyhovuje Vám práce na 2 směny? Pak neváhejte využít tuto příležitost! Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Práce v Bělotíně - bereme muže i ženy
Bělotín
před 5 dny
Hledáme pracovicté zaměstnance do výroby Ozvěte se nám! Práce vhodná pro muže i ženy! náplň práce: - jednoduchá obsluha lisů -... zobrazit nabídku»
Manažer kvality s AJ - potravinářství
Šternberk
před 5 dny
Jste zkušený manažer kvality v potravinářství a domluvíte se hravě anglicky? Pokud ANO, pokračujte dále. Náplň práce: - řízení... zobrazit nabídku»
Skladník/manipulant s VZV
ZLÍN
před 5 dny
Náplň práce: - příjem, výdej a umisťování zboží - dovoz a odvoz obalů, materiálů, polotovarů a hotových výrobků mezi jednotlivými... zobrazit nabídku»
Výrobní operátor ve Zlíně
Zlín
před 5 dny
Hledáme nové pracovnice do výrobní společnosti ve ZLÍNĚ. Jedná se o práci na 3 směny (po - pá) Náplň práce: * spolupráce při... zobrazit nabídku»
Mistr výroby (Supervisor)
Plzeňský
před 5 dny
Nemusíte být MISTR SVĚTA, my hledáme "jen" MISTRA pro výrobu na SVĚTOVÉ úrovni! * Práce ve výrobním provozu spojená s dohledem na kvalitu... zobrazit nabídku»
Manažer kvality
Plzeňský
před 5 dny
* Vedení oddělení kvality (6 podřízených) * Zodpovědnost za tvorbu systémů jakosti, zavádění nových postupů kvality * Komunikace s... zobrazit nabídku»
Plánovač údržby
Havraň
před 5 dny
Příležitost pro raketový start kariéry technického absolventa/ky! Jsi technický absolvent a máš chuť se učit od profesionálů? Nebo jsi... zobrazit nabídku»
Manažer kvality s NJ
Vysočina
před 5 dny
Jste zkušený manažer kvality a hledáte novou výzvu? Dokážete řídit celý systém jakosti od A do Z? Všechny procesy máme nastaveny,... zobrazit nabídku»
Hledáme šikovné brigádníky do výroby
Brno - Slatina
před 5 dny
Máte zájem o stabilní brigádu a jste manuálně zručný/á- Nebojíte se třísměnného provozu- Pokud ano, zašlite nám svůj... zobrazit nabídku»
Hledáme šikovné operátory/ky do výroby - Slatina
Brno - Slatina
před 5 dny
!! Pracovní smlouva je nabízena minimálně do konce roku 2017 s možností prodloužení nebo přestupu přímo do kmenového stavu společnosti.... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace