Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7064) - strana 97

Výroba, průmysl a energetika
Nástrojař - 30 000,- Kč
Rumburk;
před týdnem
Jsi šikovný nástrojař a prostředí automotive ve výrobní společnosti ti není cizí? Máš platnou vyhlášku č.50? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Specialista údržby - senior
Liberec
před týdnem
Pro výrobní společnost z oblasti automotive hledáme nového kolegu na pozici: SPECIALISTA ÚDRŽBY Hlavní náplní Vaší práce bude: *... zobrazit nabídku»
|TECHNIK kvality s NJ - 35 000 Kč|
Liberec
před týdnem
Je to klasika. 8D reportíky, FMEA, komunikace napříč oddělením kvality, PPAP dokumentace. Napadá Vás otázka, proč bych zrovna já měl(a)... zobrazit nabídku»
Elektrikář / údržbář - až 35 000,- Kč
Liberec
před týdnem
Máte platnou vyhlášku 50 a zkušenosti na podobné pozici? Znáte pojem TPM? Do výrobní automotive společnosti hledáme kolegu na... zobrazit nabídku»
Technolog výroby - až 40 000,- Kč
Česká Lípa
před týdnem
Vyznáte se v tvorbě technologických postupů v kovovýrobě? Orientujete se v technické dokumentaci? Právě obsazujeme pozici: TECHNOLOG /... zobrazit nabídku»
Seřizovač - až 30 000,- Kč
Mladá Boleslav
před týdnem
Máte praxi s ÚDRŽBOU ve výrobní společnosti? Znáte pojmy jako TPM, Scrap? Vyznáte se ve výrobní dokumentaci? Hledáme uchazeče na pozici:... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobního střediska - Kovovýroba (AŽ 50 000,- Kč)
Liberec
před týdnem
Máte zkušenosti na vedoucí pozici ve výrobní společnosti? Rád si vše sám plánujete a máte pod kontrolou? Rozumíte svařovacím... zobrazit nabídku»
Specialista bozp a PO
Jablonec nad Nisou
před týdnem
Hledáme člověka, který bude mít na starosti bezpečnost naší práce na pozici SPECIALISTY BOZP a PO. Nejste to právě Vy? Co Vás na... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality
Liberec
před týdnem
Máte zkušenosti s dodavatelskou kvalitou? Domluvíte se anglicky a pojmy jako FMEA, 8D, ISO Vám nejsou cizí? Pak hledáme právě Vás! Pro... zobrazit nabídku»
Vedoucí dodavatelské kvality
Liberec
před týdnem
Máte zkušenosti s dodavatelskou kvalitou a vedením teamu? Na obdobné pozici jste již pracoval/a? Ovládáte AJ nebo NJ na komunikativní úrovni?... zobrazit nabídku»
Přípravář technické dokumentace
Plzeňský
před týdnem
* spolupráce a komunikace s mateřskou společností (Rakousko) * vystavování výkresové dokumentace pro kabelovou výrobu * tvorba pracovních... zobrazit nabídku»
Konstruktér, možný home office
Ostravsko
před týdnem
Vývoj nových produktů od návrhu po předání výrobě. Práce na prototypech, konzultace, technické úpravy a kreativní návrhy. Plast,... zobrazit nabídku»
Zadávání dat do systému + balení - Ostrava (13 000 - 15 000 Kč/měsíc)
Ostrava
před týdnem
Zvládáte jednoduchou práci s počítačem a jste manuálně zruční? Nechcete pracovat na noční směny? Kontaktujte nás, máme pro Vás... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - brigáda
Brno - Slatina
před týdnem
Náš významný klient, mezinárodní výrobní společnost, nabízí pracovní příležitosti pro šikovné uchazeče s místem výkonu práce Brno... zobrazit nabídku»
Technolog | chemické vzdělání
Praha
před týdnem
Jeden z největších distributorů chemických látek v ČR hledá nového kolegu do pražského týmu. Máš chemické vzdělání, hovoříš... zobrazit nabídku»
PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR – Strojírenství (od 35.000,- Kč)
Jihomoravský kraj
před týdnem
Motivující finanční ohodnocení Pružná pracovní doba Různorodé projekty Odborní rozvoj – školení (v oblasti vedení... zobrazit nabídku»
Seřizovač
Ústecký
před týdnem
Job Description Aktuálně hledáme vhodné kandidáty na pozici Seřizovače do jedné z výrobních společností. Pozice je vhodná pro absolventy... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Ústecký
před týdnem
Job Description Aktuálně rozšiřujeme team v oblasti konstrukce, pro jednu z výrobních společností sídlící v Teplicích. Vaší stěžejní... zobrazit nabídku»
Volné pracovní pozice: zámečník a elektrikář do výroby
Ústecký
před týdnem
Job Description Pro výrobní závod hledáme nové kolegy na pozice Zámečníka a Elektrikáře. Společnost má svou letitou historii na trhu... zobrazit nabídku»
Technický pracovník - costing
Ústecký
před týdnem
Job Description Aktuálně Vám nabízíme volnou pracovní pozici v zaběhnutém výrobním závodu. Náplň práce: * výrobní kalkulace nových... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace