Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7048) - strana 85

Výroba, průmysl a energetika
Koordinátor projektu
Jablonec nad Nisou
před týdnem
KOORDINÁTOR PROJEKTU v kvalitě? V té šedi inzerátů konečně změna! Zajímavá a nestereotypní je i náplň práce! Hledáme silnou osobnost,... zobrazit nabídku»
Supervisor výroby
Liberec
před týdnem
Máte zkušenost s vedením lidí? Patřili do Vašeho týmu také mistři výroby? Pracoval/a jste ve výrobním podniku alespoň 3 roky? Nabízíme... zobrazit nabídku»
CNC specialista - 40 000,- Kč
Mladá Boleslav
před týdnem
Máte zkušenosti s obráběním na 5 - osých obráběcích centrech? Programování ve 2D je pro Vás hračkou? Máte praxi na obdobné pozici? Pak... zobrazit nabídku»
Technik údržby
Jablonec n. Nisou
před týdnem
Máte vyhlášku 50 § 6 a zkušenosti z oblasti údržby vstřikovacích lisů? Pak hledáme právě Vás na pozici TECHNIK ÚDRŽBY! Vaší... zobrazit nabídku»
Nástrojař - 30 000,- Kč
Rumburk;
před týdnem
Jsi šikovný nástrojař a prostředí automotive ve výrobní společnosti ti není cizí? Máš platnou vyhlášku č.50? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Specialista údržby - senior
Liberec
před týdnem
Pro výrobní společnost z oblasti automotive hledáme nového kolegu na pozici: SPECIALISTA ÚDRŽBY Hlavní náplní Vaší práce bude: *... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Liberec
před týdnem
Je to klasika. 8D reportíky, FMEA, komunikace napříč oddělením kvality, PPAP dokumentace. Napadá Vás otázka, proč bych zrovna já měl(a)... zobrazit nabídku»
Elektrikář / údržbář - až 35 000,- Kč
Liberec
před týdnem
Máte platnou vyhlášku 50 a zkušenosti na podobné pozici? Znáte pojem TPM? Do výrobní automotive společnosti hledáme kolegu na... zobrazit nabídku»
Technolog výroby - až 40 000,- Kč
Česká Lípa
před týdnem
Vyznáte se v tvorbě technologických postupů v kovovýrobě? Orientujete se v technické dokumentaci? Právě obsazujeme pozici: TECHNOLOG /... zobrazit nabídku»
Produktový inženýr / Konstruktér - od 35.000 CZK
Liberec
před týdnem
Chcete se podílet na vývoji komponentů pro automotive? Rád řešíte technické problémy a hledáte nejvhodnější řešení? Láká Vás i... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - 50 000,- Kč
Mladá Boleslav
před týdnem
Znáte prostředí automotive, oblast zákaznické kvality, její nástroje (8D REPORTY, APQP, FMEA, PPAP atd.), jste komunikativní osobnost a jste... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Plzeň - jih
před týdnem
Orientujete se na poli kvality? Umíte pracovat se základními nástroji kvality, vytvářet kontrolní plány a reporty? Jste týmovým hráčem,... zobrazit nabídku»
Údržbář svařovacích zařízení
Plzeňský
před týdnem
Máte praxi jako údržbář a zkušenosti s údržbou a opravami svařovacích zařízení? Pokud ano, staňte se členem našeho týmu... zobrazit nabídku»
Dělník - chemik
Ústí nad Labem
před týdnem
Jste absolvent po škole a hledáte uplatnění na trhu práce? Máte maturitní zkoušku v technickém či chemickém oboru a čekáte na vhodnou... zobrazit nabídku»
Inženýr projektové kvality | automotive | Berounsko
Středočeský
před týdnem
Znáte prostředí výrobní společnosti? Máte zájem na sobě pracovat a profesně se rozvíjet? Mezinárodní společnost, subdodavatel... zobrazit nabídku»
Technik údržby | automotive | Berounsko
Beroun
před týdnem
Mezinárodní společnost, subdodavatel do automobilového průmyslu, mezi jehož zákazníky patří ŠKODA, AUDI, RENAULT, SAAB, CHRYSLER nebo BMW,... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality | 45 - 50 000 Kč
Praha
před týdnem
Mezinárodní společnost vyrábějící elektronické součástky pro automobilový průmysl v současné době hledá ZKUŠENÉHO kolegu na... zobrazit nabídku»
Technolog výroby - náběh nových výrob
Středočeský
před týdnem
Zahraniční výrobní společnost, tier 1 dodavatel pro automotive sektor hledá pracovníka pro posílení svého technologického týmu na pozici... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr - chemický průmysl
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, renomovanou mezinárodní společnost zabývající se výrobou chemických prostředků, hledáme uchazeče na... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisů, Tachov, kmenový stav, až 35.000 Kč
Tachov
před týdnem
- nástup možný IHNED - místo výkonu práce: TACHOV – VÍTKOV - vhodné pro ABSOLVENTY - plat 25 000 – 35 000 Kč (dle praxe a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace