Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7716) - strana 81

Výroba, průmysl a energetika
Seřizovač CNC strojů - Český Těšín – od 18 000 Kč + odměny
Český Těšín
před týdnem
POŽADUJEME: vyučení v technickém oboru zkušenost s prací na obdobné pozici dorozumět se česky nutností (alespoň základy) ... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Odolená voda
před týdnem
možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů příspěvek... zobrazit nabídku»
Výrobný Technik v oblasti plastov. obalů - 23000Kč Rudná u Prahy
Praha
před týdnem
- Zázemí stabilní společnosti - Konkurenční platové ohodnocení s bonusovým systémem - Investici do Vašeho profesního rozvoje -... zobrazit nabídku»
Skladník s VZV – až 27000Kč - nástup ihned - metro Kolbenova
Praha
před týdnem
- HPP na dobu určitou - Po 1 roku prodloužení na dobu neurčitou - Nástup IHNED!!! - Zajímavé finanční ohodnocení závislé od... zobrazit nabídku»
Operátor výroby až 27000 Kč- na metru Kolbenova Praha
Praha
před týdnem
- Zajímavé finanční ohodnocení závislé od zkušeností - Stravenky - Týden dovolené navíc - Zaměstnanecké slevy - Nástup možný... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny ve výrobě až 35.000Kč! Brandýs nad Labem
Brandys nad Labem
před týdnem
- Fix 25.000Kč + Bonusy až do výše 10.000Kč - Stravenky v hodnotě 60Kč - Široké spektrum zaměstnaneckých benefitů - Práci ve kmenovém... zobrazit nabídku»
Operátor montáže brzd Ostrava –nové mzdy až 25 000, 800 100 110
Ostrava
před týdnem
Společnost působící v automobilovém průmyslu hledá šikovné pracovníky! Chceš získat praxi nebo rozvíjet své schopnosti? Pošli... zobrazit nabídku»
Operátor hutního průmyslu Ostrava –až 25 000, 800 100 110
Ostrava
před týdnem
Společnost působící v automobilovém průmyslu hledá šikovné pracovníky! Chceš získat praxi nebo rozvíjet své schopnosti? Pošli... zobrazit nabídku»
Operátor výroby – Kopřivnice - 22 000 Kč+stravenky,bez víkendů
Kopřivnice
před týdnem
Pro našeho významného klienta působícího v automobilovém průmyslu hledáme manuálně zručné, fyzicky zdatné ženy i muže na pozici... zobrazit nabídku»
Elektromechanik - údržbář
Ostrava
před týdnem
Pozor, pozor! Na vědomí se dává, že pro našeho klienta a jeho týmu profesionálů hledáme posilu! Jste-li pracovitý a zručný, ať už... zobrazit nabídku»
Mechanik/elektro
Ostrava
před týdnem
Jste odpovědný a zručný elektromechanik, ať už praxí zkušený, či ambiciózní absolvent? Záleží Vám na tom, aby byl výsledek Vaši... zobrazit nabídku»
Zkušený mistr strojírenské výroby
Brno
před týdnem
Je Vaše vzdělání strojírenského zaměření Jste zkušený ve vedení pracovníků ve výrobě? Hledáte novou výzvu, kde byste uplatnil/a své... zobrazit nabídku»
Asistent konstrukce s NJ
Liberec
před týdnem
Nabízíme: Zázemí perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí Motivující mzdové ohodnocení Zajímavý balíček... zobrazit nabídku»
Koksař - příprava vsázky
Ostrava - Kunčice
před týdnem
Pro našeho významného klienta, působícího v těžkém hutním průmyslu hledáme vhodného kandidáta Vaše náplň práce  provádění... zobrazit nabídku»
Koksař - strojník
Ostrava - Kunčice
před týdnem
Pro našeho významného klienta, působícího v těžkém hutním průmyslu hledáme vhodného kandidáta Vaše náplň práce  obsluha snímače... zobrazit nabídku»
Technik BOZP
Olomouc
před týdnem
Pracovní příležitost je vhodná pro absolventy i zkušené bezpečáky. Vaší pracovní náplní bude: - zodpovědnost za udržování a rozvoj... zobrazit nabídku»
CNC obráběč kovů
Žandov
před týdnem
Jste čerstvý absolvent z oboru Obrábění nebo máte s obráběním min. 2 roky zkušenost ? Orientujete se v technické dokumentaci ? Práce na... zobrazit nabídku»
Inspektor kvality - 30.000 CZK
Mladá Boleslav
před týdnem
Máte zkušenosti s oblasti kvality v automotive? Chcete vést školení operátorů v rámci kvality? Testovat výrobky v laboratorních... zobrazit nabídku»
Seřizovač - až 30 000,- Kč
Mladá Boleslav
před týdnem
Máte praxi s ÚDRŽBOU ve výrobní společnosti? Znáte pojmy jako TPM, Scrap? Vyznáte se ve výrobní dokumentaci? Hledáme uchazeče na pozici:... zobrazit nabídku»
Vedoucí pobočky - 60 000 CZK
Kvasiny
před týdnem
Pro našeho partnera hledáme vhodného uchazeče na pozici VEDOUCÍ ZÁVODU. Jedná se o menší společnost s nejmodernějšími technologiemi.... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace