Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7306) - strana 86

Výroba, průmysl a energetika
Pracujte pro významnou firmu Škoda Auto
Mladá Boleslav
před týdnem
Pracovní poměr na HPP Příjemný výdělek 25.000 až 28.000 Kč, osobní ohodnocení po 6-ti měsících, možnost záloh ve výši 1000 Kč.... zobrazit nabídku»
Specialista na zlepšování – rozjezd nového projektu
Ostrava
před týdnem
Zázemí velké mezinárodní společnosti Možnost dalšího vzdělávání, seberealizace, odborného a profesního růstu Velmi pěkné mzdové... zobrazit nabídku»
Manažer kvality v potravinářství - seniorní pozice
Táborsko
před týdnem
- Zázemí expandující mezinárodní výrobní společnosti - Pozici přímo podřízenou řediteli závodu - Motivační systém ohodnocení -... zobrazit nabídku»
Montáž a výroba motorů. Mzda 90 - 130 Kč/h. 2 směny. Písek mimo průmysl....
Písek
před týdnem
- mzdu od 90 do 130 Kč/h dle zkušeností a praxe. - Po zkušební době osobní ohodnocení až do výše 20%. - 20 dní dovolené - práci v... zobrazit nabídku»
Quality leader
Liberecký
před týdnem
What can the company offer you? - Important and responsible position - Corresponding salary - Bonus twice a year - Company car - Annual bonus - Mobile... zobrazit nabídku»
Operátor stroje
Štěnovice
před týdnem
Pro našeho klienta, jednoho z největších světových dodavatelů kompletních služeb pro zábavní průmysl, hledáme vhodného kandidáta/ku na... zobrazit nabídku»
Zámečník svářeč Přerov - bystřice p.host.
Přerov
před týdnem
SVAŘOVÁNÍ A ZÁMEČNICKÁ VÝROBA Pro výrobu vyrábějící kovové konstrukce pro stavební celky na spojnici Přerov-Bystřice pod Hostýnem... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Liberec
před týdnem
Orientujete se v nástrojích kvality? Hovoříte anglicky a chcete mít možnost tento jazyk používat? Máte již zkušenosti z oblasti kvality v... zobrazit nabídku»
Technolog | až 90 000 Kč
Liberec
před týdnem
Technická dokumentace, systém řízení jakosti i systémy zkušebních zařízení... Znáte? Máte bohatou praxi na pozici technologa a chcete... zobrazit nabídku»
Supervizor výroby
Liberec
před týdnem
Máte zkušenosti s vedením týmu? Řídil jste již svěřený samostatný výrobní úsek? Anglicky hovoříte stejně dobře jako česky? Pak se... zobrazit nabídku»
Technolog výroby - až 40 000,- Kč
Česká Lípa
před týdnem
Vyznáte se v tvorbě technologických postupů v kovovýrobě? Orientujete se v technické dokumentaci? Právě obsazujeme pozici: TECHNOLOG /... zobrazit nabídku»
Seřizovač - až 30 000,- Kč
Mladá Boleslav
před týdnem
Máte praxi s ÚDRŽBOU ve výrobní společnosti? Znáte pojmy jako TPM, Scrap? Vyznáte se ve výrobní dokumentaci? Hledáme uchazeče na pozici:... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality
Liberec
před týdnem
Máte zkušenosti s dodavatelskou kvalitou? Domluvíte se anglicky a pojmy jako FMEA, 8D, ISO Vám nejsou cizí? Pak hledáme právě Vás! Pro... zobrazit nabídku»
Inspektor kvality - 35.000 CZK
Mladá Boleslav
před týdnem
Máte zkušenosti s oblasti kvality v automotive? Chcete vést školení operátorů v rámci kvality? Testovat výrobky v laboratorních... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Ústí nad Labem
před týdnem
Pro výrobní společnost sídlící v Ústí nad Labem obsazujme pozici Mistra výroby ! Vaší náplní práce bude především kontrola a... zobrazit nabídku»
Manažer kvality, Táborsko
Veselí n/L
před týdnem
Výrobní potravinářská společnost hledá do svých řad nového Manažera kvality. Na této pozici budete zodpovědný za kvalitu produktů a... zobrazit nabídku»
Údržbář
Žár
před týdnem
Pro rodinnou společnost sídlící do 10km od Nových Hradů sháníme nového kolegu na pozici Údržbáře. Co by bylo Vaší pracovní... zobrazit nabídku»
Skladník - Frýdek Místek
Frýdek-Místek
před týdnem
Jste fyzicky zdatní, pracovití a popř.máte i zkušenosti ze skladu? Pak máme nabídku práce právě pro Vás! Náplň práce: - vykládka a... zobrazit nabídku»
Technolog TPV
Příbram
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na zakázkovou výrobu plechových dílů a vývoj výrobků z plechu, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Technolog – regenerace a energie
Ústecký
před týdnem
Mezinárodní společnost, která působí v oblasti výroby hledá do svého týmu Technologa Odparek do oddělení regenerace a energie. Pokud... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace