Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7048) - strana 86

Výroba, průmysl a energetika
Kontrolor kvality
Nymburk
před týdnem
Nabízíme: - platové ohodnocení dle znalostí a praxe s navýšením po zkušební době při dosažení samostatného plnění úkolů. - roční... zobrazit nabídku»
Výrobní operátor - Zlín (3 směna)
ZLÍN
před týdnem
Hledáme nové pracovníky do výrobní společnosti ve ZLÍNĚ. Výhodou je, že lokalita pracoviště (místo výkonu práce) je dostupné městkou... zobrazit nabídku»
Hlavní mistr | výborné platové podmínky | automotive
Uherský Brod
před týdnem
Máte zkušenost z pozice mistra výroby nebo směnového mistra a vyznáte se ve strojírenské výrobě? Máte zkušenosti s vedením kolektivu?... zobrazit nabídku»
Procesní technolog | 13. & 14. plat
Uherskobrodsko
před týdnem
Pro výrobní společnost hledáme kandidáty s praxí v oblasti procesního inženýrství, nebo ve vedení projektů v oblasti automotive... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality - odměna za rychlý nástup 10 000 Kč
Plzeň
před týdnem
Neunikne Vám žádný detail a hledáte uplatnění jako kontrolor kvality? Máte zájem o nástup do kmenového stavu společnosti? Pokud ano, tak... zobrazit nabídku»
Správce budovy
Tachov
před týdnem
- Správa budovy - Vedení menšího týmu - Zajištění chodu podpůrných systémů výroby - Koordinace ostrahy budovy - Zajištění oprav... zobrazit nabídku»
HPP ve výrobě s ubytováním, až 130 Kč/hod.
Plzeň - město
před týdnem
Hledáte práci ve výrobě? Nevadí Vám třísměnný provoz? Máme pro Vás práci ve společnosti sídlící v Plzni na Borských polích. Jako... zobrazit nabídku»
Kvalita - tréninkový program
Ostrov nad Ohří
před týdnem
Nebojte se nastartovat svou kariéru ve společnosti, která Vás vystřelí do oblak. Skvělý přístup zaměstnavatele a neobvyklý benefiční... zobrazit nabídku»
Leader do výroby
Ústecký
před týdnem
Uchopte své novoroční předsevzetí a vymaňte se z řady. Do společnosti, kde nebudete jendím z mnoha, ale hodnotným zaměstnancem s... zobrazit nabídku»
Technik kvality junior/senior
Ústecký
před týdnem
Top zaměstnavatel v regionu hledá super kandidáty na pozici technik kvality junior! Na nic nečekejte a staňte se součástí automotive... zobrazit nabídku»
Technik bozp a PO
Klášterec nad Ohří
před týdnem
- Přípravu podkladů pro audity (OHSAS, EMS a EnMS) - Spolupráci s externími společnostmi zabývajícími se BOZP, PO, EMS a EnMS -... zobrazit nabídku»
Technolog vstřikování plastů, Jihlava, 27 - 40 000 Kč
Jihlava
před týdnem
Rozvíjející se firma na Jihlavsku přijme do svého týmu schopného a aktivního technologa, se zkušenostmi se vstřikováním plastů! Vaší... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality, Jihlava, 35 – 50 000 Kč
Jihlava
před týdnem
Hledá se kvalitář! Zkratky typu FMEA, 8D, SPC a MSA ti nejsou cizí? Tak to hledáme právě tebe, neváhej a zašli svůj životopis už... zobrazit nabídku»
Produktový inženýr, 25-40 000 Kč, Trutnovsko
Královéhradecký
před týdnem
Chcete pracovat na nových projektech? Máte vzdělání technického směru? Domluvíte se anglicky? V tom případě se staňte členy... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality, 25 - 40 000 Kč, Trutnovsko
Královéhradecký
před týdnem
Baví Vás komunikace se zákazníky? Máte zkušenosti s kvalitou a chcete se v tomto oboru dále rozvíjet? Domluvíte se anglicky? Přidejte se... zobrazit nabídku»
Operátor smt, Pardubice
Pardubice
před týdnem
Zajímá Vás práce v automotive? Zajímá Vás možnost kariérního postupu? Nechcete dělat jen monotónní práce, ale také u práce... zobrazit nabídku»
Specialista reklamovaných dílů
Moravskoslezský
před týdnem
Máš vystudovanou SŠ/VŠ nejlépe technického zaměření, silné vyjednávací schopnosti a technicky bacground a domluvíš se anglicky... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér
Moravskoslezský
před týdnem
Chcete se uplatnit v oblasti automobilového průmyslu? Zajímá Vás oblast konstrukce a vývoje? Chcete pracovat v mezinárodním týmu, kde... zobrazit nabídku»
Technolog
Moravskoslezský
před týdnem
Máš alespoň částečnou zkušenost z výroby? Baví Tě výrobní procesy, jsi technicky orientován a chceš se v oblasti výroby dál... zobrazit nabídku»
Specialista kvality s NJ
Moravskoslezský
před týdnem
Hledáme SPECIALISTU KVALITY se znalostí německého jazyka! Pokud chceš svou kariéru posunout někam dále a máš zkušenost v oblasti... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace