Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7582) - strana 66

Výroba, průmysl a energetika
Project manager - automotive (plasty)
okres Pardubice
před 6 dny
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti automotive, hledáme zkušené kandidáty na pozici PROJECT MANAGER –... zobrazit nabídku»
Výrobní operátor – Zubří - plný nebo zkrácený úvazek - ihned
Zubří
před 6 dny
Hledáte pohodovou práci v čistém prostředí? Neváhejte nám zaslat Váš životopis! Práce vhodná pro maminky s dětmi (možnost upravit... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Česká Lípa
před 6 dny
- Vřelé jednání a zázemí silné a stabilní společnosti - Platové podmínky 105Kč/h - 115Kč/h - Možnost záloh - Zajištěná doprava ... zobrazit nabídku»
Projektant MaR a elektro
Pardubicko
před 6 dny
- dlouhodobá perspektiva uplatnění - práce ve velmi přátelském kolektivu - možnost dalšího odborného růstu a seberealizace - příspěvěk... zobrazit nabídku»
Mechanik / seřizovač / opravář - výrobní stroje
Praha-východ, okolí Český Brod, Říčany
před 6 dny
Pracovní doba 6.30 – 15.30 (1krát za 4-5 týdnů noční směna) Dobré platové ohodnocení + proplácení přesčasů Zaměstnání na... zobrazit nabídku»
Vedoucí pro logistické plánování výroby (50.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský, Vysočina, Středočeský
před 6 dny
Láká vás práce v mezinárodním týmu, poznávat nové lidi a pracovat s nejmodernějšími technologiemi, které veřejnost ještě nezná, v... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Mladá Boleslav
před 6 dny
- Práci na HPP - Práci v Mladé Boleslavi - Roční manažerské bonusy - Finanční ohodnocení nad rámec trhu! zobrazit nabídku»
Dělník/ce-Operátor/ka výroby - Praha
Praha
před 6 dny
- Vřelé jednání a zázemí silné a stabilní společnosti - Práci ve stabilní společnosti na HPP - Nenáročná práce v čistém... zobrazit nabídku»
Soustružník kovů – Uherské Hradiště
Uherské Hradiště
před 6 dny
Náplň práce: Znalost seřízení a obsluhy konvenčních soustružnických strojů. Schopnost samostatného provádění prací nutných... zobrazit nabídku»
Frézař – Uherské Hradiště
Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský
před 6 dny
Požadujeme: vyučení v oboru obráběč kovů nebo příbuzném strojírenském oboru zkušenosti s obráběním schopnost číst... zobrazit nabídku»
Technický kontrolor dodavatelů Škody Auto
Mladá Boleslav
před 6 dny
Nabízíme jedinečnou příležitost stát se členem týmu odborníků externích dodavatelů, poznat fungování automobilového průmyslu ze... zobrazit nabídku»
Strojírenský dělník
Prostějov
před 6 dny
* stabilní a motivující zaměstnání u největšího zaměstnavatele na Prostějovsku - mezinárodní výrobní společnosti působící v... zobrazit nabídku»
Lakýrník - Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
před 6 dny
- Vřelé jednání a zázemí silné a stabilní společnosti - Práci ve stabilní společnosti na HPP - Zajištěné ubytování - Zajištěná... zobrazit nabídku»
Dělník/ce - Balič/ka - Chrudim
Chrudim
před 6 dny
- Vřelé jednání a zázemí silné a stabilní společnosti - Práci ve stabilní společnosti na HPP - Zajištěné ubytování - Zajištěná... zobrazit nabídku»
Řidič VZV
Prostějov
před 6 dny
* stabilní a motivující zaměstnání u největšího zaměstnavatele na Prostějovsku - v mezinárodní výrobní společnosti působící v... zobrazit nabídku»
Zkusebni technik (NDT kontrola)
Praha, Jihočeský, Středočeský, Vysočina
před 6 dny
Náplň práce: samostatně provádí NDT kontrolu dílů, MT a PT podle požadavků zákazníka a NADCAP samostatně tvoří pracovní návodky... zobrazit nabídku»
Skladník
Hustopeče
před 6 dny
- zajímavé platové ohodnocení - příspěvek na pojistné - závodní stravování za výhodné ceny – na všech směnách - čtvrtletní... zobrazit nabídku»
Svářeč
Valašské Meziříčí
před 6 dny
- Výkonnostní bonus - Zálohový systém - Příspěvek na stravování - Zaměstnanecké benefity ( 13.plat, 5 týdnů dovolené ) -... zobrazit nabídku»
Mechanik programátor
Vsetín
před 6 dny
- Firemní jazykové kurzy - Kariérní růst - Smlouva na dobu neurčitou - Příspěvek na penzijní připojištění, poukázky na Flexi Pass zobrazit nabídku»
CNC odbornici - CNC Sustruznik, frezar - Obsluha/Programovanie
Nemecko
před 6 dny
Co te ocakava: - Obrabani a obsluha CNC stroje (soustruh, frezka, obrabaci lis) - Uprava programu - Prace s kovy a plechy - Pracovny postup podle... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace