Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7268) - strana 94

Výroba, průmysl a energetika
Lakýrník
Humpolec
před týdnem
- zajímavé platové ohodnocení 20 - 27.000,- Kč - zajímavou práci v mezinárodní společnosti - stabilní zaměstnání v moderním a čistém... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Praha 4
před týdnem
Na zajímavou práci u zajímavé společnosti hledáme: Vaše náplň práce > plánování výroby > reporty vedení > kooperace... zobrazit nabídku»
Manažer údržby - Hodonínsko
Jihomoravský
před týdnem
- Vedení cca 10 lidí - Zpracování a sledování plánů preventivní údržby - Dohled nad dodržováním postupů oprav - Příprava požadavků... zobrazit nabídku»
Koordinátor štíhlé výroby
Liberec
před týdnem
Jste koordinátor tělem i duší a baví vás procesy štíhlé výroby? Hledáme Vás, pošlete nám životopis! Na pozici KOORDINÁTOR ŠTÍHLÉ... zobrazit nabídku»
Servisní technik pro tlaková zařízení
okres Děčín
před týdnem
Jako dodavatel tlakových zařízení přijmeme do týmu Servisního technika, který nám pomůže s péčí o naše zákazníky. Co bude náplní... zobrazit nabídku»
Elektromechanik - Technik údržby strojů a zařízení
Ústí nad Labem
před týdnem
Vaší náplní práce bude především rozsah podpůrných činností spojených s opravami a seřizováním strojů, určených k výrobě a... zobrazit nabídku»
Inženýr pevnostních výpočtů
okres Děčín
před týdnem
Hledáme inženýra, jemuž jsou fyzika a matematika vlastní! Přidejte se k nám a spolupracujte na zcela nových projektech! Vaší náplní... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality až 40 000 Kč, Novobydžovsko
Královéhradecký
před týdnem
Máte technické vzdělání a nevíte co dál?.. Dokážete číst v technické dokumentaci? A jste navíc KVALITNÍ člověk? Pokud chcete... zobrazit nabídku»
Seřizovač výrobní linky/operátor (až 23.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáte práci ve strojírenství? Umíte číst technickou dokumentaci? Umíte pracovat s měřidly jako posuvka nebo mikrometr? Pak Vám nabízíme... zobrazit nabídku»
Operátor CNC
Jihomoravský
před týdnem
Jsi šikovný strojař a chtěl bys práci přímo v Brně? Ovládáš jednoduché programování a seřizování CNC strojů? Chceš se stát členem... zobrazit nabídku»
Pomocník do výroby (až 18.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáme pomocníky do výroby v Brně, kteří mají chuť pracovat a učit se nové věci.Práce vhodná i pro absolventy. * práci ve stabilní... zobrazit nabídku»
CNC Frézař pro kusovou výrobu (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Nabízíme práci ve stabilní společnosti pro frézaře CNC. Výroba krásných velkých kusů a příjemný kolektiv. Ozvěte se nám... *... zobrazit nabídku»
Technolog montážních procesů (32.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenosti? Máte dobré organizační schopnosti, umíte připravit cenové kalkulace a technologické postupy? Pak hledáme právě Vás! *... zobrazit nabídku»
Operátor dokončování - jednoduchá manuální práce! - DUPLIKÁT
Rokycany
před týdnem
- stabilita a dlouhodobé zaměstnání na HPP - nástupní mzda 85Kč/hod (+navyšování dle zapracování) - navýšené příplatky - přesčas... zobrazit nabídku»
Vedoucí údržby
Moravskoslezský
před týdnem
Máte zkušenost s údržbou ve výrobní společnosti? Nebojíte se vést tým? Máte rád/a organizovanost, systém a plánování? Pokud se chcete... zobrazit nabídku»
Lídr preventivní údržby [Stabilní společnost]
Most
před týdnem
- zaměstnanecké výhody - práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní výrobní společnosti - možnost jazykových a odborných kurzů... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC a montážních linek [Nástup ihned]
Liberec
před týdnem
- Spolupráce se zahraniční dceřinou společností - Zajímavou perspektivní práci v mezinárodní společnosti - Osobní rozvoj - Systém... zobrazit nabídku»
Plánovač údržby [Bohaté benefity]
Most
před týdnem
- zaměstnanecké výhody - práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní výrobní společnosti - možnost jazykových a odborných kurzů... zobrazit nabídku»
Technik nových projektů [Pružná prac. doba]
Louny
před týdnem
- zázemí stabilní prosperující zahraniční společnosti - pružná pracovní doba - dovolená navíc - zvýhodněné stravování -... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby [13. a 14. plat]
Teplice
před týdnem
- zázemí stabilní, nadnárodní společnosti - osobní rozvoj - bohaté benefity (13. a 14. plat, 5 týdnů dovolené, Cafitérie, Sick day,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace