Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6936) - strana 63

Výroba, průmysl a energetika
Tesař / Truhlář - Brno, Slatina
Brno
před týdnem
- motivující platové ohodnocení (16 500 - 20 000 Kč), každoroční nárůst mzdy - kreativní práci a přátelský kolektiv - zázemí silné... zobrazit nabídku»
Operátor/ka dřevodílny - Brno, CTPark Slatina - 2směnný provoz
Brno
před týdnem
- motivující mzdové ohodnocení 16 500 Kč až 24 000 Kč, odvíjející se od míry zaučení (průměr na pozici po 1 roce práce je více než... zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě plastového potrubí- Otrokovice, až 18.700,-
Otrokovice
před týdnem
Nabízíme: Hodinovou mzdu 75,-/hod – průměrný výdělek činí 16 – 18.700 Kč finanční bonus při plnění výkonnostních... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby - Hodonín, Pánov - až 18 000 Kč
Hodonín
před týdnem
Nabízíme DLOUHODOBÉ A STABILNÍ zaměstnání na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR fixní mzda až 18 000 BONUSY a PŘÍPLATKY PŘESČAS nástup... zobrazit nabídku»
Pracovnice kvality a kontroly Brno
Brno
před týdnem
- 3 týdny jsou směny od pondělí do pátku, poté od čtvrtka do soboty - místo výkonu práce CTPark Slatina (dobrá dopravní dostupnost) -... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní s AJ
Plzeň
před týdnem
-práci v centru Plzně -zázemí velké mezinárodní společnosti -přátelský kolektiv -pozitivní firemní kulturu založenou na vzájemném... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní s AJ – velká šance!
Plzeň
před týdnem
práci v centru plzně zázemí velké mezinárodní společnosti roční bonus přátelský kolektiv pozitivní firemní kulturu... zobrazit nabídku»
Operátor strojního zařízení
Jihomoravský
před týdnem
Job Description Pro úspěšnou výrobní společnost působící v oblasti zpracování materiálů hledáme nové posily do týmu! Chcete pracovat... zobrazit nabídku»
Sales Order Administrator s polským jazykem
Plzeň
před týdnem
Práci v centru Plzně Zázemí velké mezinárodní společnosti Přátelský kolektiv Pozitivní firemní kulturu založenou na vzájemném... zobrazit nabídku»
Servisní technik kogeneračních jednotek pro bioplynové stanice
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, dodavatele bioplynových stanic, hledáme kandidáty na pozici Servisní technik kogeneračních jednotek pro bioplynové... zobrazit nabídku»
Řidič-strojník
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá těžbou štěrkopísků ve vlastní pískovně a těžbou cihlařské suroviny pro své... zobrazit nabídku»
Specialista výroby
Praha 9
před týdnem
Tuto pozici obsazujeme pro potravinářského výrobce a distributora, Praha 9. Vaše náplň práce > zajištění kontinuální výroby a... zobrazit nabídku»
Výrobní operátor, nápoje
Praha 9
před týdnem
Tuto pozici obsazujeme pro potravinářského výrobce a distributora, Praha 9. Vaše náplň práce > zajištění kontinuální výroby a... zobrazit nabídku»
Operátor v automotiv - stabilní zaměstnání + 110Kč/hod! Rokycany
Rokycany
před týdnem
* 110Kč/hod + navyšování dle stupně zapracování * navýšené příplatky - přesčas 30%, víkend 30%, svátek 160% * nástupní bonus... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny / Shift Leader
Plzeň
před týdnem
Práci v přátelském kolektivu Vzdělávací a jazykové kurzy zdarma Dotované stravování Roční odměny až do výše jednoho měsíčního... zobrazit nabídku»
Svářeč TIG, 40 000 Kč/měs.
Slaný
před týdnem
Výrobní společnost se sídlem ve Slaném hledá kandidáty na pozici SVÁŘEČ TIG. Pokud máte zkušenosti se svářením hliníku nebo nerezové... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - Hodonín
Hodonín
před týdnem
Myslíte si, že jste manuálně zručný/á? Nevadí Vám vysoké pracovní nasazení a vícesměnný provoz? Pokud jste odpověděli ANO, tak... zobrazit nabídku»
Operátor v oddělení přípravy (GR), Plzeň
Plzeň / Štěnovice
před týdnem
Jaká je naše nabídka? - jednorázový bonus 10 000 Kč pokud nastoupíš do 14 dnů od pracovní nabídky - smlouva na hlavní pracovní poměr s... zobrazit nabídku»
Skladník- Modřice (mzda od 22 000 Kč)
Brno
před týdnem
- motivující finanční ohodnocení- dle praxe a zkušeností - čisté a bezpečné pracovní prostředí, které Vám ukážeme - příležitost... zobrazit nabídku»
Stavební technik / konstruktér
Mošnov
před týdnem
- práce na HPP - férový a individuální přístup ke každému zaměstnanci - rodinná atmosféra a přátelský pracovní kolektiv... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace