Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7560) - strana 86

Výroba, průmysl a energetika
Konzultant/ka - ERP moduly logistika
Královéhradecko
před týdnem
Těšit se můžete na práci se špičkovými aplikačními systémy v dynamickém kolektivu, průběžná školení a odborný růst, možnost... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Královéhradecko
před týdnem
- zajímavá a odpovědná práce ve společnosti se širokým výrobním programem - zázemí stabilní a neustále se rozvíjející silné... zobrazit nabídku»
Technolog - Přerov
Přerov
před týdnem
Pro našeho klienta, významnou společnosti působící v oblasti automatizace a sdružování strojů a zařízení ve strojírenství a... zobrazit nabídku»
Operátor vstřikovacích lisů
Olomoucký
před týdnem
Požadavky: - ochota pracovat v nepřetržitém provozu na 12 hodinové směny - zkušenosti s podobnou pozicí - spolehlivost - pozornost -... zobrazit nabídku»
Karuselář – programování v Sinumeriku
Jihomoravský
před týdnem
Požadujeme: Vyučení v oboru obráběč kovů-soustružník Minimálně 5 let praxe v kusové výrobě, kusy o průměru až 4m ... zobrazit nabídku»
Obsluha lisu
Hustopeče
před týdnem
Nabízíme zázemí mezinárodní společnosti motivující finanční hodnocení, čtvrtletní odměny příspěvek... zobrazit nabídku»
Seřizovač lisovacích strojů – nástrojař
Praha
před týdnem
Nabízíme - zázemí strojírenské společnosti - motivující finanční ohodnocení - firemní benefity - vzdělávací kurzy, školení... zobrazit nabídku»
Obsluha strojů
Hustopeče
před týdnem
Nabízíme - zajímavé platové ohodnocení - příspěvek na pojistné - závodní stravování za výhodné ceny – na všech směnách... zobrazit nabídku»
Mistr strojírenské výroby – svařovna
Praha
před týdnem
- 13. plat - příspěvky na dovolenou - odpovídající mzdové ohodnocení - možnosti dalšího vzdělávání - dotované stravování... zobrazit nabídku»
Výrobní vedoucí
Praha
před týdnem
- 13. plat - služební automobil i pro soukromé účely - mobilní telefon a notebook - odpovídající mzdové ohodnocení - možnosti... zobrazit nabídku»
Konstruktér přípravář
Praha
před týdnem
- 13. plat - po 3 letech příspěvky na dovolenou - odpovídající mzdové ohodnocení - dotované stravování - pracoviště: Praha zobrazit nabídku»
Konstruktér výroby
Praha
před týdnem
- 13. plat - příspěvky na dovolenou nebo možnost delší dovolené - odpovídající mzdové ohodnocení - zázemí zavedené... zobrazit nabídku»
Kalkulant
Jičín
před týdnem
Nabízíme: Zázemí stabilní nadnárodní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Vzdělávací kurzy, služební telefon ... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr - automotive
okres Pardubice
před týdnem
Pro našeho klienta, silnou automotive společnost v okrese Pardubice, hledáme kandidáty PROJEKTOVÝ INŽENÝR - automotive Požadujeme: ... zobrazit nabídku»
Obsluha svařovacího robota - super práce ve strojírenství!
Příbram
před týdnem
- práci na hlavní pracovní poměr - mzdu od 80Kč/h - po zkušební době prémie - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování -... zobrazit nabídku»
Operátor automotiv – Hranice - 20 000 Kč – nástup ihned
Hranice na Moravě
před týdnem
Pro našeho významného klienta působícího v automobilovém průmyslu hledáme manuálně zručné, fyzicky zdatné kandidáty na pozici Operátor... zobrazit nabídku»
CAD konstruktér
Královéhradecký kraj/Středočeský kraj
před týdnem
- perspektivní práce v mladém kolektivu - motivační mzdové ohodnocení - vzdělávání a osobnostní rozvoj - možnosti ubytování - zázemí... zobrazit nabídku»
Technolog - i absolventi VŠ
Praha-východ okolí Benešova
před týdnem
Dobré platové ohodnocení - platový i kariérní růst – nástupní plat 25.000 – 30.000Kč + prémie 3.000Kč navíc za splnění testu... zobrazit nabídku»
Konstruktér (Velká bíteš)
Jihomoravský, Vysočina
před týdnem
Náš klient je jedním z významných dodavatelů vysoce kvalitních parních protitlakových a kondenzačních turbín a expanzních plynových... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC obráběcího stroje
Stříbro
před týdnem
Nabízíme motivující práci zázemí mezinárodní společnosti motivující příjem + roční bonus, přesčasové příplatky ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace