Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (8038) - strana 71

Výroba, průmysl a energetika
Dělník/ce ve výrobě - Hranice u aše
Hranice u Aše
před týdnem
Tuto pozici hledáme pro našeho klienta, společnost zabývající se dekorováním skleněných parfémových flakonů. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Mechanik/mechanička
Bělá nad Radbuzou
před týdnem
Pro našeho klienta, zabývajícího se výrobou součástek pro satelitní techniku, hledáme vhodné uchazeče. Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Dělník/ce v plastikářské výrobě
Horšovský Týn
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou plastových dílů a výrobků pro medicínský průmysl, hledáme vhodné uchazeče.... zobrazit nabídku»
Dělník u výrobní linky
Dobrá u Frýdku Místku
před týdnem
Pro našeho klienta v Dobré u Frýdku-Místku hledáme vhodného kandidáta/tku Vaše náplň práce > výroba obalů z plastu > práce u... zobrazit nabídku»
Valcíř kovů - řezač ts-430
Ostrava Kunčice
před týdnem
Pro našeho klienta, působícího v těžkém hutním průmyslu hledáme vhodného kandidáta Vaše náplň práce > zastupování řezače... zobrazit nabídku»
Valcíř kovů - 2. přejímač-třidič
Ostrava Kunčice
před týdnem
Pro našeho klienta, působícího v těžkém hutním průmyslu hledáme vhodného kandidáta Vaše náplň práce > zajištění přepravy... zobrazit nabídku»
Mistr - elektrovýroba,
Plzeň - jih
před týdnem
Hledáme člověka, který se nebojí vést výrobní tým a baví ho: - práce s lidmi - dosahování plánovaných výsledků - zlepšovat... zobrazit nabídku»
Manažer výroby [Automotive]
Louny
před týdnem
- odpovídající platové ohodnocení - možnost osobního rozvoje - práci v renomované zahraniční výrobní firmě - bohaté benefity... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisů
Tachov
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti výroby plastových obalů, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici: Vaše... zobrazit nabídku»
Práce - dělník v potravinářské výrobě
Olomouc
před týdnem
Personální agentura Trenkwalder a.s. Vaše náplň práce Přijmeme pracovníky na práci dělník v potravinářské výrobě. Dle pracovních... zobrazit nabídku»
Project process manager [Automtoive]
Liberec
před týdnem
- práci v dynamické mezinárodní společnosti v oblasti automotive se stabilním zázemím - uplatnění nebo prohlubování Vašich zkušeností... zobrazit nabídku»
Daňový specialista [13. plat]
Liberec
před týdnem
- odborný rozvoj a podporu stabilního kolektivu - motivační finanční ohodnocení - Benefity )5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu 13.... zobrazit nabídku»
Truhlář/montér do Bavorska s ubytováním zdarma!
Schlüsselfeld u Norimberka
před týdnem
- práci na HPP na dobu neurčitou v moderní německé společnosti - dobré finanční ohodnocení - ubytování zdarma nebo příspěvek na... zobrazit nabídku»
Konzultant ERP pro oblast výroby
Praha
před týdnem
Hledáme fajn člověka do fajn party! Sídlíme v moderních kancelářích hned na metru s restauracemi přímo u nosu, a jedna židle je tu volná.... zobrazit nabídku»
Strojní inženýr elektro [Automotive]
Most
před týdnem
- zaměstnanecké výhody - práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní výrobní společnosti - možnost jazykových a odborných kurzů... zobrazit nabídku»
Manažer logistiky [Automotive]
Louny
před týdnem
- Odpovídající platové ohodnocení - Možnost osobního rozvoje - Práci v renomované zahraniční výrobní firmě - Bohaté benefity... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů
Liberec
před týdnem
- Práce na dobu neurčitou po zkušební době 3 měsíců - Měsíční docházkový bonus + čtvrtletní cílové prémie - Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Směnový mistr IM
Mnichovo Hradiště
před týdnem
- Práce v nadnárodní Automobilové společnosti - Stabilitu a jistotu dlouhodobé vize - Možnost růstu ve společnosti - Zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby - ředitel výroby
Brno - venkov
před týdnem
Pro našeho klienta strojírenskou společnost hledáme vhodného kandidáta na post vedoucího výroby -zaměření obrábění a svařování. -... zobrazit nabídku»
Vedoucí kontroly kvality
Brno - venkov
před týdnem
Jste zkušený praktik, který preferuje přímý kontakt s výrobou? Nejsou nadnárodní společnosti Vaším šálkem kávy? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace