Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (8054) - strana 61

Výroba, průmysl a energetika
Operátor/ka výroby - Slatina - 18-21 000 Kč
Brno
před 5 dny
Zaujalo Vás nadstandardní finanční ohodnocení v oblasti výroby, vyhovuje vám práce v třísměnném provozu a lokalita Brno - Slatina (z... zobrazit nabídku»
Operátor/ka kvality - Slatina - 19 000 Kč
Brno
před 5 dny
Máte rádi věci pod Vaší plnou kontrolou? Chcete dostat příležitost ukázat, co ve Vás je? Zajímáte se o kvalitu výrobků, vyhovuje vám... zobrazit nabídku»
Operátor/ka skladu s VZV - Slatina- 19 000 Kč
Brno
před 5 dny
Zajímá vás práve ve skladu, vyhovuje vám práce v třísměnném nebo nepřetržitém provozu a lokalita Brno - Slatina (z centra dostupná za 12... zobrazit nabídku»
Operátor CNC ohraňovacího lisu, od 110 Kč/hod. čistého
Ostrava
před 5 dny
Přijmeme zaměstnance na HPP na pozici Operáotr CNC ohraňovacího lisu, pracoviště ve výrobním podniku v Ostravě Vítkovicích, nástupní... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický zástupce - Čechy (od 40.000 Kč)
Středočeský
před 5 dny
Máte obchodního ducha a znalosti či praxi v oboru obrábění řeznými nástroji? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho klienta hledáme... zobrazit nabídku»
Pracovník lakovny (až 28.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Hledáme pracovníka do mokré lakovny. Vhodné i pro absolventy. * zázemí stabilní firmy * 25 dní dovolené * příspěvek na závodní... zobrazit nabídku»
Frézař/programátor CNC (30.000 - 37.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Hledáme frézaře na CNC Frézu - 5osou vč. programování na stroji. Máme řídíci systém Heidenhein. Rádi Vás seznámíme s naší výrobou.... zobrazit nabídku»
Operátor CNC Frézy-5osá (24.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Firma sídlící v Brně - Slatině hledá operátora na CNC frézu. * zázemí stabilní společnosti * odpovídající mzdové ohodnocení *... zobrazit nabídku»
Seřizovač stroje (21.000 - 28.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Máte zkušenost ze strojírenské výroby s obsluhou stroje? Nemáte, to nevadí...možné je i zaučení. * zázemí stabilní společnosti *... zobrazit nabídku»
Konstruktér junior (od 26.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Pro přípravu, návrhy a úpravy forem do firmy s plasty hledáme konstruktéra (i absolventa s AJ). Očekáváme znalosti z plastikářské oblasti... zobrazit nabídku»
Montážní dělník (22.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Na vysoce odbornou montážní liku hledáme zručného montážníka, který by si chtěl zvyšoval kvalifikaci a časem přešel na náročnější... zobrazit nabídku»
Nástrojář/elektro erozivní obrábění (27.000 - 58.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Moderní společnost v Brně může nabídnout nadstandardní mzdové podmínky, stravenky, smlouvu na dobu neurčitou, pracovní oděv a ochranné... zobrazit nabídku»
Údržbář na výrobní linky (od 24.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Hledáme údržbáře do strojírenské výroby se znalostí svařování CO2, možností tvorby náhradních dílů na soustruhu, frézce, pro práci... zobrazit nabídku»
Zámečník-opravář (od 24.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Hledáme do našeho moderního výrobního závodu zámečníka. Budete mít na starosti opravy různých dílů pro výrobní linky popř. výrobu... zobrazit nabídku»
Operátor ve strojírenské výrobě-balení/montáž (až 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Britská strojírenská společnost působící v Brně hledá šikovné kandidáty do výroby. Jsi šikovný, zručný člověk, který se rád učí... zobrazit nabídku»
Svářeč (23.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před 5 dny
Z důvodu rozšíření hledáme třeba i mladého, hlavně šikovného a flexibilního svářeče pro svařování plynem na ocelové konstrukce.... zobrazit nabídku»
Brusič na kulato (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Hledáme spolehlivého brusiče pro broušení na kulato. Můžeme Vám nabídnou kromě nadstandardního mzdového ohodnocení, týdne dovolené... zobrazit nabídku»
Seřizovač operátor pro oddělení výroby (21.000 - 24.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici Operátor - seřizovač výrobních strojů. Pomůžeme Vám získat zaměstnání s množstvím... zobrazit nabídku»
Manager projektu (až 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Máte nějaké zkušenosti z výroby, zkušenost s plasty a zápal pro věc? Pak hledáme Vás.... * zázemí mezinárodní firmy * stravenky *... zobrazit nabídku»
Obsluha stroje CNC (24.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Máte již praxi s obsluhou CNC stroje a uvítáte stabilní práci v rozšiřující se firmě? Pak nás kontaktujte. * motivující mzdové... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace