Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7742) - strana 82

Výroba, průmysl a energetika
Operátor skladu
Kadaň
před týdnem
* Mzda od 18.000 + 2.000 Kč variabilní složka * Bonusy/prémie * Příspěvek na penzijní/životní připojištění * Příspěvek na dopravu... zobrazit nabídku»
Svářeč na 2-směnný provoz
Kadaň
před týdnem
* Základní mzda dle získané praxe, od 23.000Kč * Variabilní složka mzdy dle splněných ukazatelů - individuální zaměření *... zobrazit nabídku»
CNC Soustružník a CNC Frézař Valašské Meziříčí
Valašské Meziříčí
před týdnem
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr - možnost zajištění ubytování - stravenky 120Kč - nástup možný ihned nebo dle dohody zobrazit nabídku»
Operátor výroby - 1 směna
Jablonec nad Nisou
před týdnem
Základní mzda 110,- Kč/hod. s možností dalšího navýšení po zapracování Pracoviště v Jablonci nad Nisou Dlouhodobé zaměstnání... zobrazit nabídku»
Inženýr v elektrotechnice - HW
Karvinsko
před týdnem
Jste ambiciózní člověk a máte zkušenosti s vývojem a testováním elektronických sestav? Umíte komunikovat anglicky či německy? Chcete se... zobrazit nabídku»
Support výroby a kvality - brigáda pro studenty
Olomouc
před týdnem
Zajímavá finanční odměna Možnost získat praxi a cenné zkušenosti v zavedené výrobní společnosti zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Turnov
před týdnem
Nabízíme Vám příležitost uplatnit své zkušenosti v oblasti péče o zákazníka na pozici: Inženýr zákaznické kvality Jaká je náplň... zobrazit nabídku»
Team leader ve výrobě (Rokycansko)
Rokycany
před týdnem
* vedení přidělené části směny * ukládání výrobních úkolů podřízeným zaměstnancům * podílení se na opatřeních vedoucích ke... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu
Rokycany
před týdnem
* evidence přijatého a vydaného materiálu a statistickou evidenci skladového hospodaření * zodpovědnost za vedení týmu skladu a koordinaci... zobrazit nabídku»
Technolog - vhodné i pro absolventy
Dýšina
před týdnem
Naším klientem je společnost, ve které máte jistotu silného partnera. Vaše práce na pozici Technologa nebude snadná, ovšem získáte díky... zobrazit nabídku»
Quality Engineer - Zákaznická kvalita
Přeštice
před týdnem
Vaším úkolem bude řešení otevřených bodů se zákazníky = výrobci automobilů, příprava projektů po stránce kvality, zpracování... zobrazit nabídku»
Směnový mistr
Nýřany
před týdnem
SMĚNOVÝ MISTR Vaším úkolem bude: - organizace výroby, rozdělování práce - organizace a vedení podřízených pracovníků - operativní... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Kladruby
před týdnem
* Zodpovídá za dodržování výrobní dokumentace (pracovní návodky, kusovníky, kontrolní plány a další závazné podklady) * Zajištění... zobrazit nabídku»
Konstruktér (bez nutnosti znalosti cizího jazyka)
Pilsen
před týdnem
V nové práci budeš: * zpracovávat a příprava výkresové dokumentace dle zadání projektanta * tvorba 3D modelů dle zadání projektanta *... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Bor
před týdnem
Pro velmi renomovanou společnost z oblasti automotive, která rozšiřuje svůj tým v oblasti kvality, hledáme zkušené kandidáty, kteří by... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny údržby | směnný provoz
Louny
před týdnem
Máte zkušenosti v oblasti údržby ve výrobní nebo automotive společnosti? Máte zkušenosti s vedením lidí a nevadí Vám práce na... zobrazit nabídku»
Asistent/technik BOZP, 25 000 Kč
Chrudim
před týdnem
BOZP asistent/TECHNIK, ve výrobní společnosti, s každodenním využitím angličtiny. To je člověk kterého hledáme. Ohledně osobnosti si... zobrazit nabídku»
Production planner
Rychnov nad Kněžnou
před týdnem
Baví Vás plánování a koordinování? Dokážete svou práci přizpůsobit změnám, které jsou ve výrobě na denním pořádku? Výrobní... zobrazit nabídku»
Operator produkcji, Ostrava
Ostrava
před týdnem
Miejsce pracy: Ostrawa – gwarantujemy dojazdy do pracy na wszystkie zmiany, w tę i z powrotem! Pracownicy którzy mieszkają poza Jastrzębiem... zobrazit nabídku»
Vedoucí kvality
Ostrava
před týdnem
Pokud máte intenzivní zkušenosti z oblasti kvality, s vedením lidí, či jako manažer kvality, pak pro Vás máme skvělou pracovní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace