Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6988) - strana 73

Výroba, průmysl a energetika
Pracovníci obsluhy balících strojů (Z19603)
Zlínský kraj
před týdnem
AMO s.r.o. , přední výrobce v oboru potravin a zakázkového balení hledá z důvodů rozšíření výroby do našeho kolektivu pro... zobrazit nabídku»
Obchodní referent [Bohaté zaměst. benefity]
Ústí nad Labem
před týdnem
-zázemí zahraniční společnosti - odpovídající finanční ohodnocení - závodní stravování, penzijní a životní připojištění a... zobrazit nabídku»
Dělník/ce
České Budějovice
před týdnem
Pro našeho významného klienta, jednoho z nejúspěšnějších potravinářských podniků v České republice, hledáme vhodné uchazeče/ky... zobrazit nabídku»
Operátor/operátorka ve výrobě (Z19594)
Šumperk
před týdnem
TDK EPCOS s.r.o. ŠUMPERK Hledáte práci? Hledáme nové kolegy do našeho týmu na pozice: - Výrobní technik - Procesní technik -... zobrazit nabídku»
Prokurista firmy
Jihomoravský kraj
před týdnem
- manažerské benefity spojené s výkonnou řídící pozicí. Podrobnější informace při osobním pohovoru. zobrazit nabídku»
Nákupčí / plánovač [bohaté zaměst. benefity]
Chomutov
před týdnem
- Zaměstnání ve stabilní firmě - Možnost osobního růstu a získávání poznatků v mateřské společnosti v zahraničí - Možnost... zobrazit nabídku»
Quality manager pro BMW projekty [13.plat]
Liberec
před týdnem
- práci v dynamické mezinárodní společnosti v oblasti automotive se stabilním zázemím - uplatnění nebo prohlubování Vašich zkušeností... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality senior [Bohaté zaměs. benefity]
Teplice
před týdnem
- práce v dynamické a rozvíjející se společnosti - dovolená navíc - příspěvky na životní pojištění - příspěvky na penzijní... zobrazit nabídku»
CAE [Stabilní společnost]
Ústí nad Labem
před týdnem
- Zajímavou a perspektivní práci v zahraniční společnosti - Motivační finanční ohodnocení - Zaměstnanecké výhody a prémie podle... zobrazit nabídku»
Nástrojář [Bohaté benefity]
Ústí nad Labem
před týdnem
- Zajímavou a perspektivní práci v zahraniční společnosti - Motivující finanční ohodnocení -Jazykové a odborné vzdělávání -... zobrazit nabídku»
Specialista zajišťování nástrojů [13.plat]
Liberec
před týdnem
- práci v dynamické mezinárodní společnosti v oblasti automotive se stabilním zázemím - uplatnění nebo prohlubování Vašich zkušeností... zobrazit nabídku»
Mistr ve výrobě
Vyškov
před týdnem
- práce v prosperující moderní strojenské firmě - zajímavé platové ohodnocení- - závodní stravování -příspěvky na stravenky -... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Vyškov
před týdnem
- zajímavé platové ohodnocení - práce v moderní výrobní společnosti - odborné vzdělávání - závodní stravovnání, příspěvky na... zobrazit nabídku»
Přípravář lakovny - 26.000 Kč
Brno
před týdnem
- práce v moderní strojírenské společnosti - kvalitní zaškolení - možnost profesního růstu - závodní stravování, příspěvěk na... zobrazit nabídku»
Servisní technik - výrobní firma
Brno
před týdnem
- práci v moderní strojírenské společnosti - 5 týdnů dovolené - týmové pracovní prostředí - závodní stravování, příspěvky na... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Brno
před týdnem
- práci v moderní strojírenské společnosti - pružná pracovní doba - 25 dní dovolené - odborné a jazykové vzdělávání - závodní... zobrazit nabídku»
Lakýrník - mokré lakování od 29.000 Kč
Brno
před týdnem
- zajímavé finanční ohodnocení - práci v moderním špičkovém prostředí - závodní stravování - 25 dnů dovolené - firemní... zobrazit nabídku»
Konstruktér (m/ž)
Plzeň a okolí
před týdnem
Co Vám můžeme nabídnout? zaškolení v programu CATIA V5 velmi dobré platové ohodnocení (odpovídající šikovnosti a praxi) rozvoj a... zobrazit nabídku»
Technolog
Praha
před týdnem
Máte rádi zodpovědnost a oblast bezpečnosti? Pojďte pracovat v týmu konstruktérů plastovo-kovových výrobků a budete mít plnou... zobrazit nabídku»
Personální ředitel/ka
Olomoucký kraj
před týdnem
Považujete se za silnou dynamickou osobnost s manažerskými schopnostmi a zajímá Vás oblast PERSONALISTIKY ? Pak pro Vás máme jedinečnou... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace