Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7374) - strana 73

Výroba, průmysl a energetika
Mistr výroby
Ústí nad Labem
před týdnem
Pro výrobní společnost sídlící v Ústí nad Labem obsazujme pozici Mistra výroby ! Vaší náplní práce bude především kontrola a... zobrazit nabídku»
Manažer kvality, Táborsko
Veselí n/L
před týdnem
Výrobní potravinářská společnost hledá do svých řad nového Manažera kvality. Na této pozici budete zodpovědný za kvalitu produktů a... zobrazit nabídku»
Údržbář
Žár
před týdnem
Pro rodinnou společnost sídlící do 10km od Nových Hradů sháníme nového kolegu na pozici Údržbáře. Co by bylo Vaší pracovní... zobrazit nabídku»
Skladník - Frýdek Místek
Frýdek-Místek
před týdnem
Jste fyzicky zdatní, pracovití a popř.máte i zkušenosti ze skladu? Pak máme nabídku práce právě pro Vás! Náplň práce: - vykládka a... zobrazit nabídku»
Výrobní pracovník Valašské Meziříčí skvělá mzda
Valašské Meziříčí
před týdnem
- dotované závodní stravování - motivující finanční ohodnocené - dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - zázemí silné... zobrazit nabídku»
Technolog TPV
Příbram
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na zakázkovou výrobu plechových dílů a vývoj výrobků z plechu, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Technolog – regenerace a energie
Ústecký
před týdnem
Mezinárodní společnost, která působí v oblasti výroby hledá do svého týmu Technologa Odparek do oddělení regenerace a energie. Pokud... zobrazit nabídku»
Pracovník výroby
Brno
před týdnem
Jsi absolvent a hledáš uplatnění ve firmě, která Ti dá prostor a možnost se něco naučit? Jsi manuelně šikovný a říkají o Tobě, že... zobrazit nabídku»
Radiační technik - vhodné i pro absolventy
Dobřany
před týdnem
Pro našeho klienta, firmu zabývající se výrobou a distribucí produktů pro radiografii, hledáme vhodného kandidáta / tku. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Montážní dělník/ce - obsluha strojů
Prachatice
před týdnem
Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče/ky na pozice montážních dělníků. Vaše náplň práce > výroba polotovarů a... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby
Český Krumlov
před týdnem
Pro výrobní společnost, vyrábějící transformátory, hledáme operátorku výroby Vaše náplň práce > navíjení a kompletace... zobrazit nabídku»
Strojírenský dělník / obsluha lisu (Z19634)
Příbram
před týdnem
Dynamicky se rozvíjející firma působící v automobilovém průmyslu hledá vhodné kandidáty na pozice: 1) STROJÍRENSKÝ DELNÍK/ OBSLUHA... zobrazit nabídku»
Montér a dopravce nábytku a kuchyní
Plzeň
před týdnem
stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr zajímavé platové ohodnocení + osobní prémie paušál na diety zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Skladník (řidič VZV, montážník)
Praha
před týdnem
- stabilní zaměstnání na HPP - zajímavé platové ohodnocení + osobní prémie - kompletní zaškolení a zajištění kurzu na VZV -... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby (strojař, elektro)
Brno
před týdnem
- Zázemí prosperující firmy, která je na trhu od roku 2002 - Portfolio špičkových produktů renomovaných dodavatelů - Mzdu od 40 000 Kč ... zobrazit nabídku»
Servisní technik obráběcích strojů
Pardubický
před týdnem
Job Description Máte technické vzdělání v oblasti elektro čí mechatroniky? Baví Vás opravovat stroje a jezdit po zákaznících? Chcete... zobrazit nabídku»
Konstruktér s AJ
Praha
před týdnem
Láká vás být součástí týmu s mezinárodní působností, kreativně vymýšlet a tvořit? Máte zkušenosti se 3D? Tak je tato pozice přímo... zobrazit nabídku»
Údržbář elektro
Protivín
před týdnem
Nabízíme: - pracovní uplatnění v zavedené a prosperující firmě - práci v atraktivním oboru - vstřícnost, přátelský... zobrazit nabídku»
Dělník potravinářské výroby
Protivín
před týdnem
Nabízíme: - pracovní uplatnění v zavedené a prosperující firmě - práci v atraktivním oboru - vstřícnost, přátelský... zobrazit nabídku»
Nástrojař
Vysočina
před týdnem
Job Description Pro rodinnou společnost se sídlem ve Velkém Meziříčí, která působí v plastikářském oboru, hledáme vhodné kandidáty na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

Chcete být úspěšní? Přečtěte si 12 pravidel Steva Jobse

Výkonný ředitel společnosti Apple Steve Jobs se z nedostudovaného vysokoškoláka bez práce...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace