Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (8030) - strana 86

Výroba, průmysl a energetika
Specialista jednání se zákazníky – automotive
Frýdek-Místek
před týdnem
Pro výrobní společnost působící v oblasti materiálů nejen pro automobilový průmysl, hledáme kandidáty na pozici Specialista jednání se... zobrazit nabídku»
Specialista kvality - vhodné pro absolventy
Frýdek-Místek
před týdnem
Jsi absolvent vysoké školy, který se nebojí mluvit anglicky? Rád bys působil ve společnosti, která Ti umožní kariérní růst a za Tvou... zobrazit nabídku»
PLC programátor/elektromechanik
Frýdek-Místek
před týdnem
Máte zkušenosti s programováním PLC a domluvíte se anglicky? Máte vyhlášku 50, min. §6? Pokud chcete pracovat v úspěšné výrobní... zobrazit nabídku»
Specialista údržby
Frýdek-Místek
před týdnem
Máš vzdělání se zaměřením na elektro či automatizaci- Domluvíš se anglicky- Pokud chceš do budoucna něco dokázat a být za svou práci... zobrazit nabídku»
Zástupce manažera kvality
Třinec
před týdnem
Máte zkušenosti v oblasti kvality ve výrobní společnosti? Znáte nástroje kvality a komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá problém? V... zobrazit nabídku»
Údržbář - elektroúdržbář - Ostrava
Ostrava
před týdnem
Máte pracovní zkušenosti z údržby nebo elektroúdržby ve výrobní společnosti? Pak nám neváhejte zaslat svůj životopis. Hledáme... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby - montáž (Český Těšín)
Český Těšín
před týdnem
Hledáme šikovné pracovníky/pracovnice na montážní linku. Náplň práce: - manuální práce ve výrobě - kompletace dílů pro automobilový... zobrazit nabídku»
Operator produkcji - Czeski Cieszyn, 15 000 - 16 500 CZK
Český Těšín
před týdnem
Firma z siedzibą w Czeskim Cieszyne, produkująca części do samochodów, szuka pracowników na stanowisko Operatora produkcji-montowanie. Opis... zobrazit nabídku»
Operátor ve výrobě - lokalita Adamov
Adamov
před týdnem
Jednoduchá manuální práce pro všechny! Práce s regály ve skladu, žádné drobné součástky. Lokalita: Adamov (cca 20 minut vlakem z... zobrazit nabídku»
Metrolog | automotive
Beroun
před týdnem
Mezinárodní společnost, subdodavatel do automobilového průmyslu, hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici: METROLOG zobrazit nabídku»
CATIA konstruktér| slaný
Slaný
před týdnem
Mezinárodní společnost zabývající se konstrukcí a výrobou pro automobilový průmysl hledá kandidáta na pozici 3D CAD DESIGNER. Vaším... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby na Praze 4
Praha
před týdnem
Informace o klientovi Přední světová společnost působící v oblasti energetiky a automatizace. Umožňuje zákazníkům z oblasti průmyslu a... zobrazit nabídku»
Operátor skladu
Jihomoravský
před týdnem
Job Description Operátor skladu Máte zájem pracovat v Brně na hlavní pracovní poměr? Nevadilo by Vám pracovat na třísměnný provoz? Tak... zobrazit nabídku»
Práce v zakázkové výrobě - až 110 Kč/hod
Ústecký
před týdnem
Uvažujete o změně? Nebaví Vás noční směny? Nabízíme jednoduchou manuální práci v zakázkové výrobě stínící techniky pouze na dvě... zobrazit nabídku»
Práce ve výrobě v Klášterci - min. 19 000 Kč/měs.
Ústecký
před týdnem
Hledáte dobrou práci za dobré peníze? V Klášterci nad Ohří si nyní vyděláte minimálně 19 000 Kč za měsíc. Přidáme Vám k tomu... zobrazit nabídku»
Pracovníci do výroby - nástupní bonus 20 000 Kč
Jihomoravský
před týdnem
Hledáte dobrou práci za dobré peníze? Hledáte dobře placenou stabilní práci nedaleko domova? Pojďte pracovat na moderní montážní linku v... zobrazit nabídku»
Projektový manažer (projekty elektro nebo MaR)
Pardubice okolí, výjezdy do zahraničí
před týdnem
Zázemí tradiční české společnosti, účast na velmi zajímavých projektech, naprostá samostatnost v práci, možnost seberealizace, firemní... zobrazit nabídku»
Extruzní specialista
Havlíčkův Brod okr.
před týdnem
Velice zajímavá pracovní nabídka pro prosperují společnost se zahraniční účastí, společnost nabízí pomoc pro kandidáta při relokaci,... zobrazit nabídku»
Systémový inženýr
Pardubice okolí
před týdnem
Seberealizaci v tradiční české společnosti; práce v týmu lidí, pro které je koníčkem ne povinností, osobní rozvoj a další... zobrazit nabídku»
Technický ředitel
Pardubice okolí
před týdnem
Práce ve stabilní společnosti nabízející vysoce sofistikovaná technická řešení v oboru MaR, platové ohodnocení odpovídající nárokům... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace