Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6970) - strana 62

Výroba, průmysl a energetika
Customer service specialist - French + Czech
Vsetínsko
před 6 dny
For our client - successful international company - we are looking for the right candidate for the position of CUSTOMER SERVICE SPECIALIST - FRENCH +... zobrazit nabídku»
Dělník - ranní směna
Ostrov u Stříbra
před 6 dny
Hledáte práci pouze na ranní směnu? Máte zkušenost ze strojírenské výroby? Máte rádi různorodou práci? Máme pro Vás nabídku pracovní... zobrazit nabídku»
Skladník/ce Slatina bez nočních směn
Brno
před 6 dny
Práce pouze na 2 směny (ranní a odpolední) od pondělí do pátku, víkendy volné Dotované závodní stravování Výborné... zobrazit nabídku»
Pracovník lisovny – nová hala - Modřice
Brno - Modřice
před 6 dny
Láká vás být u zrodu nového projektu? - Pojďte toho využít, ukázat co umíte a BUDOVAT SVOU KARIÉRU! Zároveň potřebujete záruku... zobrazit nabídku»
Výrobní ředitel
Plzeň
před 6 dny
- zajímavé finační ohodnocení - možnost podílet se na zajímavých projektech - výkonostní prémie, náborový příspěvek, ... zobrazit nabídku»
Revizní technik od 30 000 Kč
Litvínov
před 6 dny
Zajímavou a pestrou práci v mezinárodní společnosti Příležitost účastnit se zajímavých projektů Možnost osobního i profesního... zobrazit nabídku»
Mechanical design engineer in new R&D team
Jihočeský
před 6 dny
We offer you: - A chance to be at the start of new R&D team - Competitive salary - Meal vouchers - 25 days holiday - Flexible working hours zobrazit nabídku»
Nový projekt - Specialisté do výroby a vývoje
Kolínsko
před 6 dny
- závodní stravování, 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba - roční bonus ve výši (0-30% mzdy) - příspěvek na dojíždění,... zobrazit nabídku»
Vedoucí servisu luxusních vozů
Praha - Čestlice
před 6 dny
· Příjemnou pracovní atmosféru · Otevřené vztahy, prostor pro diskusi · Investici do Vašeho vzdělávání · Kontakt s technickými... zobrazit nabídku»
Práce ve výrobě a ve skladu od 20.000 Kč/měs + hrazené ubytování
Celá ČR
před 6 dny
- základní mzdu od 114 Kč/h - příplatek za odpolední (6 Kč/h) - příplatek za noční 10 % z prům. (min. 16,5 Kč/h) - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2 s hrazeným ubytováním, mzda od 30000 Kč/měs + stravenky+25 do...
Celá ČR
před 6 dny
- měsíční výdělek 29000 - 50000 Kč/měs - smlouvu na hlavní pracovní poměr na 1 rok - plně hrazené ubytování na pěkné ubytovně -... zobrazit nabídku»
Údržba strojů a zařízení
Praha 4 - Krč
před 6 dny
Na zajímavou práci hledáme: Vaše náplň práce > Opravy výrobních a nevýrobních zařízení (Elektro, mechanika) > Práce na... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobního střediska (CNC oddělení)
Brno - venkov
před 6 dny
* vedení střediska CNC strojů s cílem zefektivnit, zjednodušit i zmodernizovat postupy v celém středisku * plánování, řízení a... zobrazit nabídku»
Projektový manager - kvalita, automotive
Mladá Boleslav
před 6 dny
Znáte perfektně nástroje kvality a procesy v automotive? Máte zkušenosti s vedením podřízených? Jste silná osobnost orientovaná na... zobrazit nabídku»
Inženýr dodovatelské kvality
Mladá Boleslav
před 6 dny
Zásady řízení dokumentace, výrobní metody, principy 5 S... Tohle všechno znáte? Navíc máte praxi alespoň 2 roky v automotive a hovoříte... zobrazit nabídku»
Technický přípravář výroby
ZLÍN
před 6 dny
Pro významného klienta - výrobní společnost se silnou pozicí na trhu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Přípraváře výroby. NÁPLŇ... zobrazit nabídku»
Plánovač/ka výroby
Uherskobrodsko
před 6 dny
Máte zkušenosti s plánováním výroby? Domluvíte se anglicky/německy? Chcete pracovat pro stabilní a mezinárodní společnost? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Mistr ve strojírenské výrobě
Vizovicko
před 6 dny
Hledáme člověka s autoritou, který umí vést a pracovat s lidmi. Pokud máte zkušenost jako MISTR z výrobní společnosti, ideálně ve... zobrazit nabídku»
Operátor
Valašské Meziříčí
před 6 dny
Hledáte zaměstnání ve Valašském Meziříčí a chcete být za svoji práci náležitě odměněni? Jste spolehlivý/á? Máte chuť pracovat a... zobrazit nabídku»
Strojník
Valašské Meziříčí
před 6 dny
Hledáte zaměstnání ve Valašském Meziříčí? Chcete být za svou práci náležitě odměněni? Máte technické myšlení? Setkali jste se s... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace