Práce v oboru Vzdělávání, věda a vývoj (139) - strana 3

Vzdělávání, věda a vývoj
Konstruktér / konstruktérka přípravků a jednoúčelových zařízení
Zlínský
před týdnem
práci na HPP profesní růst zajímavá speciální práce příjemný kolektiv náborový příspěvek až 25tis. Kč příspěvek na... zobrazit nabídku»
Elektro konstruktér
Liberec
před týdnem
Nabízíme: Zázemí perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí Motivující mzdové ohodnocení Zajímavý balíček... zobrazit nabídku»
Vedoucí laboratoře (mikrobiolog)
Plzeňský
před týdnem
Mezinárodní společnost působící v oblasti potravinářské výroby hledá zodpovědnou, samostatnou osobnost se zálibou v laboratorních... zobrazit nabídku»
Produktový analytik elektro, vhodné pro absolventy
Praha
před týdnem
Jsi absolvent SŠ či VŠ v elektrotechnickém oboru? Nebo již nějakou dobu v segmentu vývoje technických produktů pracuješ? Chceš pracovat... zobrazit nabídku»
Šikovný chemik - absolvent
Pardubický
před týdnem
Dokončil si teď školu s chemickým zaměřením? Baví tě pestrá a kreativní práce? Chceš mluvit anglicky? Pro mezinárodní společnost... zobrazit nabídku»
Product analyst - join the global leader in smart control
Praha
před týdnem
Would you like to work for a global leader of smart control solutions? Would you like to be part of global Research and Development centre? Are... zobrazit nabídku»
Produktový specialista - solární energetika
Pardubický
před týdnem
Máte zkušenost s navrhováním technických produktů? Zajímáte se o oblast energetiky? Chcete pracovat na inovativním produktu pro velkou... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucího laboratoře
Praha
před týdnem
Baví Vás analytická chemie a navíc se chcete věnovat rozvoji lidí? Nehledáme žádného pokusného králíka, ani laboratorní myš :-) ale... zobrazit nabídku»
Vyučující prvního stupně (Z19840)
Praha
před týdnem
Přijmeme vyučující prvního stupně s možností dlouhodobé perspektivní spolupráce. Nabízíme vstřícný a podporující tým kolegů,... zobrazit nabídku»
Výzkumný pracovník se zaměřením na oblast okrasného školkařství
Praha, Středočeský
před týdnem
příjemné pracovní prostředí zaměstnanecké benefity 5 týdenní dovolenou úpravu pracovní doby zázemí stabilní společnosti ... zobrazit nabídku»
HW designer/HW developer
Praha
před týdnem
People Consulting s.r.o. Máte zájem být u zrodu nejnovějších technologií v oblasti automotive? Pro našeho významného klienta hledáme... zobrazit nabídku»
Tlumočník [Bohaté benefity]
Louny
před týdnem
- odpovídající platové ohodnocení - možnost osobního rozvoje - práci v renomované zahraniční výrobní firmě - bohaté benefity... zobrazit nabídku»
Specialista životního prostředí [automotive] (svexk)
Chomutov
před týdnem
- Mzdu dle dosavadních zkušeností a schopností - Dotované závodní stravování - Pružná pracovní doba - Roční bonus - Dny dovolené... zobrazit nabídku»
Navyšujeme mzdy, Chomutov, závodní stravování, firemní doprava
Chomutov
před 14 dny
-Atraktivní mzda -Fixní mzda 16.400 Kč + příplatky za noční směny a přesčasy dle zákoníku práce + BONUSY -Práce na HPP -Závodní... zobrazit nabídku»
Vývojář produktu
Tachov
před 14 dny
- zázemí stabilní společnosti s možností profesního růstu - zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr
Plzeň
před 14 dny
- Uplatnění na zajímavé pozici v nově založeném vývojovém centru - Zázemí stabilní společnosti působící v automobilovém průmyslu... zobrazit nabídku»
Project Manager
Plzeň
minulý měsíc
* smlouva na dobu neurčitou * dlouhodobá spolupráce je prioritou pro naši společnost * možnost profesního růstu * týden dovolené... zobrazit nabídku»
C/C++ Developer- Control & Image processing SW (25.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
!!! Mimořádná nabídka pro nadšence do vývoje SW v C/C++ se zájmem o GRAFIKU, 2D/3D a zpracování obrazu. Pro společnost, jež je centrem... zobrazit nabídku»
Vhdl / FPGA Senior Engineer (od 40.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Verilog – VHDL – FPGA. Jedinečná příležitost stát se členem týmu vývoje digitálních systémů a podílet se na výsledném produktu na... zobrazit nabídku»
Vhdl / Verilog - Design Engineer (30.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Jedinečná příležitost stát se členem týmu vývoje digitálních systémů a podílet se na výsledném produktu na různých úrovních... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace