Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (8012) - strana 94

Výroba, průmysl a energetika
Strojní mechanik - jednosměnný provoz
Hradec Králové
před týdnem
- zázemí jedničky na trhu - nadstandardní platové ohodnocení - pracovní doba 7,5hod. - pravidelná školení a možnost zvyšování... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobního úseku
Plzeňský
před týdnem
* velice vstřícné a rodinné zázemí, které stojí na principech čestnosti, úcty, pokory, rozvoji vědomostí... * 5 týdnů dovolené *... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC strojů
Kolín
před týdnem
A co Vám můžeme nabídnout my? - platové ohodnocení ve výší až 27.000 Kč - práci ve 2směnném provozu - kvalitní zaškolení -... zobrazit nabídku»
Brigáda na léto Olomouc 113,-Kč/h
Olomouc
před týdnem
BRIGÁDA NEBO PRÁCE DO VÝROBY V OLOMOUCI OPERÁTOR / OPERÁTORKA VÝROBY - práce ve směnném režimu (2 či 3 směny) - základní obsluha... zobrazit nabídku»
Brigáda ve výrobě obalů na léto
Olomouc
před týdnem
OPERÁTOR / OPERÁTORKA VÝROBY OBALŮ - práce ve směnném režimu (2 směny) - skládání papírových výrobků na palety a do krabic - není... zobrazit nabídku»
CQA inženýr | automotive | 50 000 Kč
Mladá Boleslav
před týdnem
Na pozici v ZÁKAZNICKÉ KVALITĚ hledáme kandidáty na CQA pro jednání se zákazníkem AUDI / VW / Škoda. Náplň práce: * kontaktní osoba... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr kvality - automotive
Kroměříž
před týdnem
Máte zkušenost s projektovým řízením a vedení APQP a PPAP procesů? Automotive Vám není cizí? Exkluzivně nabízíme pozici: PROJEKTOVÝ... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Valašské Meziříčí
před týdnem
FMEA, APQP, PPAP, 8D... pokud Ti to nepřijde jen jako změť písmenek, ale víš, o co se jedná, máš zkušenosti v oblasti kvality,... zobrazit nabídku»
Manažer kvality s NJ
Jihlava
před týdnem
Jste zkušený manažer kvality a hledáte novou výzvu? Dokážete řídit celý systém jakosti od A do Z? Všechny procesy máme nastaveny,... zobrazit nabídku»
Zámečník
Svitavy
před týdnem
Chcete pracovat pro mezinárodní společnost? Mít jistotu práce na dobu neurčitou? Máte zkušenosti z pozice zámečník nebo podobné? Pak... zobrazit nabídku»
Zámečník | zaškolení v Německu | diety
Svitavy
před týdnem
Zaučení v Německu = diety v Eurech!!! Až šest měsíců zaškolení v závodě v Německu. Chcete pracovat pro mezinárodní společnost? Mít... zobrazit nabídku»
Elektrikář - Svitavsko
Svitavy
před týdnem
Máte zkušenosti jako elektrikář a vyhlášku č.50? Pro firmu na Svitavsku hledáme elektrikáře pro montáž strojů. Náplní práce bude: -... zobrazit nabídku»
Skladník
Chrudim
před týdnem
Láká Vás práce ve skladu? Jste z Chrudimi případně je pro Vás tato lokalita zajímavá? Jste zodpovědný a samostatný člověk? Pokud... zobrazit nabídku»
Elektroúdržbář, Chrudimsko
Třemošnice
před týdnem
Hledáte práci na Chrudimsku a rádi byste se uplatnili v oblasti elektro? Pokud jste učenlivý absolvent oboru elektro, který se chce uplatnit v... zobrazit nabídku»
Specialista jednání se zákazníky – automotive
Frýdek-Místek
před týdnem
Pro výrobní společnost působící v oblasti materiálů nejen pro automobilový průmysl, hledáme kandidáty na pozici Specialista jednání se... zobrazit nabídku»
Specialista kvality - vhodné pro absolventy
Frýdek-Místek
před týdnem
Jsi absolvent vysoké školy, který se nebojí mluvit anglicky? Rád bys působil ve společnosti, která Ti umožní kariérní růst a za Tvou... zobrazit nabídku»
PLC programátor/elektromechanik
Frýdek-Místek
před týdnem
Máte zkušenosti s programováním PLC a domluvíte se anglicky? Máte vyhlášku 50, min. §6? Pokud chcete pracovat v úspěšné výrobní... zobrazit nabídku»
Specialista údržby
Frýdek-Místek
před týdnem
Máš vzdělání se zaměřením na elektro či automatizaci- Domluvíš se anglicky- Pokud chceš do budoucna něco dokázat a být za svou práci... zobrazit nabídku»
Údržbář - elektroúdržbář - Ostrava
Ostrava
před týdnem
Máte pracovní zkušenosti z údržby nebo elektroúdržby ve výrobní společnosti? Pak nám neváhejte zaslat svůj životopis. Hledáme... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby - montáž (Český Těšín)
Český Těšín
před týdnem
Hledáme šikovné pracovníky/pracovnice na montážní linku. Náplň práce: - manuální práce ve výrobě - kompletace dílů pro automobilový... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace