Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (8034) - strana 91

Výroba, průmysl a energetika
Procesní inženýr | Kolínsko
Kolín
před týdnem
Mezinárodní výrobní společnost z oblasti automotive hledá vhodného kandidáta na pozici PROCESNÍHO INŽENÝRA! Zodpovědností bude: -... zobrazit nabídku»
3D CAD designer
Příbram
před týdnem
Mezinárodní strojírenský koncern rozšiřující své vývojové a konstrukční oddělení hledá pro posílení stávajícího týmu pracovníky... zobrazit nabídku»
Konstruktér | elektro motory | Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
před týdnem
** PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY ** Máš zájem učit se od těch nejlepších a stát se profesionálem v oblasti mechanické... zobrazit nabídku»
Konstruktér řídící elektroniky | Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
před týdnem
Jsi absolvent technické univerzity a máš zájem nastartovat svou kariéru v oblasti mechanické konstrukce? Chceš pracovat v automotive? POŠLI... zobrazit nabídku»
Technik údržby | automotive | Berounsko
Beroun
před týdnem
Mezinárodní společnost, subdodavatel do automobilového průmyslu, mezi jehož zákazníky patří ŠKODA, AUDI, RENAULT, SAAB, CHRYSLER nebo BMW,... zobrazit nabídku»
Inženýr trvalého zlepšování
Beroun
před týdnem
Mezinárodní společnost, subdodavatel do automobilového průmyslu, hledá do svého rostoucího týmu vhodného kandidáta na pozici INŽENÝR... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality | automotive
Beroun
před týdnem
Máte zkušenosti z výrobní kvality a zájem podílet se na zajímavých projektech v automotive? Mezinárodní společnost, subdodavatel... zobrazit nabídku»
Produktový inženýr | automotive
Beroun
před týdnem
Jste zkušený konstruktér a chcete se kariérně posunout? PŘIHLAŠTE SE NA POZICI PRODUKTOVÝ INŽENÝR! Náplní práce bude: - Vedení... zobrazit nabídku»
Strojírenský dělník - možný okamžitý nástup
Chabařovice
před týdnem
- okamžitý nástup - mzda 90 - 95 Kč/hod. + bonusy ve výši až 3 000 Kč - nárok na 13. plat - příplatky za přesčasové směny -... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr kvality
Rokycansko
před týdnem
- Stabilní práci v perspektivní rostoucí automotive společnosti - Odpovídající platové ohodnocení odpovídající zkušenostem... zobrazit nabídku»
Obsluha speciálního stroje (až 29.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Jedná se o speciální stroje, které zajišťují dokonalou jakost povrchu ... a není to žádná brnkačka. * nadstandardní mzdové... zobrazit nabídku»
Koordinátor pohybu materiálu ve výrobě (24.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Máte zkušenosti s koordinací lidí i činností v oblasti logistiky a skladového hospodářství? Znáte prostředí výrobní firmy a nebojíte... zobrazit nabídku»
Servisní a montážní technik (20.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Servis, montáž technika, to je úkol pro člověka. Čerpací zařízení čekají na . . ., třeba právě Vás, pokud se ovšem chcete učit,... zobrazit nabídku»
Technik hydraulik (20.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Hydraulické systémy to není nic pro amatéry. Jste-li ABSOLVENTEM nebo PROFÍKEM znalým oboru, rádi Vás přivítáme v naší společnosti.... zobrazit nabídku»
Konstruktér-vývojář (35.000 - 50.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Baví Vás oblast mechanické konstrukce a tvorba technické dokumentace ve 3D? Jste ochotní se vzdělávat v cizím jazyce a vyjet na občasné... zobrazit nabídku»
Konstruktér pro změnová řízení (30.000 - 40.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Baví Vás tvorba výkresové dokumentace? Máte dobrou prostorovou představivost a silné technické myšlení? Je pro Vás důležité příjemné... zobrazit nabídku»
Mechanik-elektro (až 24.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Jste manuálně zručný? Pak pro Vás máme práci! Neváhejte zaslat svůj životopis * odpovídající finanční ohodnocení * odměny podle... zobrazit nabídku»
Operátor výroby v Ostravě Hrabové
Ostrava
před týdnem
Popis práce Pro stabilní mezinárodní firmu hledáme pracovníky a pracovnice do výroby.  Nabízíme vám práci ve výrobě v novém a... zobrazit nabídku»
Technická podpora
Brno
před týdnem
CO MŮŽETE VY OČEKÁVAT OD ZAMĚSTNAVATELE ZA DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI? práci v mezinárodní společnosti moderní a příjemné... zobrazit nabídku»
Aplikační specialista (PRO systémy řízení teploty)
Brno
před týdnem
CO OČEKÁVÁME OD VHODNÉHO UCHAZEČE O TUTO PRÁCI? VŠ vzdělání v oboru elektro – PODMÍNKOU minimálně 2 roky zkušeností na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace