Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7560) - strana 72

Výroba, průmysl a energetika
Projektový manažer s AJ
Plzeňský
před týdnem
Proč zareagovat zrovna na tento inzerát? * protože se jedná o akční práci v mezinárodním prostředí * kvůli rozmanitosti práce a vysoké... zobrazit nabídku»
PLC programátor - též pro absolventy
Plzeňský
před týdnem
Společnost Vám nabízí:   * zajímavou a zodpovědnou práci v prosperující zahraniční společnosti * možnost podílet se na vývoji... zobrazit nabídku»
Pracovníci na drobnou montáž v centru ČB
České Budějovice
před týdnem
* Dlouhodobou práci na HPP * Základní mzda 14.000,-Kč/měsíc + 2.100,-Kč prémie * Bonus za nemarození 1.000,-Kč/měsíc * Bonus za kvalitu... zobrazit nabídku»
Obchodník/ce s NJ
Kroměříž
před týdnem
perspektivní zaměstnání v novém prostředí u úspěšné mezinárodní společnosti možnost seberealizace při zajímavé práci zajímavé... zobrazit nabídku»
Provozní elektrikář
Ostrava Kunčice
před týdnem
Pro našeho klienta, působícího v těžkém hutním průmyslu hledáme vhodného kandidáta Vaše náplň práce > oprava a odstranění... zobrazit nabídku»
Strojník čerpací stanice Středojemné válcovny
Ostrava Kunčice
před týdnem
Pro našeho klienta, působícího v těžkém hutním průmyslu hledáme vhodného kandidáta Vaše náplň práce > kontrola činností a... zobrazit nabídku»
Pracovník na lisování a broušení ČB. nástup zítra!
České Budějovice
před týdnem
* Dlouhodobou práci na HPP * Mzda po zapracování i 25.000,-Kč/měsíc * Nástupní mzda 16-18.000,-Kč/měsíc * Měsíční prémie * Bonusy... zobrazit nabídku»
Dělník/ce na balírnu v potravinářství až 19000 Kč
Olomouc
před týdnem
PRÁCE PRO KAŽDÉHO PŘÍMO V OLOMOUCI! OPERÁTOR BALENÍ A SKLÁDÁNÍ CUKROVINEK Nabízíme práci ve trojsměnném provozu v v... zobrazit nabídku»
Hledáme směnového mistra AJ výhodou
Liberec
před týdnem
Máte zkušenost s vedením menšího pracovního týmu ve výrobním prostředí? Pak se nám přihlašte na pozici Směnového mistra! Vaší... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobního oddělení
Liberec
před týdnem
Jste šikovný mistr a chcete povýšit? Umíte vést tým lidí a jste dobrý šéf? Hledáte práci mimo automotive? Pokud mluvíte anglicky,... zobrazit nabídku»
Programátor CNC
okres Děčín
před týdnem
Rozumíte CNC strojům a chcete se dál rozvíjet? Pořizujeme nové CNC, a proto hledáme někoho, kdo se ho naučí perfektně ovládat a... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
okres Litoměřice
před týdnem
Kvalitáři, hledáte nové výzvy? Tak už nehledejte a přidejte se k nám! :-) Do super přátelského týmu hledáme kolegu Inženýra kvality,... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Štětí
před týdnem
Dokážete nahlédnout pod povrch? Zvládnete identifikovat a pak nastavit postupy pro co největší efektivitu? A nebojíte se komunikovat v... zobrazit nabídku»
Trainee - procesní inženýr
okres Litoměřice
před týdnem
Chcete vstoupit do pracovního světa, ale nevíte, kde začít? Odstartujte svou kariéru s námi! :-) - řízení technologických procesů -... zobrazit nabídku»
Inženýr pevnostních výpočtů
okres Děčín
před týdnem
Hledáme inženýra, jemuž jsou fyzika a matematika vlastní! Přidejte se k nám a spolupracujte na různorodých projektech a buďte u zrodu... zobrazit nabídku»
Konstruktér - Jihlava
Jihlava
před týdnem
Právě hledáme nového konstruktéra pro strojírenskou výrobní společnost v Jihlavě! Jsi absolvent VŠ v oboru strojírenství, umíš... zobrazit nabídku»
Specialista kvality s AJ
Třebíčsko/Žďársko
před týdnem
Komunikace se zákazníky a řešení jejich kvalitativních požadavků je to, co chcete dělat v nové práci? A máte zkušenosti s kvalitou ve... zobrazit nabídku»
Specialista zkušebny
Jihlava
před týdnem
Jste strojař a baví Vás zkoušet nové výrobky a komponenty? Nevadí Vám pracovat v 3 směnném režimu v Jihlavě? Pak je tato pozice přímo... zobrazit nabídku»
Technolog obrábění
Kutnohorsko
před týdnem
Máte zkušenost v seřizování CNC strojů?Rádi byste pracovali ve společnosti s nejmodernějšími technologiemi? Sériová výroba vám není... zobrazit nabídku»
Technolog - strojírenství, automotive
Vysočina
před týdnem
Máte vzdělání a praxi ve strojírenství? Baví Vás technologie? Pojďte pracovat k nám! Vaší náplní práce bude: - zavádění nových... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace