Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (8016) - strana 73

Výroba, průmysl a energetika
Skvělá příležitost práce ve výrobě za 26.000 Kč/měs./ žebrák
Žebrák
před týdnem
– základní mzda 18.000 Kč – příplatky za odpolední směnu 10 Kč/hod – příplatky za noční směnu 16 Kč/hod – Příplatky za práci... zobrazit nabídku»
Montáž a obsluha lisu (muži i ženy) - svozy do Mošnova
Ostrava - Mošnov
před týdnem
- stabilní práci s přestupem do kmenového stavu (do půl roku) - zaučení a podpora týmu v době školení - rostoucí mzdové ohodnocení Ve... zobrazit nabídku»
Brigáda v tiskařské společnosti - dlouhodobě
Ostrava Hrabová
před týdnem
- 75 Kč/hod. - práce v čistém a klimatizovaném prostředí - příjemný kolektiv - možnost dlouhodobé spolupráce zobrazit nabídku»
Vedoucí quality manager (automotive)
okres Karviná
před týdnem
nadstandardní platové ohodnocení možnost dalšího rozvoje týden dovolené navíc firemní jazykové kurzy v pracovní době přátelský... zobrazit nabídku»
Kontrola gumiček 1 směna, čistá práce, 18- 20.000 Kč/měs.strakonice
Strakonice
před týdnem
- stabilní a dlouhodobé zaměstnání pouze na ranní směnu v čistém prostředí - měsíční výdělek po zaučení 18 - 20.000 Kč/měs. -... zobrazit nabídku»
Elektrikář / elektromechanik Písek, smlouva na neurčito, mzda od 24000 Kč/m...
Písek
před týdnem
Nabídka pro Tebe: ZÁKLADNÍ MZDA - OD 24.000 Kč/měs. - dle předchozích znalostí a dovedností PŘÍPLATKY * Noční směna 20% * Příplatky... zobrazit nabídku»
Technolog/procesní inženýr - plasty
Brno
před týdnem
Jste technolog ve výrobě nebo pracujete jako procesní inženýr? Máte znalosti technologie vstřikování plastů? Pracujete se stroji... zobrazit nabídku»
Programátor CNC - frézař
Turnov
před týdnem
Na této pozici budete mít neomezené příležitosti v úspěšné výrobní společnosti jako CNC Frézař/Frézař. Kvalitně odvedenou práci... zobrazit nabídku»
Výrobní pracovník/ce - otrokovice
Otrokovice
před týdnem
Hledáme nové pracovníky do výrobní společnosti v OTROKOVICÍCH. Nabízíme hned několik pracovních pozic na výběr. - jedná se o práci ve... zobrazit nabídku»
Konstruktér (bez nutnosti znalosti cizího jazyka)
Pilsen
před týdnem
V nové práci budeš: * zpracovávat a příprava výkresové dokumentace dle zadání projektanta * tvorba 3D modelů dle zadání projektanta *... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby do výrobní společnosti na Chomutovksu
Chomutov
před týdnem
Jste organizační typ, máte zkušenost z výrobní společnosti na pozici plánovač výroby a chcete změnu? Pokud ano neváhejte nám hend poslat... zobrazit nabídku»
Maintentance Electrician/ údržbář
Louny
před týdnem
pro velkou výrobní společnost v Lounech heldáme elektrikáře který bude: * udržovat stroje a zařízení pro zajištění bezporuchové... zobrazit nabídku»
Zástupce teamleadera
Lovosice
před týdnem
Hledáme pohodové kolegy - Zástupce Teamleaderů do zatím malé ale rozrůstající se společnosti v litoměřickém okrese. Najdeme se? Mezi... zobrazit nabídku»
Kariérní start ve výrobě, absolventi vítáni
Kaplice
před týdnem
Začněte svou kariéru ve výrobní společnosti a přidejte se do našeho trainee programu! Hledáme kandidáty s maximálně 3 roky praxe! Na... zobrazit nabídku»
Supervizor ve výrobě
Pelhřimov
před týdnem
Co takhle posunout kariéru ve výrobě o něco výš? Máte praxi jako mistr ve výrobní společnosti? Zajímá Vás oblast automotive? Hledáte... zobrazit nabídku»
Práce ve výrobě na 1 směnu
Kolín
před týdnem
Chtěli by jste pracovat v jednosměnném provozu? Práce v čistém a nehlučném prostředí je pro Vás snem? Jste manuálně zruční? Pokud je... zobrazit nabídku»
Svářeč TIG
Nymburk
před týdnem
Máte středoškolské vzdělání technického směru a praxi ve sváření metodou TIG? Pokud je Vaše odpověď ano, tak právě hledáme... zobrazit nabídku»
Quality Engineer
Kolín
před týdnem
Významná mezinárodní strojírenská společnost, působící především v oblasti chlazení a zabezpečovacích systémů, hledá posilu do... zobrazit nabídku»
Senior konstruktér
Kolín
před týdnem
Pro zahraniční společnost, předního výrobce chladící a klimatizační techniky, hledáme uchazeče na pozici: SENIOR KONSTRUKTÉR Náplň... zobrazit nabídku»
Specialista bezpečnosti práce a požární ochrany
Kolín
před týdnem
Pro našeho významného klienta výrobní společnost zabývající se výrobou klimatizací, hledáme vhodného uchazeče na pozici SPECIALISTA... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace