Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7716) - strana 98

Výroba, průmysl a energetika
Sériový technolog - montáž
Třebíč
před 14 dny
Když se Vás někdo zeptá, čím se živíte, odpovíte, že pracujete jako TECHNOLOG ve strojírenské společnosti? Máte zájem posunout se zase... zobrazit nabídku»
Kvalitář pro nové projekty s AJ/NJ
Třebíč
před 14 dny
Domluvíte se anglicky? Chcete pracovat v rámci nových projektů v kvalitě popř. v zákaznické či dodavatelské kvalitě? Máte praxi jako... zobrazit nabídku»
Technolog - vstřikování plastů
Třebíč
před 14 dny
Máte znalosti technologie vstřikování plastů a chcete pracovat ve stabilní firmě? Po úspěšném absolvování výběrového řízení Vás... zobrazit nabídku»
Specialista zkušebny
Jihlava
před 14 dny
Jste strojař a baví Vás zkoušet nové výrobky a komponenty? Nevadí Vám pracovat v 3 směnném režimu v Jihlavě? Pak je tato pozice přímo... zobrazit nabídku»
Zámečník
Jihlava
před 14 dny
Odjehlování otřepů a dořezávání závitů. Zalešťování hran popř. vrtání. Občas i kontrola pod mikroskopem. Práce převážně v... zobrazit nabídku»
Konstruktér - Jihlava
Jihlava
před 14 dny
Právě hledáme nového konstruktéra pro strojírenskou výrobní společnost v Jihlavě! Jsi absolvent VŠ v oboru strojírenství, umíš... zobrazit nabídku»
Specialista kvality s AJ/NJ
Žďár nad Sázavou
před 14 dny
Komunikace se zákazníky a řešení jejich kvalitativních požadavků je to, co chcete dělat v nové práci? A máte zkušenosti s kvalitou ve... zobrazit nabídku»
Technik automatizace, Novobydžovsko
Nový Bydžov
před 14 dny
Jste ochotný pracovat ve dvousměnném provozu? Dokážete se orientovat ve výkresové dokumentaci? Pokud ano a chcete pracovat v dynamické... zobrazit nabídku»
Technolog
Litomyšl
před 14 dny
Hledáte práci v oblasti vývoje výrobků pro vybavení interiérů? Pro úspěšnou českou společnost se silnou zahraniční účastí, která... zobrazit nabídku»
Specialista - optik ve výrobě|bez anglického jazyka|až 40 000 KČ|
Ostrava
před 14 dny
!!! HLEDÁME ABSOLVENTY I ZKUŠENÉ UCHAZEČE !!! Hledáme někoho, kdo se vyzná ve fyzikálních zákonech a oblast optiky mu není cizí. Pokud... zobrazit nabídku»
Letní brigáda nástup 7.8.2017 120Kč /hod
Brno
před 14 dny
Potřebujete si přivydělat na nový semestr a nevíte kde? Právě pro Vás máme brigádu!!! Co Vás čeká? - Montáž, balení... zobrazit nabídku»
Zámečník nebo instalatér ve Švýcarsku
Zürych
před 14 dny
Mzda 32 - 36 CHF/hodina (710 - 800Kč/hod) cca 120.000 - 150.000 Kč /měsíc Diety 12 - 16 CHF/den (265 - 355 Kč/den) Zajistíme ubytování... zobrazit nabídku»
Přípravář - příprava a údržba forem - až 25 000 Kč
Klášterec nad Ohří
před 14 dny
- HPP - stabilní zaměstnání v Klášterci nad Ohří/kmenové zaměstnání - motivující mzdové ohodnocení, firemní benefity, prémie -... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr pro instalaci strojů (35.000 - 45.000 Kč)
Olomoucký
před 14 dny
Jste fanoušek a nadšenec do elektro schémat a baví Vás bádat a nacházet nejlepší řešení pro zprovoznění strojů, zařízení či malých... zobrazit nabídku»
Pracovník do elektrotechniky (20.000 - 27.000 Kč)
Praha
před 14 dny
Hledáte si práci a baví Vás oblast elektrotechniky a chtěli byste se stát součástí týmu, kde se dějí zázraky? Hledáme schopné a... zobrazit nabídku»
Elektromechanik (20.000 - 35.000 Kč)
Praha
před 14 dny
Jste zkušený elektromechanik nebo jste právě dokončili školu a hledáte pracovní uplatnění? Hledáte stabilního zaměstnavatele, který Vám... zobrazit nabídku»
Obsluha lisovacích automatů (22.000 - 32.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Chcete se stát součástí mezinárodní firmy s několikaletou tradicí? Společnost sídlící v Čejči hledá šikovné operátory pro obsluhu... zobrazit nabídku»
Obsluha soustružnických automatů (22.000 - 32.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Chcete se stát součástí mezinárodní firmy s několikaletou tradicí? Společnost sídlící v Čejči hledá šikovné soustružníky pro... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu
Oblast Brno-jih (dobrá dostupnost MHD)
před 14 dny
Máte zkušenosti s vedením týmu zaměstnanců? Hledáte práci v klidné a čistém prostředí s fajn kolektivem? Pro rozvíjející se... zobrazit nabídku»
Strojník - seřizovač strojů, Hodonínsko
lokalita Hodonínsko
před 14 dny
Pro našeho zákazníka, mezinárodní renomovanou výrobní společnost, hledáme z důvodu posílení týmu Strojník – seřizovač... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace