Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7208) - strana 9

Výroba, průmysl a energetika
Svářeč CO2 + TIG
Plzeň
dnes
- dlouhodobá práce na HPP - dvousměnný provoz - v případě potřeby zajistíme ubytování - po odpracování 1 týdne zaměstnancům... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2
Kralovice
dnes
- dlouhodobá práce na HPP - dvousměnný provoz - v případě potřeby zajistíme ubytování zdarma! - po odpracování 1 týdne zaměstnancům... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Plzeň
dnes
- dlouhodobá práce na HPP - dvousměnný provoz - v případě potřeby zajistíme ubytování - po odpracování 1 týdne zaměstnancům... zobrazit nabídku»
Svářeč se státními zkouškami
Plzeň
dnes
- dlouhodobá práce na HPP - třísměnný provoz - v případě potřeby zajistíme ubytování - po odpracování 1 týdne zaměstnancům... zobrazit nabídku»
Vydělej si až 29 100 Kč na pozici operátor výroby
Kolín
dnes
* Nástupní plat - základ : 20 000 Kč/měsíc, od 4. měsíce 22 970 Kč/měsíc * Práce na denní a noční směny, pondělí - čtvrtek cca 10... zobrazit nabídku»
Project/ manufacturing engineer (automotive)
okr. Chomutov
dnes
Čím tě za tvou práci odměníme? * fixní plat 40 - 65 tisíc Kč + bonusy dle plnění KPI's * pružná pracovní doba (pevná část 9-15)... zobrazit nabídku»
Mistr výroby - CNC
Jihomoravský kraj, okres Hodonín
dnes
Toužíte po zaměstnání, kde ocení Vaše zapálení a chuť do práce? Tak to máte štěstí, právě teď hledáme pro stabilní českou... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby (malo + středně sériová)
Jihomoravský kraj
dnes
Koho hledáme? Pokud si na většinu níže položených otázek odpovíte ANO, potom do týmu našeho klienta, hledáme možná právě Vás.... zobrazit nabídku»
Manažer (dodavatelské) kvality
Jihomoravský kraj
dnes
Koho hledáme? Pokud si na většinu níže položených otázek odpovíte ANO, neváhejte a využijte naší možnosti pracovat v nadnárodní... zobrazit nabídku»
Vedoucí / manažer skladu - okres Vyškov
Jihomoravský kraj
dnes
Koho hledáme? Pokud si na většinu níže položených otázek odpovíte ANO, neváhejte a využijte možnosti pracovat v nadnárodní... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Olomoucký kraj
dnes
Toužíte uplatnit své manažerské dovednosti v silné výrobní společnosti, zabývající se zakázkovou výrobou ? Tak to máte štěstí,... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - elektro
Olomoucký kraj
dnes
Koho hledáme? Pro stabilní společnost s mnohaletou tradicí, specializující se na zakázkovou výrobu velkých strojů, jež realizuje četné... zobrazit nabídku»
Manažer kvality
Olomoucký kraj
dnes
Zajímá Vás oblast KVALITY a toužíte v ní uplatnit své manažerské dovednosti? Pak pro Vás máme jedinečnou příležitost, silná... zobrazit nabídku»
Process engineer
Brno
dnes
WHAT DO WE OFFER? opportunity to work with a fast growing international company personal and professional growth contribution to... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality, Tachov, od 22.000 Kč, navýšení dle zkušeností
Tachov
dnes
- nástup možný IHNED - místo výkonu práce: TACHOV – VÍTKOV - zázemí stabilní společnosti - vhodné pro ABSOLVENTY - plat 22 000 –... zobrazit nabídku»
Stavební dělník – 130Kč/hod!
Praha
dnes
nástupní mzda 130 Kč za hodinu pracovní doba po - pá od 7h do 18h v závislosti na počasí zajištění dopravy z Prahy, doprava je... zobrazit nabídku»
Operátor CNC
Most
dnes
zajímavé finanční ohodnocení možnost kariérního růstu zaměstnanecké výhody pracoviště Most zobrazit nabídku»
Školitel CNC - mzda dohodou
České Budějovice a okolí
dnes
Nadprůměrné platové ohodnocení dle zkušeností a dohody, Práce na moderních zařízeních firmy TRUMPF, Zázemí nového areálu,... zobrazit nabídku»
Kariérní příležitost pro konstruktéry z Olomouckého kraje!
Olomoucký kraj
dnes
Máme skvělou příležitost pro KONSTRUKTÉRY z Olomouckého kraje! Zda je tato nabídka určena Vám se dozvíte ihned, jak si odpovíte na tyto... zobrazit nabídku»
Manažer/ka pro zákaznický servis
Olomoucký kraj
dnes
Koho hledáme? V případě, že si na většinu z níže položených otázek odpovíte ANO, pak jste to s velkou pravděpodobností právě Vy,... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace