Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7310) - strana 81

Výroba, průmysl a energetika
Operátor výroby na ranní směnu - motivační mzda
Brno - Líšeň
před týdnem
- práci v JEDNOSMĚNNÉM PROVOZU - Po-Pá, 6:00-14:00 - nadstandardní platové ohodnocení - základní mzda 17.000 + bonusy a půlroční... zobrazit nabídku»
Montáže regálů v zahraničí - až 50.000,-
Celá ČR
před týdnem
Společnost Stormont nabízí: - velmi dobré finanční ohodnocení vyplácené pravidelně bez prodlev - hrazené ubytování a doprava - možnosti... zobrazit nabídku»
Pravá ruka Quality Managera - oblast automotive
Bruntál
před týdnem
Budete součástí týmu nadšenců a budete u něčeho velkého - jedná se o začátek rozjíždějícího se projektu u stabilní společnosti,... zobrazit nabídku»
Program quality leader
Mladá Boleslav
před týdnem
Jaké budou Vaše úkoly na této pozici? - Reprezentovat hlas zákazníka ve společnosti, komunikovat jeho požadavky v otázkách kvality s... zobrazit nabídku»
Technolog - vhodné i pro absolventy
Dýšina
před týdnem
Naším klientem je společnost, ve které máte jistotu silného partnera. Vaše práce na pozici Technologa nebude snadná, ovšem získáte díky... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - Plzeň
Pilsen
před týdnem
Hledáme odborníka do oblasti kvality v automotive prostředí! Pokud máte zkušenosti s kvalitou v automotive firmě a domluvíte se anglicky,... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby, Táborsko
Tábor
před týdnem
Máte zkušenost z výrobní společnosti jako vedoucí výroby? Pak využijte příležitost a pošlete nám svůj životopis. Náplní Vaši práce... zobrazit nabídku»
Automechanik, autoelektrikář, svářeč, lakýrník - Vysoké Mýto
Vysoké Mýto
před týdnem
Pro stabilní výrobní společnost s tradicí, hledáme zručné kandidáty na pracovní pozice autoelektrikář, automechanik a... zobrazit nabídku»
Práce ve skladu na 2 směny - Chrudim
Chrudim
před týdnem
Hledáte stabilní a smysluplnou práci na Chrudimsku, ale nemáte zkušenosti? Nevadí - praxi získáte u nás! Pro významnou společnost... zobrazit nabídku»
Údržbář zemědělských strojů - Královéhradecko
Hradec Králové
před týdnem
Bavila by Vás práce v zemědělství a rád se staráte o různé stroje? Chcete pracovat pouze na jednu směnu? Pak máme příležitost jako... zobrazit nabídku»
Operátor výroby Kolín, 24 807 - 26 587 Kč
Kolín
před týdnem
Od 1.7.2017 jsme navýšili mzdy !!! PŘIDEJTE SE K NÁM A POJĎTE PRACOVAT DO VÝROBY. AKTUÁLNĚ HLEDÁME DO VÝROBY V KOLÍNĚ PÁR ŠIKOVNÝCH... zobrazit nabídku»
Pohodová práce ve výrobě | nymbursko
Nymburk
před týdnem
MALÁ VÝROBNÍ FIRMA - PŘÁTELŠTÍ KOLEGOVÉ – PŘÍJEMNÁ PRACOVNÍ ATMOSFÉRA. To jsou hesla naší nové pracovní nabídky. Nemusíte... zobrazit nabídku»
Svářeč TIG až 35000Kč | nymbursko
Nymburk
před týdnem
Máte středoškolské vzdělání technického směru a praxi ve sváření metodou TIG? Pokud je Vaše odpověď ano, tak právě hledáme... zobrazit nabídku»
Konstruktér/ka | nymbursko
Nymburk
před týdnem
Umíte kreslit v AutoCADU? Máte zkušenosti s výrobní společností? Jste týmový hrač? Pokud ano zašlete nám svůj životopis, máme pro Vás... zobrazit nabídku»
Technický referent/TKA zakázek | nymbursko
Nymburk
před týdnem
Práce v administrativě je Vašim koníčkem? Ovládáte práci v SAP? Angličtina je jako Váš druhý rodný jazyk? Pokud splňujete všechny... zobrazit nabídku»
Senior specialista kvality až 48 000Kč
Kolín
před týdnem
Pro našeho klienta významnou mezinárodní společnost, zabývající se výrobou elektrických topení, hledáme vhodného uchazeče na pozici... zobrazit nabídku»
Plánovač/ka výroby v Kolíně
Kolín
před týdnem
Zahraniční společnost, přední výrobce chladící a klimatizační techniky, hledá posilu do svého týmu na pozici PLÁNOVAČ. Vaší náplní... zobrazit nabídku»
Senior konstruktér
Kolín
před týdnem
Pro zahraniční společnost, předního výrobce chladící a klimatizační techniky, hledáme uchazeče na pozici: SENIOR KONSTRUKTÉR Náplň... zobrazit nabídku»
Specialista bezpečnosti práce a požární ochrany
Kolín
před týdnem
Pro našeho významného klienta výrobní společnost zabývající se výrobou klimatizací, hledáme vhodného uchazeče na pozici SPECIALISTA... zobrazit nabídku»
Skladník manipulant/řidič VZV - nástup ihned
Kolín
před týdnem
Hledáme šikovné spolupracovníky Sháníte stabilní zaměstnání? Právě pro Vás máme zajímavou nabídku. Nepromarněte svou příležitost... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace