Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7282) - strana 82

Výroba, průmysl a energetika
Technik údržby elektro [Bohaté zam. benefity] (svkkw)
Louny
před týdnem
- odpovídající platové ohodnocení - možnost osobního rozvoje - práci v renomované zahraniční výrobní firmě - bohaté benefity... zobrazit nabídku»
Manažer logistiky [Automotive]
Louny
před týdnem
- Odpovídající platové ohodnocení - Možnost osobního rozvoje - Práci v renomované zahraniční výrobní firmě - Bohaté benefity... zobrazit nabídku»
Specialista expedice [Bohaté benefity]
Louny
před týdnem
- Odpovídající platové ohodnocení - Možnost osobního rozvoje - Práci v renomované zahraniční výrobní firmě - Bohaté benefity... zobrazit nabídku»
Pouze ranní směna - Přestanov/Krupka! HPP až 17.000,- Kč
Přestanov
před týdnem
Odměna 11.000,- fix + ohodnocení 4.000,- + možnost dalšího bonusu NAVÍC! + příplatek za noční směnu + příplatek za víkendovou směnu... zobrazit nabídku»
Chcete práci jenom na ranní? Balení oblečení a šperků - ihned!
Lovosice
před týdnem
* Odměna ve výši 12.000,- Kč (fix) + 3.400,- (bonus za plnění normy a kvalitu práce) * Možnost přeplnění - vyšší bonus! * Po... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Jihomoravský
před týdnem
Máte technické vzdělání a praxi v oblasti plánování strojírenské výroby? Disponujete technickým myšlením a zdravým selským rozumem a... zobrazit nabídku»
Mechanik strojů
Louny
před týdnem
- Motivující mzdové ohodnocení - Příspěvek na stravování - Příspěvek na penzijní připojištění - Práce v příjemném prostředí... zobrazit nabídku»
Pracujte pro významnou firmu Škoda Auto
Mladá Boleslav
před týdnem
Pracovní poměr na HPP Příjemný výdělek 25.000 až 28.000 Kč, osobní ohodnocení po 6-ti měsících, možnost záloh ve výši 1000 Kč.... zobrazit nabídku»
Specialista na zlepšování – rozjezd nového projektu
Ostrava
před týdnem
Zázemí velké mezinárodní společnosti Možnost dalšího vzdělávání, seberealizace, odborného a profesního růstu Velmi pěkné mzdové... zobrazit nabídku»
Manažer kvality v potravinářství - seniorní pozice
Táborsko
před týdnem
- Zázemí expandující mezinárodní výrobní společnosti - Pozici přímo podřízenou řediteli závodu - Motivační systém ohodnocení -... zobrazit nabídku»
Montáž a výroba motorů. Mzda 90 - 130 Kč/h. 2 směny. Písek mimo průmysl....
Písek
před týdnem
- mzdu od 90 do 130 Kč/h dle zkušeností a praxe. - Po zkušební době osobní ohodnocení až do výše 20%. - 20 dní dovolené - práci v... zobrazit nabídku»
Quality leader
Liberecký
před týdnem
What can the company offer you? - Important and responsible position - Corresponding salary - Bonus twice a year - Company car - Annual bonus - Mobile... zobrazit nabídku»
Operátor stroje
Štěnovice
před týdnem
Pro našeho klienta, jednoho z největších světových dodavatelů kompletních služeb pro zábavní průmysl, hledáme vhodného kandidáta/ku na... zobrazit nabídku»
Zámečník svářeč Přerov - bystřice p.host.
Přerov
před týdnem
SVAŘOVÁNÍ A ZÁMEČNICKÁ VÝROBA Pro výrobu vyrábějící kovové konstrukce pro stavební celky na spojnici Přerov-Bystřice pod Hostýnem... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Liberec
před týdnem
Orientujete se v nástrojích kvality? Hovoříte anglicky a chcete mít možnost tento jazyk používat? Máte již zkušenosti z oblasti kvality v... zobrazit nabídku»
Technolog | až 90 000 Kč
Liberec
před týdnem
Technická dokumentace, systém řízení jakosti i systémy zkušebních zařízení... Znáte? Máte bohatou praxi na pozici technologa a chcete... zobrazit nabídku»
Supervizor výroby
Liberec
před týdnem
Máte zkušenosti s vedením týmu? Řídil jste již svěřený samostatný výrobní úsek? Anglicky hovoříte stejně dobře jako česky? Pak se... zobrazit nabídku»
Technolog výroby - až 40 000,- Kč
Česká Lípa
před týdnem
Vyznáte se v tvorbě technologických postupů v kovovýrobě? Orientujete se v technické dokumentaci? Právě obsazujeme pozici: TECHNOLOG /... zobrazit nabídku»
Seřizovač - až 30 000,- Kč
Mladá Boleslav
před týdnem
Máte praxi s ÚDRŽBOU ve výrobní společnosti? Znáte pojmy jako TPM, Scrap? Vyznáte se ve výrobní dokumentaci? Hledáme uchazeče na pozici:... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality
Liberec
před týdnem
Máte zkušenosti s dodavatelskou kvalitou? Domluvíte se anglicky a pojmy jako FMEA, 8D, ISO Vám nejsou cizí? Pak hledáme právě Vás! Pro... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace