Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7452) - strana 8

Výroba, průmysl a energetika
Plánovač výroby
Pilsen
dnes
Stabilní a stále rostoucí mezinárodní společnost hledá kvalifikovaného uchazeče na pozici PLÁNOVAČ VÝROBY. Náplní práce bude: -... zobrazit nabídku»
Technický dohled nad budovou
Stříbro
dnes
- Správa budovy - Vedení menšího týmu - Zajištění chodu podpůrných systémů výroby - Koordinace ostrahy budovy - Zajištění oprav... zobrazit nabídku»
Výrobní inženýr junior
Stříbro
dnes
Nastartujte svou kariéru po VŠ! Náplň práce: -Znalost firemního procesu výroby „speciálů“ (výrobků odlišujících se od... zobrazit nabídku»
Supplier quality assurance
Tachov
dnes
Máte zájem o dodavatelskou kvalitu na Tachovsku? Čtěte pak dále. Náplň práce: -Zajišťuje kompletní reklamační řízení s dodavateli... zobrazit nabídku»
Inženýr vnitřních směrnic
Pilsen
dnes
Jste technicky zdatný, umíte anglicky a rád byste se zapojil do vývoje produktů, ale nemáte praxi? Pak je tato pozice pro Vás! Pracovní... zobrazit nabídku»
Operátor/ka skladu - práce s PC až 120 Kč/hod.
Nýřany
dnes
Chcete pracovat ve skladu? Baví Vás práce s počítačem a máte zodpovědný přístup k práci? Pokud ano, rádi Vás zaměstnáme! Do nově... zobrazit nabídku»
Montér balících strojů
Pilsen
dnes
Hledáte zajímavou práci? Máte zkušenost s montáží kusové výroby? Máme pro Vás pozici Montér balících strojů. Vaší náplní práce... zobrazit nabídku»
Mistr pro NC a CNC frézky
Pilsen
dnes
Popis pozice: - vedení týmu obrobny ve směnném provozu - řízení termínů dle plánu a priorit - řešení tg.odchylek a komunikace s... zobrazit nabídku»
Konstruktér (bez nutnosti znalosti cizího jazyka)
Pilsen
dnes
V nové práci budeš: * zpracovávat a příprava výkresové dokumentace dle zadání projektanta * tvorba 3D modelů dle zadání projektanta *... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Kladruby
dnes
* Zodpovídá za dodržování výrobní dokumentace (pracovní návodky, kusovníky, kontrolní plány a další závazné podklady) * Zajištění... zobrazit nabídku»
Normovač / ka
Kladruby
dnes
* realizace a vyhodnocování pracovních, časových a průběhových studií a stanovování časových úspor * vytváření a optimalizaci... zobrazit nabídku»
Dělnice/dělník až 27 000Kč/měs., jen ranní směna
Stříbro
dnes
Hledáte práci na ranní směnu ve výrobě? Máte velmi dobrý zrak a jste manuálně zruční? Máme pro Vás práci na pozici Dělník v... zobrazit nabídku»
Směnový mistr
Nýřany
dnes
SMĚNOVÝ MISTR Vaším úkolem bude: - organizace výroby, rozdělování práce - organizace a vedení podřízených pracovníků - operativní... zobrazit nabídku»
Operátor výroby 24 000 Kč/měs. + stravenky
Pilsen
dnes
Hledáte práci ve výrobě v třísměnném provozu? Chcete pracovat na stroji? Máme pro Vás práci ve společnosti sídlící v Plzni na Borských... zobrazit nabídku»
Supervizor výroby
Rokycany
dnes
Měli jste možnost působit na pozici Supervizora výroby v automobilovém průmyslu? Nebojíte se práce a chcete dostat možnost se dál rozvíjet,... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Rokycany
dnes
Máte zkušenosti z oddělení kvality v oblasti automotive? Nebojíte se nových výzev, chcete se stále učit a rozvíjet své schopnosti? Ozvěte... zobrazit nabídku»
Disponent zákaznického servisu
Kladruby
dnes
* denní komunikace se zákazníky, v případě problémů hledání vhodného řešení * správné a efektivní vyřizování objednávek od... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Stříbro
dnes
* vedení týmy operátorů * zodpovědnost za plnění plánu výroby v požadované kvalitě * dohled nad dodržováním definovaných standardů a... zobrazit nabídku»
Disponent logistiky
Kladruby
dnes
* Příjímání požadovaných zakázek od zákazníků *Disponování předvýrobního materiálu pro sériovou produkci, plánování výroby,... zobrazit nabídku»
Technolog - vhodné i pro absolventy
Dýšina
dnes
Naším klientem je společnost, ve které máte jistotu silného partnera. Vaše práce na pozici Technologa nebude snadná, ovšem získáte díky... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace