Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7608) - strana 89

Výroba, průmysl a energetika
Procesní inženýr
Louny
před týdnem
Jste procesní inženýr a chcete poznat novou výrobu a zúročit Vaše zkušenosti a znalosti? Tak neváhejte a pošletee nám životopis. Náplň... zobrazit nabídku»
Mistr výroby na Chomutovsku
Chomutov
před týdnem
Jste leader, empatický, dokážete motivovat lidi a máte proaktivní přístup? Hledáme člověka, který má již zkušenosti s vedením lidí,... zobrazit nabídku»
Výrobní inženýr na Chomutovsku
Chomutov
před týdnem
Máte zkušenosti v automotive jako procesní nebo výrobní inženýr? Máte zkušenosti se zaváděním nové výroby, znáte pojem Lean a FMEA pak... zobrazit nabídku»
| Mistr výroby | automotive
Chomutov
před týdnem
Máte zkušenosti s vedením a motivací lidí ve výrobním prostředí? Jste komunikativní ,asertivní a chcete se stát Mistrem výroby? Pak... zobrazit nabídku»
Technik - PLC programátor
Blatná
před týdnem
Máte zkušenost s programováním jednoúčelových strojů? Jste schopný řešit technologické problémy výrobních zařízení? Pošlete svůj... zobrazit nabídku»
Konstruktér - automotive
Třebíč
před týdnem
Umíte kreslit ve 2D i 3D CAD software jako je Inventor či Catia či Solidworks apod.? Domluvíte se alespoň trochu anglicky a jsi ochotný na tom... zobrazit nabídku»
Referent interní kvality
Okříšky
před týdnem
Máte zkušenosti s interní kvalitou v automotive? Normy ISO Vám nejsou cizí? A audity jsou pro Vás běžnou náplní práce? ….a navíc... zobrazit nabídku»
Technik dodavatelské kvality s AJ
Třebíč
před týdnem
Máte zkušenosit s projektovou či dodavatelskou kvalitou? Chcete řešit nové komponenty a nové dodavatele? Domluvíte se anglicky? Tak se... zobrazit nabídku»
Vedoucí vývojových projektů s AJ
Třebíč
před týdnem
Vývojové konstrukce už bylo dost? Máš chuť posunout se blíž projektům? Umíš anglicky a zvládneš koordinovat více projektů najednou? Pak... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér pro automotive - plasty
Třebíč
před týdnem
Umíš kreslit v 3D CAD software jako je Inventor či Catia či Solidworks apod.? Domluvíš se aspoň trochu anglicky a jsi ochotný na tom... zobrazit nabídku»
Sériový technolog - montáž
Třebíč
před týdnem
Když se Vás někdo zeptá, čím se živíte, odpovíte, že pracujete jako TECHNOLOG ve strojírenské společnosti? Máte zájem posunout se zase... zobrazit nabídku»
Kvalitář pro nové projekty s AJ/NJ
Třebíč
před týdnem
Domluvíte se anglicky? Chcete pracovat v rámci nových projektů v kvalitě popř. v zákaznické či dodavatelské kvalitě? Máte praxi jako... zobrazit nabídku»
Technolog - vstřikování plastů
Třebíč
před týdnem
Máte znalosti technologie vstřikování plastů a chcete pracovat ve stabilní firmě? Po úspěšném absolvování výběrového řízení Vás... zobrazit nabídku»
Specialista zkušebny
Jihlava
před týdnem
Jste strojař a baví Vás zkoušet nové výrobky a komponenty? Nevadí Vám pracovat v 3 směnném režimu v Jihlavě? Pak je tato pozice přímo... zobrazit nabídku»
Zámečník
Jihlava
před týdnem
Odjehlování otřepů a dořezávání závitů. Zalešťování hran popř. vrtání. Občas i kontrola pod mikroskopem. Práce převážně v... zobrazit nabídku»
Konstruktér - Jihlava
Jihlava
před týdnem
Právě hledáme nového konstruktéra pro strojírenskou výrobní společnost v Jihlavě! Jsi absolvent VŠ v oboru strojírenství, umíš... zobrazit nabídku»
Specialista kvality s AJ/NJ
Žďár nad Sázavou
před týdnem
Komunikace se zákazníky a řešení jejich kvalitativních požadavků je to, co chcete dělat v nové práci? A máte zkušenosti s kvalitou ve... zobrazit nabídku»
Technik automatizace, Novobydžovsko
Nový Bydžov
před týdnem
Jste ochotný pracovat ve dvousměnném provozu? Dokážete se orientovat ve výkresové dokumentaci? Pokud ano a chcete pracovat v dynamické... zobrazit nabídku»
Technolog
Litomyšl
před týdnem
Hledáte práci v oblasti vývoje výrobků pro vybavení interiérů? Pro úspěšnou českou společnost se silnou zahraniční účastí, která... zobrazit nabídku»
Specialista - optik ve výrobě|bez anglického jazyka|až 40 000 KČ|
Ostrava
před týdnem
!!! HLEDÁME ABSOLVENTY I ZKUŠENÉ UCHAZEČE !!! Hledáme někoho, kdo se vyzná ve fyzikálních zákonech a oblast optiky mu není cizí. Pokud... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace