Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6970) - strana 88

Výroba, průmysl a energetika
Projektový manažer - automotive - až 80 000 Kč
Moravskoslezský
před týdnem
Pro mezinárodní výrobní společnost působící v automotive oblasti hledáme vhodné uchazeče na pozici "PROJEKTOVÝ MANAŽER - AUTOMOTIVE - AŽ... zobrazit nabídku»
Pracovník výroby chirurgických setů (Karviná)
Karviná
před týdnem
Chcete pracovat ve výrobě, nebojíte se manuální práce? Hledáte dlouhodobé stabilní zaměstnání? Pak hledáme právě Vás! - montážní... zobrazit nabídku»
Operátor výroby-výroba chirurgických setů
Karviná
před týdnem
Chcete pracovat ve výrobě, nebojíte se manuální práce? Hledáte dlouhodobé stabilní zaměstnání? Pak hledáme právě Vás! - montážní... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Karviná
před týdnem
Hledáme šikovné prcovníky/ce na výrobní a montážní linky: - obsluha výrobních strojů - jemná montážní práce - balení výrobků -... zobrazit nabídku»
Operator produkcji - Karwina, 13 500-15 500 CZK
Karviná
před týdnem
Firma z siedzibą w RCz w Karvina, produkująca zestawów medycznych i narzędzi, szuka pracowników na stanowisko Operatora produkcji. Opis... zobrazit nabídku»
Servisní inženýr - jednoúčelové stroje
Praha
před týdnem
Máte zkušenosti v servisu výrobních linek, nebo jednoúčelových strojů? Hledáte uplatnění ve stabilní společnosti? Na této pozici... zobrazit nabídku»
Procesní Inženýr - Beroun
Beroun
před týdnem
Máte zkušenosti s analýzami a zlepšováním výrobních procesů? Chcete pracovat ve společnosti s téměř nulovou fluktuací? Na této pozici... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Beroun
před týdnem
Pro úspěšnou výrobní společnost v Berouně obsazujeme pozici Mistra Výroby. Na této pozici budete zodpovědní za: - vedení zaměstnanců... zobrazit nabídku»
Mistr údržby
Beroun
před týdnem
Pro úspěšnou výrobní společnost v Berouně obsazujeme pozici Mistra údržby. Na této pozici budete zodpovědní za: - vedení zhruba 10... zobrazit nabídku»
Project Sales Manager - Praha
Praha
před týdnem
Pro velmi úspěšnou rodinnou společnost obsazujeme pozici Technického obchodníka / Projektového manažera. Společnost dodává široké... zobrazit nabídku»
Procesní Inženýr - chemická výroba, nový závod
Kolín
před týdnem
Zahraniční výrobní společnost, zaměřená na barvy a laky pro automotive, zakládá v ČR novou výrobu - greenfield. Pro tuto společnost... zobrazit nabídku»
Pracovník výroby kabin
Zlínský
před týdnem
Job Description Do výrobní společnosti působící v oblasti leteckého průmyslu, hledáme novou posilu do týmu. Pokud jste samostatný,... zobrazit nabídku»
Obráběč CNC 26 – 34 000,- Kč
Jihomoravský
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Pro špičkovou mezinárodní společnost hledáme kandidáty na pozici: OBRÁBĚČ CNC 26 – 34 000,- Kč Náplň... zobrazit nabídku»
Konstruktér ve strojírenství (ZAKÁZKOVÁ výroba)
Jihomoravský kraj
před týdnem
Motivující finanční ohodnocení Stabilní zaměstnání v moderních prostorech s důrazem na čistotu, bezpečnost a kvalitu Školení... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro mezinárodní firmu
Olomoucký kraj
před týdnem
Velmi zajímavé motivující finanční ohodnocení Služební automobil, mobil, notebook - i pro soukromé účely Možnost dalšího... zobrazit nabídku»
Elektro Engineer na oddělení developmentu
Pardubice
před týdnem
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti- možnost zapojit se do vývoje- práce v přátelském mezinárodním kolektivu- příležitost... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu, 120 Kč/hod. (možnost bonusů)
Plzeň
před týdnem
* smlouvu na HPP * nástupní bonus 1000,-Kč * mzda 90,-Kč/hod * bonus 10-20,-Kč/hod * dovolená 20 dnů * svoz z centra Plzně zdarma ... zobrazit nabídku»
Operátor montáže – Klatovy!!! výdělky až 24.000,-/měsíc
Klatovy
před týdnem
Platové podmínky až 24.000,- Po ZD prémie až 25% ze základu mzdy 20 dní dovolené ročně Příplatky dle ZP – noční směna 10%,... zobrazit nabídku»
Skladník Krupka
Krupka
před týdnem
- základní mzda 15 900 Kč - příspěvek na stravování - příspěvek na dopravu - 200 Kč/měs. - práce v Krupce - práce ve 2 směnném... zobrazit nabídku»
Operátor pásové pily - práce i pro absolventy
Brno
před týdnem
* základní mzda 16 000 Kč - 18 000 Kč + 15 % Kč osobní ohodnocení + 16,9 Kč/hod za práci v noci + 9 Kč/hod příplatek za odpolední... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace