Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (8016) - strana 92

Výroba, průmysl a energetika
Elektrikář – servisní mechanik - i pro absolventy - Strakonicko
Strakonicko
před týdnem
CO JE DOBRÉ VĚDĚT! budete s kolegou držet 1x měsíčně pohotovost, ale jen 8 hod. přes den pracovní pozice je vhodná pro zkušené i... zobrazit nabídku»
Projektant - technik TZB
Brno
před týdnem
Job Description Pro českou společnost působící v oblasti energetiky a plynárenství hledáme dynamické kandidáty, kteří chtějí pracovat na... zobrazit nabídku»
Operátorka kontroly kvality - vhodné pro absolventy
Královéhradecký
před týdnem
Job Description Příležitost právě pro Vás! Hledáme pracovnice na pozici Operátorky kontroly kvality do výrobní automotive společnosti.... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Most
před týdnem
Nabízíme odpovídající mzdové ohodnocení práci ve stabilní společnosti příjemné přátelské pracovní prostředí možnost... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby (Z19786)
Brno
před týdnem
Firma v Brně přijme OPERÁTORKY VÝROBY do třísměnného provozu. Tel. kontakt: 602 587 757 zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby
Klatovy
před týdnem
Tuto pozici obsazujeme pro našeho klienta, společnost, která vyvíjí, produkuje a distribuuje kvalitní brýlové čočky a brýlové obruby.... zobrazit nabídku»
Dělník ve dřevovýrobě
Chanovice
před týdnem
Tuto pozici obsazujeme pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou dřevěných prvků, montovaných domů a dřevěných konstrukcí.... zobrazit nabídku»
Operátor/ka ve výrobě
Klášterec nad Ohří
před týdnem
Tuto pracovní pozici obsazujeme pro našeho klienta, výrobce filtračních vložek do motorových vozidel. Vaše náplň práce > výroba,... zobrazit nabídku»
Dělník/ce ve výrobě - Hranice u aše
Hranice u Aše
před týdnem
Tuto pozici hledáme pro našeho klienta, společnost zabývající se dekorováním skleněných parfémových flakonů. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Mechanik/mechanička
Bělá nad Radbuzou
před týdnem
Pro našeho klienta, zabývajícího se výrobou součástek pro satelitní techniku, hledáme vhodné uchazeče. Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Dělník/ce v plastikářské výrobě
Horšovský Týn
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou plastových dílů a výrobků pro medicínský průmysl, hledáme vhodné uchazeče.... zobrazit nabídku»
Dělník u výrobní linky
Dobrá u Frýdku Místku
před týdnem
Pro našeho klienta v Dobré u Frýdku-Místku hledáme vhodného kandidáta/tku Vaše náplň práce > výroba obalů z plastu > práce u... zobrazit nabídku»
Mistr - elektrovýroba,
Plzeň - jih
před týdnem
Hledáme člověka, který se nebojí vést výrobní tým a baví ho: - práce s lidmi - dosahování plánovaných výsledků - zlepšovat... zobrazit nabídku»
Manažer výroby [Automotive]
Louny
před týdnem
- odpovídající platové ohodnocení - možnost osobního rozvoje - práci v renomované zahraniční výrobní firmě - bohaté benefity... zobrazit nabídku»
Práce - dělník v potravinářské výrobě
Olomouc
před týdnem
Personální agentura Trenkwalder a.s. Vaše náplň práce Přijmeme pracovníky na práci dělník v potravinářské výrobě. Dle pracovních... zobrazit nabídku»
Project process manager [Automtoive]
Liberec
před týdnem
- práci v dynamické mezinárodní společnosti v oblasti automotive se stabilním zázemím - uplatnění nebo prohlubování Vašich zkušeností... zobrazit nabídku»
Daňový specialista [13. plat]
Liberec
před týdnem
- odborný rozvoj a podporu stabilního kolektivu - motivační finanční ohodnocení - Benefity )5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu 13.... zobrazit nabídku»
Strojní inženýr elektro [Automotive]
Most
před týdnem
- zaměstnanecké výhody - práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní výrobní společnosti - možnost jazykových a odborných kurzů... zobrazit nabídku»
Manažer logistiky [Automotive]
Louny
před týdnem
- Odpovídající platové ohodnocení - Možnost osobního rozvoje - Práci v renomované zahraniční výrobní firmě - Bohaté benefity... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů
Liberec
před týdnem
- Práce na dobu neurčitou po zkušební době 3 měsíců - Měsíční docházkový bonus + čtvrtletní cílové prémie - Příspěvek na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace