Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7800) - strana 96

Výroba, průmysl a energetika
Údržbář, 13. mzda
Zliv
před 14 dny
Sháníme vhodného kandidáta na pracovní pozici Údržbář. Jste schopný ostraňování a oprav závad strojů a zařízení? Jste zvyklý... zobrazit nabídku»
Nástrojař, 13. mzda
Zliv
před 14 dny
Jstte vyučen/a ve strojírenském oboru? Jste schopná/ý zajišťování odborné nástrojařské práce? Máte praxi s prací na brusce, soustruhu... zobrazit nabídku»
Strojní údržba
Želetava
před 14 dny
Chcete pracovat na oddělení údržby, které právě teď transferuje stroje ze zahraničí? Váš úkol bude znovusestavení a následný servis... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby s NJ
Bystřice nad Pernštejnem
před 14 dny
Umíte plánovat výrobu? Znáte strojírenské prostředí a nebojíte se komunikovat s dodavateli a zákazníky v NJ? Pak je tu nová pozice přímo... zobrazit nabídku»
Zámečník
Svitavy
před 14 dny
Chcete pracovat pro mezinárodní společnost? Mít jistotu práce na dobu neurčitou? Máte zkušenosti z pozice zámečník nebo podobné? Pak... zobrazit nabídku»
Zámečník | zaškolení v Německu | diety
Svitavy
před 14 dny
Zaučení v Německu = diety v Eurech!!! Až šest měsíců zaškolení v závodě v Německu. Chcete pracovat pro mezinárodní společnost? Mít... zobrazit nabídku»
Specialista výrobní kvality
Želetava
před 14 dny
Máte zkušenosti z oblasti kvality ve strojírenství? Chcete pracovat pro rychle rostoucí společnost a podílet se na transferu výroby? Umíte... zobrazit nabídku»
Manažer kvality a zlepšování (lean)
Havlíčkův Brod
před 14 dny
Jste manažer kvality, který má přesah do řízení procesů štíhlé výroby? Ano, opravdu hledáme kandidáta, který bude mít na starosti jak... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby v potravinářském průmyslu
Brněnec
před 14 dny
Pro našeho klienta, výrobní závod zahraniční společnosti, hledáme schopné kandidáty, kteří povedou výrobní oddělení. Využijte tuto... zobrazit nabídku»
Kvalitář do krkonoš ☼, až 40 000 CZK
Brněnec
před 14 dny
Jste milovníkem přírody a čerstvého vzduchu ☼? Baví Vás práce v oblasti kvality? Následujte své ♥ a dělejte, co dělat... zobrazit nabídku»
Operátor/ka ve výrobě - nástupní odměna 5000 Kč
Hradec Králové
před 14 dny
Více než 10 let nabíráme zaměstnance do jedné z nejstabilnějších výrobních firem v Hradci. Máme za sebou pěkný kus práce a nové... zobrazit nabídku»
Seřizovač, Hradec Králové - až 25 000 Kč/měs.
Hradec Králové
před 14 dny
Máte zkušenosti se seřizováním strojů a hledáte práci v Hradci Králové? Nebo jste čerstvým absolventem v oboru elektro a chcete získat... zobrazit nabídku»
Skladník, Hradec Králové - až 22 500 Kč/měs.
Hradec Králové
před 14 dny
Hledáte stabilní práci v Hradci Králové a máte ŘP sk. B? Pak máme nabídku přímo pro Vás! Pro výrobní společnost hledáme zručné... zobrazit nabídku»
Datový analytik
Karviná
před 14 dny
Šikovný datový analytik by se nám hodil. Moc toho nepožadujeme, ale hodně nabízíme. Pokud máte zkušenost z obdobné pozice a znáte SAP,... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Ostrava
před 14 dny
Máš praxi ve výrobní společnosti, ideálně v automobilovém průmyslu? Hovoříš anglickým jazykem? Máš zájem podílet se na nových... zobrazit nabídku»
Snadná práce ve výrobě až 18 000 - 21 000 Kč
Brno
před 14 dny
Hledáte dlouhodobé stabilní zaměstnání- Chcete fyzicky nenáročnou práci ve dvousměnném nebo třísměnném provozu- Pak je tato nabídka... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - noční směna 19 500 - 23 000 Kč
Brno
před 14 dny
Hledáte dlouhodobé stabilní zaměstnání? Chcete fyzicky nenáročnou práci v nočním provozu? Pak je tato nabídka určena právě pro... zobrazit nabídku»
Zkušený konstruktér | ovčáry u Kolína
Kolín
před 14 dny
Pro zahraniční společnost, předního výrobce chladící a klimatizační techniky, hledáme uchazeče na pozici: SENIOR KONSTRUKTÉR Co budete... zobrazit nabídku»
PLC programátor výrobních strojů (35.000 - 45.000 Kč)
Olomoucký
před 14 dny
Máte zkušenosti v prostředí Simatic S7 nebo TIA portál a Vaším snem je pracovat v podnětném pracovním prostředí, ve stabilní společnosti... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí do strojírenství s AJ (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Jste komunikativní, průbojní a máte dobré vyjednávací schopnosti? Jste důslední ve své práci a máte technické vzdělání? Domluvíte se... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace