Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (8036) - strana 76

Výroba, průmysl a energetika
Operátor Lakovny Ostrava
Ostrava
před týdnem
- Stabilní zaměstnání na HPP - Průměrná mzda po zapracování 23 000 Kč - Zázemí prosperující společnosti - Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Skvělá pracovní místa! Operátor výroby až 26000 Kč
Bitozeves
před týdnem
- prostředí mezinárodní společnosti - práce na HPP (po zapracování možnost přechodu do kmenového stavu) - Nástupní plat 15 000,- Kč +... zobrazit nabídku»
Přípravář/čistič
Ostrava Hrabová
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost působící v robotice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Přípraváře/čistič Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Strojní mechanik
Ostrava Hrabová
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost působící v robotice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Strojní mechanik Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Junior konstruktér – vhodné pro absolventy
Plzeň
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou teleskopických kamerových jeřábů, hledáme vhodné kandidáty, na pozici... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Klášterec nad Ohří
před týdnem
motivující platové ohodnocení, 13. a 14. plat, týden dovolené navíc, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, ... zobrazit nabídku»
Operations manager – výrobně-logistická společnost
Praha
před týdnem
* pracovní činnost na HPP a dlouhodobá spolupráce * zázemí stabilní a rostoucí společnosti * možnost profesního rozvoje a růstu *... zobrazit nabídku»
Ženy/ muži do výroby Olomouc 113,-Kč/h
Olomouc
před týdnem
DLOUHODOBÁ PRÁCE DO VÝROBY V OLOMOUCI OPERÁTOR / OPERÁTORKA VÝROBY - práce ve směnném režimu (2 či vyjímečně 3 smeny) - základní... zobrazit nabídku»
Balení cukrovinek Olomouc až 19000 Kč
Olomouc
před týdnem
PRÁCE NEBO BRIGÁDA PRO KAŽDÉHO PŘÍMO V OLOMOUCI! OPERÁTOR BALENÍ A SKLÁDÁNÍ CUKROVINEK Nabízíme práci operátora ve trojsměnném... zobrazit nabídku»
Operátor/ka skladu s VZV - Slatina- 19 000 Kč
Brno
před týdnem
Zajímá vás práve ve skladu, vyhovuje vám práce v třísměnném nebo nepřetržitém provozu a lokalita Brno - Slatina (z centra dostupná za 12... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický zástupce - Čechy (od 40.000 Kč)
Středočeský
před týdnem
Máte obchodního ducha a znalosti či praxi v oboru obrábění řeznými nástroji? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho klienta hledáme... zobrazit nabídku»
Pracovník lakovny (až 28.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáme pracovníka do mokré lakovny. Vhodné i pro absolventy. * zázemí stabilní firmy * 25 dní dovolené * příspěvek na závodní... zobrazit nabídku»
Frézař/programátor CNC (30.000 - 37.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáme frézaře na CNC Frézu - 5osou vč. programování na stroji. Máme řídíci systém Heidenhein. Rádi Vás seznámíme s naší výrobou.... zobrazit nabídku»
Operátor CNC Frézy-5osá (24.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Firma sídlící v Brně - Slatině hledá operátora na CNC frézu. * zázemí stabilní společnosti * odpovídající mzdové ohodnocení *... zobrazit nabídku»
Seřizovač stroje (21.000 - 28.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenost ze strojírenské výroby s obsluhou stroje? Nemáte, to nevadí...možné je i zaučení. * zázemí stabilní společnosti *... zobrazit nabídku»
Konstruktér junior (od 26.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Pro přípravu, návrhy a úpravy forem do firmy s plasty hledáme konstruktéra (i absolventa s AJ). Očekáváme znalosti z plastikářské oblasti... zobrazit nabídku»
Montážní dělník (22.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Na vysoce odbornou montážní liku hledáme zručného montážníka, který by si chtěl zvyšoval kvalifikaci a časem přešel na náročnější... zobrazit nabídku»
Nástrojář/elektro erozivní obrábění (27.000 - 58.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Moderní společnost v Brně může nabídnout nadstandardní mzdové podmínky, stravenky, smlouvu na dobu neurčitou, pracovní oděv a ochranné... zobrazit nabídku»
Údržbář na výrobní linky (od 24.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáme údržbáře do strojírenské výroby se znalostí svařování CO2, možností tvorby náhradních dílů na soustruhu, frézce, pro práci... zobrazit nabídku»
Zámečník-opravář (od 24.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáme do našeho moderního výrobního závodu zámečníka. Budete mít na starosti opravy různých dílů pro výrobní linky popř. výrobu... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace