Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7346) - strana 98

Výroba, průmysl a energetika
Specialista na zlepšování – Lean specialista
Moravskoslezský
před týdnem
Pracovní úvazek na dobu neurčitou 25 dní dovolené Pěkná částka do cafetérie Flexibilní pracovní doba Příspěvky na stravování –... zobrazit nabídku»
Přijmeme pracovníky na: montáž, práci na lakovně, ve skladu od 22000 Kč/m...
Dobříš
před týdnem
- smlouvu na hlavní pracovní poměr - základní mzdu od 114 Kč/h - příplatky za (odpolední, noční) nad rámec ZP - měsíční odměny a... zobrazit nabídku»
Skladník s VZV
Štěnovice
před týdnem
Pro našeho klienta, jednoho z největších světových dodavatelů kompletních služeb pro zábavní průmysl, hledáme vhodného kandidáta/ku.... zobrazit nabídku»
Operátor/-ka ve výrobě
Rokycany
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou plastových výlisků pro automobilový průmysl, hledáme vhodné uchazeče. Vaše... zobrazit nabídku»
Válcíř kovů - Strojník dělících linek
Ostrava Kunčice
před týdnem
Pro našeho klienta, působícího v těžkém hutním průmyslu hledáme vhodného kandidáta na pozici Strojník dělících linek Vaše... zobrazit nabídku»
Dělník do Olomouce 20000 Kč
Olomouc
před týdnem
NORMÁLNÍ A SLUŠNÁ DĚLNICKÁ PRÁCE Do výroby V OLOMOUCI hledáme pracovité lidi: OPERÁTOR VÝROBY - práce pouze ve směnném režimu (2 či... zobrazit nabídku»
Vedoucí kvality v automotive - 60.000 CZK
Mladá Boleslav
před týdnem
Jedinečná šance pro zkušeného inženýra kvality! Pokud se chcete profesně posunout, vládnete angličtinou, rozumíte kvalitě v předsérii,... zobrazit nabídku»
Vedoucí laboratoře
Liberecký
před týdnem
Máte vzdělání chemického zaměření a máte praxi na pozici laboranta či podnikového ekologa? Aktuálně hledáme vhodného kandidáta na... zobrazit nabídku»
Technolog
Liberec
před týdnem
Máte za sebou zkušenosti z pozice TECHNOLOGA a znáte galvanické a lakovací procesy? V tom případě hledáme právě Vás. Náplň... zobrazit nabídku»
Manažer údržby
Chomutov
před týdnem
Mezinárodní výrobní společnost automotive hledá Manažera údržby. Máte zkušenosti s vedením lidí a údržbou? Přidejte se k nám... zobrazit nabídku»
Asistent/ka ředitele
Ostrov
před týdnem
Do automotive společnosti na pomezí Ústeckého a Karlovarského kraje hledáme asistenta/ku ředitele! Podpora top managementu, vedení... zobrazit nabídku»
Servisní technik - elektro - vstřikování plastů
Vysočina
před týdnem
Pro úspěšnou nadnárodní společnost hledáme pracovníka na pozici - SERVISNÍ TECHNIK - ELEKTRO - pro stroje na vstřikování plastů. -... zobrazit nabídku»
Specialista dodavatelské kvality (SQA)
Vysočina
před týdnem
Jsi zkušený kvalitář z automotive, umíš anglicky a hledáš perspektivní zaměstnání, kde Tvou práci ocení, kde není nouze o zakázky a o... zobrazit nabídku»
Technolog - strojírenství, automotive
Vysočina
před týdnem
Máte vzdělání a praxi ve strojírenství? Baví Vás technologie? Pojďte pracovat k nám! Vaší náplní práce bude: - zavádění nových... zobrazit nabídku»
Specialista údržby, Jihlavsko, 25 - 35 000, bez jazyka
Vysočina
před týdnem
Máte zkušenosti z oblasti údržby strojů, zařízení a vlastníte vyhlášku 50? ? V případě, že Vaše odpověď je ANO, potom hledáme... zobrazit nabídku»
Produktový/VÁ manažer/ka s AJ, 35 - 50 000 Kč, vhodné pro absolventy
Vysočina
před týdnem
Máte technické myšlení? Dobré komunikační dovednosti? Pak hledáme právě Vás! Staňte se posilou našeho týmu. Jsme tradiční a stabilní... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznické kvality, 30 - 40 000, vhodné pro absolventy
Třebíč
před týdnem
Pro stabilní a rozrůstající se firmu na Třebíčsku hledáme kandidáta, který má znalosti z oblasti kvality! Přihlaste se! Zajímají nás i... zobrazit nabídku»
Performance engineer
Pardubický
před týdnem
Pracujte v prestižní mezinárodní výrobní společnosti a staňte se členem týmu jako PERFORMANCE ENGINEER. Mezi Vaše zodpovědnosti bude... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby | 2 směny | 95Kč/hod | HK |
Hradec Králové
před týdnem
GRAFTON OBSAZUJE PRACOVNÍ POZICI PRO SPOLEČNOST CONTRACT MEDICAL INTERNATIONAL v Hradci Králové OPERÁTOR/KA VÝROBY - kompletování drobných... zobrazit nabídku»
Operátor výrobní linky - Hradec Králové
Hradec Králové
před týdnem
Sháníte poctivou práci za poctivé peníze? Pojďte tam, kde Vás odmění! Hradecká výrobní společnost hledá manuálně zručné pracovníky... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace