Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (8030) - strana 72

Výroba, průmysl a energetika
Koordinátor výroby/mistr (od 30.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Do bezva týmu nám chybí 1 mistr pro náš směnný provoz. Zkušenost je jistě vítána. Pokud rozumíte třískovému obrábění a lisování,... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr ve výrobě (od 25.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Strojaři - absolventi pozor! Zajímá Vás práce ve výrobě? Nenabízíme žádnou nudnou práci "od stolu", ale různorodou a variabilní... zobrazit nabídku»
Mistr pro oblast logistiky (22.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Máte již nějaké zkušenosti na pozici mistra ve výrobě a víte, jak důležité je zásobování výroby, tok materiálu i zboží po výrobě a... zobrazit nabídku»
Dispečer do výroby s AJ - junior (25.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Máte 1-2 roky praxe v nějakém zaměstnání a rádi byste dostali možnost pracovat v podnětném prostředí, kde Vás ledasčemu naučí, budete... zobrazit nabídku»
Manažer údržby (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenosti s údržbou ve výrobní společnosti a je tato oblast něco, co je pro Vás zárveň koníčkem a chtěl/a byste v této oblasti i... zobrazit nabídku»
Inženýr / ka kvality- procesní kvalita s AJ
okres Pardubice
před týdnem
práce ve stabilní mezinárodní společnosti závodní stravování, výběr z mnoha variant, včetně zdravých jídel 5 týdnů dovolené... zobrazit nabídku»
Umíte AJ i NJ, chcete se uplatnit v mezinárodní společnosti?
Hradec Králové
před týdnem
Odpovědnou práci v úspěšné nadnárodní společnosti s možností odborného růstu Možnost podílet se na projektech s mezinárodním... zobrazit nabídku»
BOZP Technik
okres Pardubice
před týdnem
práce ve stabilní mezinárodní společnosti závodní stravování, výběr z mnoha variant, včetně zdravých jídel 5 týdnů dovolené... zobrazit nabídku»
Specialista zlepšování až 40 000 Kč
okres Pardubice
před týdnem
HPP, možnost kariérního růstu a rozvoje Zázemí silné prosperující společnosti Týden dovolené navíc Zajímavé platové... zobrazit nabídku»
Řidič vysokozdvižného vozíku
Litoměřice
před týdnem
-jistotou stálého platu v dominantní a rozvíjející se společnosti -motivačním ohodnocením -roční odměnou -prací v přátelské... zobrazit nabídku»
Soustružník na soustruhu SU 50/1000
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se projektováním, výrobou a zkoušením speciálních a nestandardních elektrických točivých... zobrazit nabídku»
Koordinátor údržby
Moravskoslezský
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Obsazujeme pracovní pozici koordinátora na údržbě. Budete zodpovídat za svěřený úsek /strojní zařízení.... zobrazit nabídku»
Projektant Elektro
Plzeňský
před týdnem
Popis pozice Celosvětově úspěšná firma působící na poli nejmodernějších technologií pro energetiku a automatizaci, v současné době... zobrazit nabídku»
Koordinátor logistiky - automotive
Olomoucký kraj
před týdnem
- zázemí silné společnosti, multikulturní prostředí - hlavní pracovní poměr - každodenní využití jazyků - příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě
Litoměřice
před týdnem
- jistotou stálého platu v dominantní a rozvíjející se společnosti - motivačním ohodnocením - roční odměnou - prací v přátelské... zobrazit nabídku»
CNC operátor 28 000 - 37 000 Kč
Brno
před týdnem
HPP 25 dní dovolené 30% přípl. za přesčas Příspěvek 64 Kč na oběd, stravenky za práci v noci a o víkendu Každý týden dostanete... zobrazit nabídku»
Údržbář - elektromechanik Vyškov 22000 Kč/měs
Vyškov
před týdnem
Za  Vaši zodpovědnou a kvalitně odvednou práci od nás získáte: Mzdu 22 000 Kč a dlouhodobou práci 20 Kč příplatek za noční... zobrazit nabídku»
Skladník v Popůvkách 21 000 Kč na dvě směny
Popůvky
před týdnem
Co za to budete mít? - mzdu 21000 Kč (18000 + 3000) - příplatky za přesčas - stravenky - pracovní doba 6 - 14, 14 - 22 zobrazit nabídku»
Plánovač/ka výroby
Olomouc
před týdnem
Co Vám společnost nabídne? - Ve společnosti získáte dynamickou práci, která pro Vás rozhodně nebude rutinou - Bude Vám nabídnutých 25... zobrazit nabídku»
Technik - příprava dokumentace pro servis letadel
Hradec Králové
před týdnem
Nabídka: - nenáročná práce se zajímavou perspektivou a okolím - malý tým (kvalitní zaškolení od zkušeného kolegy) - velmi dobré... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace