Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7334) - strana 72

Výroba, průmysl a energetika
Operátor výrobní linky, nástupní mzda více než 20 000,- Kč
Plzeň
před týdnem
-nástup možný IHNED -místo výkonu práce: PLZEŇ - dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr -nástupní plat 20.100 Kč (po zvládnutí... zobrazit nabídku»
Technik vstřikování plastů – nový unikátní projekt
Česká Lípa
před týdnem
Nabízíme: Zázemí stabilní výrobní společnosti Nadstandardní mzdové ohodnocení Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů ... zobrazit nabídku»
Super práce - Klášterec nad Ohří, závodní stravování
Klášterec nad Ohří
před týdnem
-Stabilní zázemí společnosti s dlouhodobou praxí na trhu -Atraktivní mzdové ohodnocení – základní mzdu + BONUSY + příplatky... zobrazit nabídku»
Navyšujeme mzdy, Chomutov, závodní stravování, firemní doprava
Chomutov
před týdnem
-Atraktivní mzda -Fixní mzda 16.400 Kč + příplatky za noční směny a přesčasy dle zákoníku práce + BONUSY -Práce na HPP -Závodní... zobrazit nabídku»
Skladník mzda až 25000 (GR), Plzeň
Plzeň
před týdnem
- smlouva na hlavní pracovní poměr s naším klientem (ne pod agenturou práce) - odpovídající mzdové ohodnocení - možnost ročního bonusu... zobrazit nabídku»
Brigáda v Plzni
Plzeň
před týdnem
- mzda 90 Kč/hod + 25 % příplatek za noční směny  - možnost 1000 Kč záloha po 6 odpracovaných směnách - 1000 Kč poukázka za... zobrazit nabídku»
Provozní zámečník
Přerovsko
před týdnem
Pro našeho klienta, českou společnost, hledáme nové zaměstnance. Vaše náplň práce > práce na výrobních technologiích,... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Otrokovice
před týdnem
Máte zkušenosti s plánováním výroby? Umíte německy? Chcete pracovat pro stabilní a mezinárodní společnost? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Operátor v oddělení přípravy (GR), Plzeň
Plzeň
před týdnem
Jaká je naše nabídka? - jednorázový bonus 10 000 Kč pokud nastoupíš do 14 dnů od pracovní nabídky - smlouva na hlavní pracovní poměr... zobrazit nabídku»
Brigáda - výběr směn - ranní/odpolední 90 Kč/hod
Plzeň
před týdnem
- mzda 90 Kč/hod (80Kč fix + 10 Kč variabilní složka) - příplatky za noční 25% - možnost i práce i na jiných směnách dle Vašeho... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení výpočtářů
Praha
před týdnem
Mezinárodní společnost pro svoji pobočku v Praze, kde se zaměřují na vývoj nových konceptů a prototypů hledá zkušeného kandidáta na... zobrazit nabídku»
Procesní technolog – šikovné talenty
Středočeský
před týdnem
Mezinárodní společnost s příjemnou firemní kulturou a bezkonkurenčním produktem hledá k sobě do týmu Procesního technologa cca 20 min z... zobrazit nabídku»
Teamleader údržby – skvělé prostředí
Středočeský
před týdnem
Mezinárodní společnost s příjemnou firemní kulturou a bezkonkurenčním produktem hledá k sobě do týmu Teamleadra údržby cca 20 min.... zobrazit nabídku»
Operátor kanalizačního robota
Olomoucký
před týdnem
Naším klientem je velmi perspektivní a stabilní společnost zaměřená na bezvýkopové práce. Hledáte práci ve strojním nebo elektro oboru?... zobrazit nabídku»
Výrobní pracovník, plat 100 Kč na hodinu čistého
Znojmo
před týdnem
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - nástup možný ihned nebo dohodou - práci v čistém a klidném pracovním prostředí... zobrazit nabídku»
Opravář elektronik nebo operátor
Pardubice
před týdnem
Práce na HPP v silné zahraniční společnosti, možnost profesního růstu, odpovídající plat, firemní benefity,nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Projektový manažer (projekty elektro nebo MaR)
Pardubice okolí, výjezdy do zahraničí
před týdnem
Zázemí tradiční české společnosti, účast na velmi zajímavých projektech, naprostá samostatnost v práci, možnost seberealizace, firemní... zobrazit nabídku»
Extruzní specialista
Havlíčkův Brod okr.
před týdnem
Velice zajímavá pracovní nabídka pro prosperují společnost se zahraniční účastí, společnost nabízí pomoc pro kandidáta při relokaci,... zobrazit nabídku»
Systémový inženýr
Pardubice okolí
před týdnem
Seberealizaci v tradiční české společnosti; práce v týmu lidí, pro které je koníčkem ne povinností, osobní rozvoj a další... zobrazit nabídku»
Technický ředitel
Pardubice okolí
před týdnem
Práce ve stabilní společnosti nabízející vysoce sofistikovaná technická řešení v oboru MaR, platové ohodnocení odpovídající nárokům... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace