Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7200) - strana 67

Výroba, průmysl a energetika
Inženýr kvality
Vysočina
před 6 dny
Hledáme kandidáty na pozici v oblasti kvality sériové výroby. Máte zkušenosti jako inženýr kvality, alespoň jeden rok, a chcete se posunout... zobrazit nabídku»
Lean manažer
Vysočina
před 6 dny
Máte zkušenosti s optimalizací výroby a zlepšováním? Chcete najít novou výzvu, náročnou práci, kde Vám však budou odměnou výsledky?... zobrazit nabídku»
Strojní údržba
Vysočina
před 6 dny
Chcete pracovat na oddělení údržby, které právě teď transferuje stroje ze zahraničí? Váš úkol bude znovusestavení a následný servis... zobrazit nabídku»
Montážní zámečník
Svitavy
před 6 dny
Chcete pracovat pro mezinárodní společnost? Mít jistotu práce na dobu neurčitou? Máte zkušenosti z pozice zámečník nebo podobné? Pak... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s AJ
Svitavy
před 6 dny
Máte zkušenost z oblasti kvality? Umíte dobře anglicky? Potom Vám nabízíme zaměstnání v mezinárodní strojírenské společnosti s vysokým... zobrazit nabídku»
Technolog - junior
Svitavy
před 6 dny
Máte vzdělání a alespoň rok praxe ve strojírenství? Baví Vás technologie? Domluvíte se anglicky? Pojďte pracovat k nám! Vaší náplní... zobrazit nabídku»
Specialista kontroly výroby - vhodné i pro absolventy
Moravskoslezský
před 6 dny
Jste připravení využít jednu z největších výzev Vaší kariéry? Chcete pracovat v oblasti automotive? Ve společnosti, která dokáže ocenit... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality|až 45 000 Kč|
Moravskoslezský
před 6 dny
Pro našeho významného klienta, společnost působící v automobilovém průmyslu v mezinárodním měřítku, hledáme vhodné uchazeče na pozici... zobrazit nabídku»
Svářeč/ka - lokalita Adamov
Brno
před 6 dny
Máte platný svářečský průkaz a oprávnění na svarování CO2? Máte praxi na svářečské pozici? Pokud ano máme pro Vás zajímavou... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality
Beroun
před 6 dny
Staňte se osobou zodpovědnou za kvalitu dovavatelů ve střední a východní Evropě! Pro mezinárodní společnost působící v oblasti... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality
Beroun
před 6 dny
Hledáte zajímavou a stabilní pozici? Máte technické vzdělání a rád(a) řešíte technické problémy? Jste komunikativní? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Specialista dodavatelské kvality (SQA) - automotive
Benešov
před 6 dny
Máte zkušenost v oblasti kvality, zejména v oblasti SQA? Máte zkušenost, případně chuť komunikovat s dodavateli a dbát na kvalitu dodávek a... zobrazit nabídku»
Kompletace chirurgických setů – Karviná – volné víkendy
Karviná
před 6 dny
Pro našeho významného klienta předního světového výrobce produktů pro ošetřování ran a chirurgických prostředků hledáme šikovné... zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě Rokycany- ubytování zdarma+extra bonusy!
Plzeňský kraj
před 6 dny
- dlouhodobé stabilní zaměstnání Nástupní mzda: - autokláv 110,- Kč/hod. - dokončování 85,-Kč/hod. - přítomnostní bonus 2000,-... zobrazit nabídku»
Operátor CNC strojů
Plzeň
před 6 dny
- Dynamické prostředí nadnárodní průmyslové společnosti - Pozice vhodná i pro absolventy technického oboru – zaučení zajištěno... zobrazit nabídku»
Manager projektu (až 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Máte nějaké zkušenosti z výroby, zkušenost s plasty a zápal pro věc? Pak hledáme Vás.... * zázemí mezinárodní firmy * stravenky *... zobrazit nabídku»
Elektro-údržbář strojů (17.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Pozor...... umíte převzít odpovědnost za bezproblémový chod výrobních strojů a strojních zařízení, za jejich údržbu, opravy a máte... zobrazit nabídku»
Seřizovač - plasty-lisy (27.000 - 32.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Máte již nějakou zkušenost se seřivováním vstřikolisů tak neváhejta a pracujte pro významnou mezinárodní společnost. Zaměstnání... zobrazit nabídku»
Frézař CNC 5 osá (20.000 - 28.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Do nově rozšířené výroby hledáme nového CNC frézaře s praxí. Předejte své znalosti a zkušenosti, budeme rádi, když nám s tím... zobrazit nabídku»
Technolog montážních procesů (32.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Máte zkušenosti? Máte dobré organizační schopnosti, umíte připravit cenové kalkulace a technologické postupy? Pak hledáme právě Vás! *... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace