Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7704) - strana 81

Výroba, průmysl a energetika
Manažer kvality
Plzeňský
před týdnem
* Vedení oddělení kvality (6 podřízených) * Zodpovědnost za tvorbu systémů jakosti, zavádění nových postupů kvality * Komunikace s... zobrazit nabídku»
Plánovač údržby
Havraň
před týdnem
Příležitost pro raketový start kariéry technického absolventa/ky! Jsi technický absolvent a máš chuť se učit od profesionálů? Nebo jsi... zobrazit nabídku»
Manažer kvality s NJ
Vysočina
před týdnem
Jste zkušený manažer kvality a hledáte novou výzvu? Dokážete řídit celý systém jakosti od A do Z? Všechny procesy máme nastaveny,... zobrazit nabídku»
Hledáme šikovné operátory/ky do výroby - Slatina
Brno - Slatina
před týdnem
!! Pracovní smlouva je nabízena minimálně do konce roku 2017 s možností prodloužení nebo přestupu přímo do kmenového stavu společnosti.... zobrazit nabídku»
BOZP specialista | Praha východ
Praha - východ
před týdnem
Pro našeho klienta, TIER 1 automotive, hledáme vhodné kandidáty na pozici: BOZP specialista. Hlavní náplní práce bude: -tvorba a aktualizace... zobrazit nabídku»
PLC programátor - Brno (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenosti s implementací řídících systémů Simatic do různých druhů zařízení? Hledáte stabilního zaměstnavatele, kde budete... zobrazit nabídku»
Manažer kvality pro automotive (50.000 - 80.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Jste manažerem kvality již nějakou dobu a navíc v oblasti automotive? Víte, jaké normy je potřeba udržovat a chránit, aby všechny procesy ve... zobrazit nabídku»
Vedoucí konstrukční skupiny (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Jste milovníkem konstrukce, máte bystré oko a jste schopni vypilovat i složitější projekty? Jste schopni vést tým lidí, ukázat jim... zobrazit nabídku»
Mechanik/technik pro sestavení stroje (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Pro sestavování jednotlivých strojů, oživování a následnou montáž i servis u zákazníka (CZ, SK). * zázemí prosperující firmy *... zobrazit nabídku»
Konstruktér ve strojírenství (20.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte za sebou již nějakou praxi ve strojírenství a předpoklady na to být konstruktér? Umíte tvořit 3D výkresovou dokumentaci v SolidWorks a... zobrazit nabídku»
Specialista pro oblast hydrauliky (33.000 - 43.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Je oblast hydrauliky Vaší vášní? Hledáte rádi vhodná řešení a máte zájem se podílet na vývoji nových technologií a strojů? Chcete... zobrazit nabídku»
Seřizovač stroje/ 2 směny (až 25.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Do menší firmy hledáme pracovníka na obsluhu stroje. Pokud jste technicky založení možno i na zaučení. * zázemí stabilní firmy *... zobrazit nabídku»
Montážník/ svářeč (23.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Hledáme k doplněníní našeho montážního týmu kolegu se základním kurzem svařování a ŘP sk. B. Praxe výhodou, ale pokud ji nemáte... zobrazit nabídku»
Oživovač strojů (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte vzdělání technického směru a zájem o oblast elektrotechniky? Nebojíte se komunikovat v angličtině? Pak nám zašlete svůj životopis,... zobrazit nabídku»
Tavič kovů (18.000 - 25.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Hledáte si práci a máte zájem o slévárenství? Nevadí Vám třísměnný provoz a prostředí těžkého průmyslu? Chcete pracovat pro... zobrazit nabídku»
Soustružník speciálních kusů (od 25.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Do naší kusové výroby hledáme soustružníka pro práci s velkými kusy. Jedná se o samostatnou práci dle dokumentace. (samozřejmě po... zobrazit nabídku»
Elektrikář do údržby (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáme na údržbu strojního vybavení elektrikáře. * zázemí stabilní společnosti * 20.000,- Kč bonus /ročně ke mzdě * příspěvek na... zobrazit nabídku»
Dělník/ce-Operátor/ka výroby
Ostrava
před týdnem
- Vřelé jednání a zázemí silné a stabilní společnosti - Práci ve stabilní společnosti na HPP - Zajištěné ubytování - Zajištěná... zobrazit nabídku»
Práce - dělník v potravinářské výrobě
Olomouc
před týdnem
Personální agentura Trenkwalder a.s. Vaše náplň práce Přijmeme pracovníky na práci dělník v potravinářské výrobě. Dle pracovních... zobrazit nabídku»
Project process manager [Automtoive]
Liberec
před týdnem
- práci v dynamické mezinárodní společnosti v oblasti automotive se stabilním zázemím - uplatnění nebo prohlubování Vašich zkušeností... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace