Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7310) - strana 89

Výroba, průmysl a energetika
Specialista na zlepšování – Lean specialista
Moravskoslezský
před týdnem
Pracovní úvazek na dobu neurčitou 25 dní dovolené Pěkná částka do cafetérie Flexibilní pracovní doba Příspěvky na stravování –... zobrazit nabídku»
Přijmeme pracovníky na: montáž, práci na lakovně, ve skladu od 22000 Kč/m...
Dobříš
před týdnem
- smlouvu na hlavní pracovní poměr - základní mzdu od 114 Kč/h - příplatky za (odpolední, noční) nad rámec ZP - měsíční odměny a... zobrazit nabídku»
Skladník s VZV
Štěnovice
před týdnem
Pro našeho klienta, jednoho z největších světových dodavatelů kompletních služeb pro zábavní průmysl, hledáme vhodného kandidáta/ku.... zobrazit nabídku»
Operátor/-ka ve výrobě
Rokycany
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou plastových výlisků pro automobilový průmysl, hledáme vhodné uchazeče. Vaše... zobrazit nabídku»
Válcíř kovů - Strojník dělících linek
Ostrava Kunčice
před týdnem
Pro našeho klienta, působícího v těžkém hutním průmyslu hledáme vhodného kandidáta na pozici Strojník dělících linek Vaše... zobrazit nabídku»
Dělník do Olomouce 20000 Kč
Olomouc
před týdnem
NORMÁLNÍ A SLUŠNÁ DĚLNICKÁ PRÁCE Do výroby V OLOMOUCI hledáme pracovité lidi: OPERÁTOR VÝROBY - práce pouze ve směnném režimu (2 či... zobrazit nabídku»
Vedoucí kvality v automotive - 60.000 CZK
Mladá Boleslav
před týdnem
Jedinečná šance pro zkušeného inženýra kvality! Pokud se chcete profesně posunout, vládnete angličtinou, rozumíte kvalitě v předsérii,... zobrazit nabídku»
Vedoucí laboratoře
Liberecký
před týdnem
Máte vzdělání chemického zaměření a máte praxi na pozici laboranta či podnikového ekologa? Aktuálně hledáme vhodného kandidáta na... zobrazit nabídku»
Technolog
Liberec
před týdnem
Máte za sebou zkušenosti z pozice TECHNOLOGA a znáte galvanické a lakovací procesy? V tom případě hledáme právě Vás. Náplň... zobrazit nabídku»
Skladník
Valašské Meziříčí
před týdnem
Hledáte zaměstnání ve Valašském Meziříčí a chcete být za svoji práci náležitě odměněni? Máte platné oprávnění na VZV a... zobrazit nabídku»
Manažer údržby
Chomutov
před týdnem
Mezinárodní výrobní společnost automotive hledá Manažera údržby. Máte zkušenosti s vedením lidí a údržbou? Přidejte se k nám... zobrazit nabídku»
Asistent/ka ředitele
Ostrov
před týdnem
Do automotive společnosti na pomezí Ústeckého a Karlovarského kraje hledáme asistenta/ku ředitele! Podpora top managementu, vedení... zobrazit nabídku»
Servisní technik - elektro - vstřikování plastů
Vysočina
před týdnem
Pro úspěšnou nadnárodní společnost hledáme pracovníka na pozici - SERVISNÍ TECHNIK - ELEKTRO - pro stroje na vstřikování plastů. -... zobrazit nabídku»
Specialista dodavatelské kvality (SQA)
Vysočina
před týdnem
Jsi zkušený kvalitář z automotive, umíš anglicky a hledáš perspektivní zaměstnání, kde Tvou práci ocení, kde není nouze o zakázky a o... zobrazit nabídku»
Technolog - strojírenství, automotive
Vysočina
před týdnem
Máte vzdělání a praxi ve strojírenství? Baví Vás technologie? Pojďte pracovat k nám! Vaší náplní práce bude: - zavádění nových... zobrazit nabídku»
Specialista údržby, Jihlavsko, 25 - 35 000, bez jazyka
Vysočina
před týdnem
Máte zkušenosti z oblasti údržby strojů, zařízení a vlastníte vyhlášku 50? ? V případě, že Vaše odpověď je ANO, potom hledáme... zobrazit nabídku»
Produktový/VÁ manažer/ka s AJ, 35 - 50 000 Kč, vhodné pro absolventy
Vysočina
před týdnem
Máte technické myšlení? Dobré komunikační dovednosti? Pak hledáme právě Vás! Staňte se posilou našeho týmu. Jsme tradiční a stabilní... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznické kvality, 30 - 40 000, vhodné pro absolventy
Třebíč
před týdnem
Pro stabilní a rozrůstající se firmu na Třebíčsku hledáme kandidáta, který má znalosti z oblasti kvality! Přihlaste se! Zajímají nás i... zobrazit nabídku»
Performance engineer
Pardubický
před týdnem
Pracujte v prestižní mezinárodní výrobní společnosti a staňte se členem týmu jako PERFORMANCE ENGINEER. Mezi Vaše zodpovědnosti bude... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby | 2 směny | 95Kč/hod | HK |
Hradec Králové
před týdnem
GRAFTON OBSAZUJE PRACOVNÍ POZICI PRO SPOLEČNOST CONTRACT MEDICAL INTERNATIONAL v Hradci Králové OPERÁTOR/KA VÝROBY - kompletování drobných... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace