Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7064) - strana 71

Výroba, průmysl a energetika
Operátor výroby - 120 Kč/čist, ranní směna
Brno
před 6 dny
- zajímavé platové podmínky - jednosměnný provoz, pouze ranní směny - 8 hod. - po zaučení možnost přesčasů - práce v perspektivním... zobrazit nabídku»
Provozní zámečník [Dovolená navíc]
Ústí nad Labem
před 6 dny
-zázemí zahraniční společnosti - odpovídající finanční ohodnocení - závodní stravování, penzijní a životní připojištění a... zobrazit nabídku»
Obchodník - hunter
Brno
před 6 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se již 9 let zabývá prodejem průmyslových lepidel, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodník -... zobrazit nabídku»
Projektant elektro - řídící technika
Praha
před 6 dny
Pro našeho klienta, globálního dodavatele elektromechanických systémů a služeb pro vodní elektrárny a jednoho z lídrů ve hydraulické... zobrazit nabídku»
Skvělá příležitost pro klempíře
Karlovy Vary
před 6 dny
- kvalitní technické zázemí - budete součástí sympatického týmu - práce se špičkovými výrobky renomované značky - fixní plat + bonusy... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby
Klatovy
před 6 dny
Tuto pozici obsazujeme pro našeho klienta, společnost, která vyvíjí, produkuje a distribuuje kvalitní brýlové čočky a brýlové obruby.... zobrazit nabídku»
Pomocník/ce ve výrobě
Ejpovice
před 6 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou obalů pro farmaceutický a kosmetický průmysl, hledáme vhodné uchazeče. Vaše... zobrazit nabídku»
Dělník/ce v plastikářské výrobě
Horšovský Týn
před 6 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou plastových dílů a výrobků pro medicínský průmysl, hledáme vhodné uchazeče.... zobrazit nabídku»
Mechanik/mechanička
Bělá nad Radbuzou
před 6 dny
Pro našeho klienta, zabývajícího se výrobou součástek pro satelitní techniku, hledáme vhodné uchazeče. Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Dělník ve dřevovýrobě
Chanovice
před 6 dny
Tuto pozici obsazujeme pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou dřevěných prvků, montovaných domů a dřevěných konstrukcí.... zobrazit nabídku»
Technolog - laserové svařování
Liberec
před 6 dny
Svařování je Vaše parketa? Hledáme technology! Primárně budete zodpovědný za zavedení nové technologie svařování dle Vaší... zobrazit nabídku»
Technolog - lakování, 40 000 Kč
Liberec
před 6 dny
Lakování - je to Vaše parketa? Hledáme technology! Primárně budete zodpovědný za zavádění nové technologie lakování do výroby v rámci... zobrazit nabídku»
Supervizor výroby
Liberec
před 6 dny
Máte zkušenosti s vedením týmu? Řídil jste již svěřený samostatný výrobní úsek? Anglicky hovoříte stejně dobře jako česky? Pak se... zobrazit nabídku»
Lean specialista, automotive
Písek
před 6 dny
Výrobní společnost z oblasti automotive hledá kandidáty na pozici Lean specialista. Vaší pracovní náplní bude: *zajištění a implementace... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznické kvality, 30 - 40 000, vhodné pro absolventy
Třebíč
před 6 dny
Pro stabilní a rozrůstající se firmu na Třebíčsku hledáme kandidáta, který má znalosti z oblasti kvality! Přihlaste se! Zajímají nás i... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality - Trutnovsko, 35-50 000 Kč
Královéhradecký
před 6 dny
Milujete cestování? Mluvíte perfektně anglicky? Máme pro Vás výjimečnou pracovní příležitost v oblasti KVALITY! Pro našeho klienta,... zobrazit nabídku»
Supervizor výroby, až 40 000 CZK
Rychnov nad Kněžnou
před 6 dny
Je Vaše kariéra spjata s prostředím výroby? Máte zkušenosti s vedením lidí a nevadí Vám pracovat na směny? Posílejte nám Vaše... zobrazit nabídku»
Elektroúdržbář (KARVINÁ)
Karviná
před 6 dny
Máte pracovní zkušenosti z výrobní společnosti jako elektroúdržbář výrobního zařízení a strojů? Orientujete se v problematice čidel,... zobrazit nabídku»
Konstruktér-absolvent|výrobní společnost|až 35 000 Kč|
Moravskoslezský
před 6 dny
!!! HLEDÁME ŠIKOVNÉ ABSOLVENTY TECHNICKÝCH OBORŮ !!! Končíte školu a zjišťujete, kde můžete začít svou kariéru v oblasti konstrukce?... zobrazit nabídku»
Konstruktér|výrobní společnost|45 000 Kč|
Moravskoslezský
před 6 dny
Hledáte společnost, která Vám poskytne stabilní zázemí, možnost využít své zkušenosti v oblasti konstrukce a posune Vás ještě o krok... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace