Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6836) - strana 78

Výroba, průmysl a energetika
Údržbář
Vysočina
před týdnem
Hledáte zaměstnání kde budete mít možnost ukázat co ve Vás je? Zvládnete opravit téměř cokoliv? Nevadí Vám pracovat na směny a máte... zobrazit nabídku»
Technolog - automotive
Vysočina
před týdnem
Obrábění, nástroje, postupy, toky materiálu. Je to přesně Vaše parketa a hledáte zaměstnání s možností karierního a osobního růstu?... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Vysočina
před týdnem
Hledáme kandidáty na pozici v oblasti kvality sériové výroby. Máte zkušenosti jako inženýr kvality, alespoň jeden rok, a chcete se posunout... zobrazit nabídku»
Strojní údržba
Vysočina
před týdnem
Chcete pracovat na oddělení údržby, které právě teď transferuje stroje ze zahraničí? Váš úkol bude znovusestavení a následný servis... zobrazit nabídku»
Zámečník | zaškolení v Německu | diety
Svitavy
před týdnem
Zaučení v Německu = diety v Eurech!!! Až šest měsíců zaškolení v závodě v Německu. Chcete pracovat pro mezinárodní společnost? Mít... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Moravskoslezský
před týdnem
Pokud máte zkušenosti z oblasti procesního inženýrství, nebo plánování výroby a domluvíte se anglicky, pak pro Vás máme skvělou... zobrazit nabídku»
Warehouse leader
Moravskoslezský
před týdnem
Nejde pouze o vedení výrobního procesu na lince, ale jde nám hlavně o mentoring a koučování ostatních zaměstnanců. Využijte skvělou... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Moravskoslezský
před týdnem
Vystudoval jste obor management jakosti, nebo máte zkušenost z pozice inženýr kvality? Pojmy jako FMEA, SPC, Control plan jsou Vám dobře známy?... zobrazit nabídku»
Manažer kvality
Moravskoslezský
před týdnem
Nebaví Vás svázaný systém v automotive? Zkuste oblast klasického strojírenství a prosaďte své myšlenky u nás! Hledáme zkušeného... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality
Ostrava
před týdnem
Přijde Vám zajímavé pracovat ve společnosti s dobrým jménem, příjemným kolektivem, spoustou benefitů a přímo v Ostravě? Pak reagujte na... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Moravskoslezský
před týdnem
Pokud máte zkušenosti z oblasti kvality a domluvíte se anglicky, pak pro Vás máme skvělou pracovní příležitost na pozici INŽENÝR KVALITY.... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - Ostrava
Ostrava
před týdnem
Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky. Nabízíme pozici... zobrazit nabídku»
Nákupčí, 25 000-35 000 Kč
Moravskoslezský
před týdnem
Bavilo by Vás nakupovat věci nejen pro domácnost ale i třeba pro zajištění chodu velké mezinárodní společnosti? Pokud máte již nějaké... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s NJ
Moravskoslezský
před týdnem
Pokud máte zkušenosti z oblasti kvality a domluvíte se německy, pak pro Vás máme skvělou pracovní příležitost na pozici INŽENÝR... zobrazit nabídku»
Supervisor výroby
Ostravsko
před týdnem
Využijte skvělou příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné nadnárodní společnosti na... zobrazit nabídku»
BOZP technik
Moravskoslezský
před týdnem
BOZP TECHNIK, z výrobní společnosti a komunikující také anglicky. To je člověk kterého hledáme. Ohledně osobnosti si dáme také záležet.... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr
Moravskoslezský
před týdnem
Jste-li příznivce oblasti automotive, orientujete se v oblasti projektového inženýrství a hledáte změnu, pak hledáme možná právě Vás.... zobrazit nabídku»
Elektrikář/ka (osazování, pájení) - nová vyšší mzda
Brno - Slatina
před týdnem
Zajímá Vás oblast elektro? Máte zájem o dlouhodobou spolupráci na HPP, nebojíte se třísměnného provozu a jste spolehlivý/spolehlivá? Pak... zobrazit nabídku»
Skvělý plat s nástupem ? Operátor výrob Žatec 27 000 Kč
Žatec
před týdnem
- prostředí mezinárodní společnosti - práce na HPP (po zapracování možnost přechodu do kmenového stavu) - Nástupní plat 15 000,- Kč +... zobrazit nabídku»
Operátor výroby fixní mzda po zaučení až 22 000 Kč
Ústí nad Labem
před týdnem
- práce na HPP - možnost převzetí do kmenového stavu - dostupnost dopravy zajištěna - práce na 3 směnný - 15 000 Kč/měsíc -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace