Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6834) - strana 71

Výroba, průmysl a energetika
Mechanik průmyslových robotů
Ostrava-Hrabová
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou průmyslových robotů, hledáme vhodného kandidáta/tku Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Manipulační dělník - VZV
průmyslový park Kopřivnice
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost působící v automotive, hledáme vhodného kandidáta/tku Vaše náplň práce > zajištění pohybu... zobrazit nabídku»
Lakýrník průmyslových robotů
Ostrava-Hrabová
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou průmyslových robotů, hledáme vhodného kandidáta/tku Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Montážní dělník kabelových svazků
Kopřivnice
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost působící v automotive, hledáme vhodné kandidáty/tky Vaše náplň práce > montáž kabelových svazků... zobrazit nabídku»
Koksař - strojník II KB
Ostrava - Kunčice
před týdnem
Pro našeho významného klienta, působícího v těžkém hutním průmyslu hledáme vhodného kandidáta Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Hutník vysokopecař-odlévač -1.struskař
Ostrava Kunčice
před týdnem
Pro našeho klienta, působícího v těžkém hutním průmyslu hledáme vhodného kandidáta Vaše náplň práce > odlévání surového... zobrazit nabídku»
Provozní zámečník
Ostrava Kunčice
před týdnem
Pro našeho klienta, působícího v těžkém hutním průmyslu hledáme vhodného kandidáta/tku Vaše náplň práce > kontrola a revize... zobrazit nabídku»
Mistr údržby - vyhláška 50/1978
Liberecko/Turnovsko
před týdnem
Máte zkušenosti s vedením týmu v prostředí automobilového průmyslu a osvědčení dle vyhlášky 50/1978 ? Nebojíte se každodenních výzev?... zobrazit nabídku»
Interní Auditor do výrobní společnosti
Liberec
před týdnem
ISO 9001, ISO TS 16 949 - tyto normy znáte? Hovoříte anglicky a máte praxi jako auditor kvality? Pak se nám přihlašte do výběrového... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality v automotive | uherskohradišťsko
Uherské Hradiště
před týdnem
Pro našeho významného klienta, působícího v oblasti automotive hledáme vhodného kandidáta na pozici INŽENÝR KVALITY. Náplní Vaší... zobrazit nabídku»
Výroba filtrů - Zlín/Veliková
ZLÍN
před týdnem
Hledáme nové pracovníky do výrobní společnosti na VELIKOVÉ nebo ZLÍNĚ. Jedná se o nenáročnou výrobu gumových membrán a filtrů. Práce... zobrazit nabídku»
Operátor CNC (přestupní bonus 20 000 Kč) - hulín
Hulín
před týdnem
Šance i pro absolventy ŠKOL! Prosperující výrobní společnost v HULÍNĚ s českým vedení a dlouholetou tradicí na trhu hledá do svého... zobrazit nabídku»
Dělnice/Dělník, pouze ranní směna
Stříbro
před týdnem
Hledáte práci na ranní směnu ve výrobě? Máte dobrý zrak a jste manuálně zruční? Máme pro Vás práci na pozici Dělník v... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality
Triangle
před týdnem
Slova APQP, FMEA, PPAP pro Vás nejsou španělská vesnice? Máte komunikativní angličtinu a zkušenosti z oblasti dodavatelské kvality? Hledáme... zobrazit nabídku»
Koordinátor plánování - Belgie
Louvain-la-Neuve (Belgie)
před týdnem
Pro významnou automotive společnost obsazujeme pozici koordinátor plánování výroby s místem výkonu práce v BELGII! Láká Vás život v... zobrazit nabídku»
Technický asistent
Bílina
před týdnem
Končíte vysokou či střední školu a hledáte uplatnění na začátek Vaší kariery?! Ve stabilní automotive společnosti Vám k Vašemu... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Bílina
před týdnem
Aktuálně obsazujeme pozici INŽENÝR KVALITY! Hledáme fajn kolegu do týmu, který má zkušenosti s dodavatelskou kvalitou ve výrobní... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Ústí nad Labem
před týdnem
Do společnosti v okrese Ústí nad Labem obsazujeme pozici elektromechanik! A míst je hned několik, z řad elektormechaniků hledáme více i... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Ústí nad Labem
před týdnem
Do společnosti s fajn pracovní kulturou a čisté výroby obsazujeme pozici procesní inženýr. Máte zkušenosti na obdobné pozici a angličtinu... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznického servisu, i absolventi
Volyně
před týdnem
Pokud hovoříte anglicky a máte tah na branku a zajímá vás nestereotypní práce, pak hledáme právě vás! Náš klient, výrobní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace