Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6888) - strana 73

Výroba, průmysl a energetika
Lakýrník – Mošnov – až 25 000 Kč
Mošnov
před týdnem
Pro našeho významného klienta působícího v automobilovém průmyslu hledáme vhodné uchazeče na pozici lakýrníka. Nabízíme: ... zobrazit nabídku»
Seřizovač strojů – Hlučínsko a Opavsko – až 140 Kč/hod.
Dolní Benešov
před týdnem
Do stabilní prosperující firmy hledáme zaměstnance na pozici seřizovače karusel, CNC karusel, frézař, soustružník. Pokud se zajímáte... zobrazit nabídku»
Operátor strojů – kopřivnice – od 17 000 Kč
Kopřivnice
před týdnem
Práce v příjemné a bezrizikovém pracovišti v sehraném kolektivu! Volné víkendy a stravenky! NABÍZÍME: práce na smlouvu nástup... zobrazit nabídku»
Programátor/ka PLC - junior
Jihomoravský
před týdnem
* Pestrou a zajímavou práci pro významnou společnost v oboru * Možnost uplatnit vlastní nápady a vize * Šanci na profesní a osobní rozvoj... zobrazit nabídku»
Programátor/ka PLC - senior
Jihomoravský
před týdnem
* Zajímavou a různorodou práci ve stabilní společnosti * Šanci realizovat zajímavé nápady a řešení * Možnost profesního a osobního... zobrazit nabídku»
Pozice ve výrobě ve zcela novém provozu v Modřicích
Brno - Modřice
před týdnem
- nástup na HPP, ihned od 1.12.2016 - oblíbená lokalita Brno - Modřice s dobrou dostupností - 2-3 směnný provoz (nutnost flexibility na 3... zobrazit nabídku»
Technik výroby
okr. Kadaň
před týdnem
- zajímavá pracovní příležitost v rostoucí mezinárodní společnosti - motivující mzdové ohodnocení a zajímavý bonusový systém -... zobrazit nabídku»
Dělník/ce
České Budějovice
před týdnem
Pro našeho významného klienta, jednoho z nejúspěšnějších potravinářských podniků v České republice, hledáme vhodné uchazeče/ky... zobrazit nabídku»
Manager kvality - Plzeň
Plzeň
před týdnem
Máte zkušenosti jako manažer kvality? Máte zkušenosti z automotive? Chcete pracovat jako manažer kvality u jednoho z předních hráčů na... zobrazit nabídku»
Technik údržby - Rokycansko
Rokycany
před týdnem
Mezinárodní společnost, subdodavatel do automobilového průmyslu, mezi jehož zákazníky patří ŠKODA, AUDI, RENAULT, SAAB, CHRYSLER nebo BMW,... zobrazit nabídku»
Ambiciozní technik s angličtinou - příležitost i pro absolventy
Plzeň - město
před týdnem
Hledáš zajímavou práci? Máš technické vzdělání? Chceš se podílet na zavádění nové výroby? Chceš získat nové znalosti z kvality a... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - vhodné i pro absolventy - žebrák
Plzeňský
před týdnem
Chcete pracovat jako procesní inženýr? Domluvíte se anglicky? Láká Vás automotive? Pak hledáme Vás!!! Na této pozici budete zodpovědni za:... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - Cheb
Cheb
před týdnem
Máte technické znalosti a zkušenosti s kvalitou v oblasti automotive? Mluvíte anglicky? Chcete novou a zajímavou práci? Pak možná hledáme... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality - 40 000-60 000
Plzeň - sever
před týdnem
Máte zkušenosti s dodavatelskou kvalitou? Máte zkušenosti z automotive? Chcete pracovat v dodavatelské kvalitě u jednoho z předních hráčů... zobrazit nabídku»
Supervizor výroby
Plzeň - sever
před týdnem
Máte zkušenosti jako mistr? Máta zkušenosti z automotive? Chcete mít možnost růstu? Pak hledáme právě Vás! Vaším úkolem bude: -... zobrazit nabídku»
Servisní technik - ČR + SR (auto i pro soukr. účely)
Vysočina
před týdnem
* Zprovoznění vyráběných strojů a zařízení * Testování, optimalizace a nastavení funkcí strojů a zařízení * Zaškolení obsluhy... zobrazit nabídku»
Manažer výroby, Hradec Králové
Hradec Králové
před týdnem
Máte praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti? Řídit 100-členný tým lidí je pro Vás výzvou? Pokud ANO, pak Vás jistě budou... zobrazit nabídku»
Operátor výroby Kolín, 22 783 - 24 410 Kč nástup ihned
Kolín
před týdnem
CHCETE SOLIDNÍ VÝDĚLEK A PRAVIDELNÝ PŘÍJEM ? MÁME PRO VÁS PRACOVNÍ NABÍDKU OPERÁTORA VÝROBY V KOLÍNĚ A nabízíme mnohem více -... zobrazit nabídku»
Měsíční brigáda - odpolední- kontrola kvality (Karviná)
Karviná
před týdnem
Hledáme šikovného brigádníka / brigádnici na kontrolu kvality ve výrobě: - kontrola komponentů - vytřídění zmetků - práce stabilně na... zobrazit nabídku»
Zásobovač linky 17 000 - 20 000 Kč
Brno - Slatina
před týdnem
Hledáte dlouhodobé stabilní zaměstnání? Chcete fyzicky nenáročnou práci ve dvousměnném provozu? Pak je tato nabídka určena právě pro... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace