Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6932) - strana 71

Výroba, průmysl a energetika
Mistr výroby (OLOMOUCKÝ kraj)
Olomoucký kraj
před 6 dny
Zajímavé finanční ohodnocení 5 týdnů dovolené Stravování ve stravovacím zařízení zaměstnavatele Možnost dalšího... zobrazit nabídku»
Operátor / dělník- až 26 000Kč!
Bitozeves
před 6 dny
- Prostředí mezinárodní společnosti - Práce na HPP (po zapracování možnost přechodu do kmenového stavu) - Nástupní základní plat ve... zobrazit nabídku»
Jednoduchá práce v potravinářství za super odměnu
CTP park u Tachova
před 6 dny
Přidejte se k nám a získejte motivační odměnu 145Kč/hod., výborné zázemí a stabilní práci na dlouhou dobu.   Jak se přihlásit nebo se... zobrazit nabídku»
Operátor CNC stroje
Kuřim
před 6 dny
Pro našeho klienta, českého výrobce odlitků z šedé a tvárné litiny s dlouholetou tradicí, hledáme Operátora CNC stroje. Požadavky: ... zobrazit nabídku»
Logistik výroby junior od 18 500 Kč/měsíc (Liberec)
Liberec
před 6 dny
zajímavé mzdové ohodnocení (od 18 500 Kč/měsíc) navýšení mzdy po zaškolení práce na HPP systém zaměstnaneckých benefitů ... zobrazit nabídku»
Samostatný konstruktér – polymerbetonová výroba
Plzeň
před 6 dny
- Uplatnění na nově otevřené pozici - Zázemí stabilní výrobní společnosti - Zaškolení do specifik firmy zajištěno - Rozšiřování... zobrazit nabídku»
Tavič II.
Ostrava - Kunčice
před 6 dny
Pro našeho klienta, působícího v těžkém hutním průmyslu hledáme vhodného kandidáta na pozici Tavič II. Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Řidič pracovních strojů - jeřábník specialista
Ostrava Kunčice
před 6 dny
Pro našeho významného klienta, působícího v těžkém hutním průmyslu hledáme vhodného kandidáta na pozici Jeřábník specialista... zobrazit nabídku»
Vedoucí technologie montáže
Tachov
před 6 dny
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr
Cheb
před 6 dny
- zajímavou práci v perspektivní společnosti patřící na světovém trhu mezi lídry v oboru - značná možnost osobního a profesního... zobrazit nabídku»
Výrobní plánovač
Plzeň
před 6 dny
- Zajímavou a zodpovědnou práci v prostředí úspěšné mezinárodní společnosti - Možnost uplatnit a rozvíjet své znalosti a dovednosti -... zobrazit nabídku»
Elektrokonstruktér transformátorů (30.000 - 40.000 Kč)
Praha
před 6 dny
Máte elektro vzdělání a zkušenosti s konstrukčními návrhy v 3D programu? Máte prokazatelné zkušenosti jako konstruktér a tato práce je... zobrazit nabídku»
Flexibilní brigáda (2- 7 dní v týdnu) až 1000 Kč/denně
Brno
před 6 dny
* 100 Kč/hod * bonus za každý odpracovaný den na noční směnu 250 Kč/den !!! + další bonusy o Vánocích * tedy 750 - 1000 Kč / denně ... zobrazit nabídku»
Dělník/ce
České Budějovice
před 6 dny
Pro našeho významného klienta, jednoho z nejúspěšnějších potravinářských podniků v České republice, hledáme vhodné uchazeče/ky... zobrazit nabídku»
Zámečník - montér
Brno
před 6 dny
Pro našeho klienta mezinárodní skupinu firem působící v oblasti výrobců strojů a zařízení, vyrábějící systémy lisů a kompletních... zobrazit nabídku»
Rovnač za tepla
Brno
před 6 dny
Pro našeho klienta, mezinárodní skupinu firem působící v oblasti výrobců strojů a zařízení, vyrábějící systémy lisů a kompletních... zobrazit nabídku»
Manažer kvality
Jihomoravský kraj, okres Hodonín
před 6 dny
Jsme výrobní společnost, jež si zakládá na kvalitě svých výrobků a zabývá se přesným strojírenstvím. Za pomoci té nejlepší techniky... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisů - absolvent bez zkušeností!
Tachov
před 6 dny
Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti výroby plastových obalů, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Radiační technik - vhodné i pro absolventy
Dobřany
před 6 dny
Pro našeho klienta, firmu zabývající se výrobou a distribucí produktů pro radiografii, hledáme vhodného kandidáta / tku. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby
Klatovy
před 6 dny
Tuto pozici obsazujeme pro našeho klienta, společnost, která vyvíjí, produkuje a distribuuje kvalitní brýlové čočky a brýlové obruby.... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Platy šly v Česku nahoru, alespoň to tvrdí statistici

Průměrná mzda v Česku jde nahoru. Ve třetím čtvrtletí meziročně vzrostla o 1 170 korun na...

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace