Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7308) - strana 63

Výroba, průmysl a energetika
Plánovač výroby
Praha, Středočeský, Zahraničí
před týdnem
Chcete být součástí dynamicky se rozvíjející společnosti a podílet se na jejím úspěchu? Máte zkušenosti s plánováním výroby v... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér v 3D (28.000 - 38.000 Kč)
Brno, Praha, Olomouc
před týdnem
Baví Vás tvorba výkresů v 3D programech a chcete využít svoje jazykové znalosti? Máte zájem pracovat v příjemném pracovním kolektivu... zobrazit nabídku»
Supervisor logistiky [pružná pracovní doba]
Liberec
před týdnem
- stabilní zázemí velké nadnárodní společnosti - pružná pracovní doba - jazykové kurzy a odborné vzdělávání - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Controlling specialist [automotive] (svewo)
Liberec
před týdnem
- moderní pracoviště v silné mezinárodní společnosti - pružná pracovní doba - jazykové kurzy a odborné vzdělávání - zdravotní... zobrazit nabídku»
Účetní [stabilní zaměstnavatel]
Teplice
před týdnem
- odpovídající finanční ohodnocení - zaměstnanecké benefity (13. plat, jazyková výuka přímo na pracovišti, stravenky, týden dovolené... zobrazit nabídku»
CNC Specialista - Seřizovač
Brno
před týdnem
- nástup na hlavní pracovní poměr - kreativní práci - zajímavé finanční ohodnocení - stabilní a perspektivní zaměstnaní ... zobrazit nabídku»
Montér technologií ČOV (TopolWater)
Čáslav / Česká rep.
před týdnem
Dlouhodobé perspektivní zaměstnání v prosperující firmě s možností profesního a kariérního růstu. Moderní technické zázemí a... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC obráběcího centra
Polička
před týdnem
Perspektivní pracovní pozice v seriozní české firmě. Nadstandardní finanční ohodnocení. Dotované závodní stravování. Pomoc s... zobrazit nabídku»
Rozpočtář / ka, zaměření na tzb (EVČ - Pardubice)
Pardubice
před týdnem
Perspektivní pracovní pozici v prostředí úspěšné stabilní české společnosti, která je členem holdingu ČEZ. Finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Projektant elektro + měření a regulace (EVČ, Pardubice)
Pardubice
před týdnem
Perspektivní pracovní pozici v prostředí úspěšné stabilní české společnosti, která je členem holdingu ČEZ. Motivující finanční... zobrazit nabídku»
Manažer – slévárna
okres Pardubice
před týdnem
Pracovní prostředí v moderní výrobní společnosti Budete v kontaktu s nejnovějšími technologiemi a postupy Po odpracovaném roce u... zobrazit nabídku»
Víkendová brigáda v Rokycanech 161Kč/hod
Rokycany
před týdnem
Operátor II. - 161,-Kč/hod + včetně prémií a příplatků za víkend - příplatky - víkend 30%, noční 10% Operátor I. -... zobrazit nabídku»
Pracovník/-ce ve výrobě
Středočeský
před týdnem
Job Description Chcete se podílet na výrobě dílů pro nejluxusnější automobily světových značek, jako jsou Lamborghini, Chrysler, Ferrari... zobrazit nabídku»
Technik linky
Olomoucký kraj
před týdnem
-zázemí zahraniční rostoucí společnosti -možnost práce na nové lince, přístup k moderním technologiím -přátelský tým -další... zobrazit nabídku»
Výrobní operátor, nápoje (náborový příspěvek, příspěvek na dopravu a...
Praha 9
před týdnem
Tuto pozici obsazujeme pro potravinářského výrobce a distributora, Praha 9 (PEPSICO CZ s.r.o.) Výrobní operátor je důležitou součástí... zobrazit nabídku»
Specialista výroby (náborový příspěvek, příspěvek na dopravu a ubytová...
Praha 9
před týdnem
Tuto pozici obsazujeme pro potravinářského výrobce a distributora, Praha 9 (PEPSICO CZ s.r.o.) Výrobní operátor je důležitou součástí... zobrazit nabídku»
Hledáme pracovníka do pozinkovny se základní mzdou 96-104Kč/hod
Plzeň
před týdnem
- nástup možný IHNED - místo výkonu práce: PLZEŇ - základní mzda 96– 104 Kč/hod + zákonné příplatky (příplatky za víkend 10%, za... zobrazit nabídku»
Odborný pracovník pozinkovny od 121Kč/hod v Plzni
Plzeň
před týdnem
- nástup možný IHNED - místo výkonu práce: PLZEŇ - základní mzda od 121Kč/hod + zákonné příplatky (1.měsíc průměrná mzda... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisů v Holýšově na HPP
Plzeň
před týdnem
- nástup IHNED - místo výkonu práce: Holýšov u Domažlic - zajímavé finanční ohodnocení + zákonné příplatky - firemní benefity -... zobrazit nabídku»
Práce pro muže i ženy s ubytováním zdarma a dopravou
Plzeň
před týdnem
- nástup možný IHNED - místo výkonu práce: KLATOVY - práce na hlavní pracovní poměr - nástupní mzda 20.000 – 22.000 Kč (fixní mzda... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace