Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6840) - strana 67

Výroba, průmysl a energetika
Odborná obsluha stroje (17.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Umíte obsluhovat nebo seřizovat stroje? Máte zájem o práci v mezinárodní společnosti s nadstandartními mzdovými podmínkami? Jestli ano,... zobrazit nabídku»
Tiskař (25.000 - 32.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Stabilní společnost sídlící cca 15 min. od Brna hledá zkušeného tiskaře. * práci ve stabilní společnosti * nadstandardní mzdové... zobrazit nabídku»
Pomocník do výroby (až 18.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Hledáme pomocníky do výroby v Brně, kteří mají chuť pracovat a učit se nové věci.Práce vhodná i pro absolventy. * práci ve stabilní... zobrazit nabídku»
Frézař CNC 5 osá (20.000 - 28.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Do nově rozšířené výroby hledáme nového CNC frézaře s praxí. Předejte své znalosti a zkušenosti, budeme rádi, když nám s tím... zobrazit nabídku»
Technolog montážních procesů (32.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Máte zkušenosti? Máte dobré organizační schopnosti, umíte připravit cenové kalkulace a technologické postupy? Pak hledáme právě Vás! *... zobrazit nabídku»
Obsluha horizontální frézy (od 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Jste šikovný v obrábění dílů na na horizontce? Máte zkušenosti s kusovou výrobou? Troufnete si na větší horizontku? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Směnový mistr - okres Teplice
Ústecký
před 6 dny
Nadnárodní firma se sídlem v severních Čechách, která v posledních několika letech zažila značný nárůst, přijme do svého kolektivu... zobrazit nabídku»
Výrobní pracovník Rakovník
Rakovník
před 6 dny
- dlouhodobá spolupráce na HPP - ubytování zdarma - závodní stravování - ochranné pracovní pomůcky zdarma - nástup možný ihned -... zobrazit nabídku»
Rovnač za tepla
Brno
před 6 dny
Pro našeho klienta, mezinárodní skupinu firem působící v oblasti výrobců strojů a zařízení, vyrábějící systémy lisů a kompletních... zobrazit nabídku»
Servisní technik
Kvasiny
před 6 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá průmyslovou automatizací, vývojem a implementací vlastních AGV systémů, technologickými a... zobrazit nabídku»
Svářeč-zámečník
Slaný
před 6 dny
- pěkný inovativní závod - HPP - doba neurčitá - uplatnění a rozvoj Vašich znalostí a dovedností - příspěvěk na stravování,... zobrazit nabídku»
Operátor ve výrobě - Lanškroun
Pardubický
před 6 dny
Informace o klientovi / pozici Náš klient působí v ČR od roku 1992, zaměstnává cca 1300 lidí a zabývá se výrobou tantalových a niobových... zobrazit nabídku»
Dělnice ve výrobě hygienických potřeb
Královéhradecký
před 6 dny
Job Description Máte rádi čistou práci? Chcete pracovat v čistém prostředí? Jste manuálně zruční? Pak je tato nabídka právě pro vás... zobrazit nabídku»
Konstruktér elektroniky
Praha
před 6 dny
* účast na vývoji prestižního projektu * zajímavé finanční ohodnocení, bonusy * profesní rozvoj, profilaci v oboru * zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Manipulant ve strojírenské výrobě od 13000 Kč
Jihomoravský
před 6 dny
Co bude Vaší náplní práce? práce manipulanta ve strojírenské výrobě Co bude náš klient vyžadovat po Vás? vyučení, nejlépe ve... zobrazit nabídku»
Operátor CNC od 15000 Kč
Jihomoravský
před 6 dny
Co bude Vaší náplní práce? práce operátora CNC strojů ve strojírenské výrobě práce operátora CNC strojů ve stolárně Co bude... zobrazit nabídku»
Svářeč/ svářečka mig/tig/mag od 16000 Kč
Jihomoravský
před 6 dny
Co bude Vaší náplní práce? práce svářeče MIG/TIG//MAG Co bude náš klient vyžadovat po Vás? vyučení ve strojírenském oboru nebo... zobrazit nabídku»
Technik výstupní kontroly od 18000 Kč
Jihomoravský
před 6 dny
Co bude Vaší náplní práce? zajištění kontroly hotových automatů a výrobků podléhajících výstupní kontrole provádění testů... zobrazit nabídku»
Skladník/ skladový manipulant od 15000 Kč
Jihomoravský
před 6 dny
Co bude Vaší náplní práce? práce skladníka/skladového manipulanta Co bude náš klient vyžadovat po Vás? vyučení praxe na uvedené... zobrazit nabídku»
Procesní technolog
Královéhradecký
před 6 dny
Baví Vás technologické procesy?  Chcete mít zodpovědnou pozici?  A co takhle stát se součástí top strojírenské společnosti?  Pak... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

Před Vánoci pracovní morálka upadá. Shánějí se dárky a posílají přání

Vánoce jsou těsně za námi a představte si, že společnosti zabývající se tvorbou statistik...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace