Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7204) - strana 72

Výroba, průmysl a energetika
Operátor výrobní linky - Hradec Králové
Hradec Králové
před 4 dny
Jste manuálně zruční a hledáte práci v Hradci Králové? Pojďte pracovat pro stabilní nadnárodní společnost, kde by Vaší náplní... zobrazit nabídku»
Předvánoční brigáda ve skladu
Rajhrad
před 4 dny
Nabízíme možnost velmi zajímavého výdělku ve skladu v Rajhradě! Předchozí zkušenost ze skladu není podmínkou! Práce je vhodná i pro... zobrazit nabídku»
Manager of production automation
Praha
před 4 dny
Máte zkušenosti s  řízením výroby a procesu automatizace ve výrobě? Je pro Vás zajímavou výzvou podílet se na zavádění nové... zobrazit nabídku»
Technolog - výroba protoypů
Středočeský
před 4 dny
Mezinárodní strojírenská společnost hledá vhodného kandidáta na nově vytvářenou pozici technologa prototypové výroby Tato pozice je... zobrazit nabídku»
Provozní ředitel - vinařství
Jihomoravský
před 4 dny
Zavedená vinařská společnost z jižní Moravy hledá Provozního ředitele se zkušenostmi z vinařské oblasti. Co bude náplní Vaší... zobrazit nabídku»
Správce budovy
Praha
před 4 dny
Významná mezinárodní společnost se sídlem v Praze hledá nového kolegu na pozici Správce budovy. Co bude náplní Vaší... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucího technologie - výroba
Královéhradecký
před 4 dny
Máte nudnou práci a máte pocit, že se hodíte do managementu? Hledáme ambiciózního technologa ze strojírenství.   Jaké budou Vaše... zobrazit nabídku»
Technolog výrobních linek - Automotive
Středočeský
před 4 dny
Baví Vás technologie výroby a výrobních linek?  Umíte anglicky?  Chcete být součástí mezinárodní automotive společnosti?  Pošlete... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Pardubicko
před 4 dny
- práce v čistém klimatizovaném prostředí na 1 směnu - zajištěné stravování - 5 týdnů dovolené - bonusy ve formě kafeterie -... zobrazit nabídku»
Engineer Document control
Pardubicko
před 4 dny
 - možnost podílet se na nových projektech, možnost návrhů změn a zlepšení  - práce s moderními technologiemi  - 5 týdnů dovolené  -... zobrazit nabídku»
Specialista elektrických měření
Pardubicko
před 4 dny
 - 5 týdnů dovolené  - zajištěné stravování  - příspěvky na penzijní připojištění a životní připojištění  - bonusy ve... zobrazit nabídku»
Disponent/ka výroby
Liberecko
před 4 dny
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti s textilní výrobou - odpovídající mzdové ohodnocení - příležitost pro absolventy a velký... zobrazit nabídku»
Specialista přípravy projektů
Pardubice
před 4 dny
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti - možnost zapojit se do vývoje - práce v přátelském mezinárodním kolektivu - příležitost... zobrazit nabídku»
Montážní technik na pohony (22.000 - 27.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Chcete za sebou vidět dobře odvedenou práci? Ale pozor, budete muset u práce přemýšlet! Zkuste třeba montovat pohony a příslušenství k... zobrazit nabídku»
Konstruktér-vývojář s AJ (Solid Works) (27.000 - 37.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Hledáte pracovní výzvu, která bude zahrnovat vývoj nevídaných produktů, které putují do celého světa a být součástí příjemného... zobrazit nabídku»
VŠ Metalurg - technolog (25.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před 4 dny
Baví Vás oblast metalurgie a vždycky jste chtěli mít možnost využít svoji zálibu a znalosti z této oblasti ve své praxi? Máte zájem... zobrazit nabídku»
Technik údržby
Královéhradecký
před 4 dny
Job Description Jste zkušeným pracovníkem v oblasti údržby? Práce se stroji Vás baví a rádi řešíte technické záležitosti? Máte ... zobrazit nabídku»
Manipulant ve skladu - přivýdělek na Vánoce
Královéhradecký
před 4 dny
Job Description Chcete si přivydělat a fyzická práce Vám nevadí? Rádi byste si vybrali z ranních nebo odpoledních směn?   Hodila by se... zobrazit nabídku»
Pracovník elektromontáže
Suchdol nad Lužnicí
před 4 dny
Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti výroby elektroniky, hledáme vhodného uchazeče na pozici Pracovník... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby, šumpersko
Olomoucký
před 4 dny
* Prémie k fixní mzdě * Příspěvky na spoření na důchod * Týden dovolené navíc * Stravenky * Firmou dotované aktivity *... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace