Práce v oboru Vzdělávání, věda a vývoj (144) - strana 4

Vzdělávání, věda a vývoj
Ředitel/ka neziskové organizace v sociálních službách
Brno
před 14 dny
CO MŮŽETE VY OČEKÁVAT OD ZAMĚSTNAVATELE ZA DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI? práci ve fungující jedinečné organizaci, která má v oblasti... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr hardware - digitální (embedded)
Nové Město na Moravě
před 14 dny
CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE? zajímavá práce v oblasti komunikačních technologií férový přístup a přátelské firemní prostředí... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu vývoje elektrických systémů
Plzeň
tento měsíc
- účast na vývojových projektech pro významné zákazníky z oblasti automotive (BMW, Daimler, VW, Škoda Auto) - široké možnosti osobního... zobrazit nabídku»
Konstruktér - J1913
okr. Uherské Hradiště
tento měsíc
- zázemí stabilní výrobní společnosti, která se dále dynamicky rozvíjí - zajímavá práce ve vysoce moderním prostředí s vynikajícím... zobrazit nabídku»
Zkušební technik - el. zařízení (-mpb-)
Brno
tento měsíc
* praxe ve firmě s dlouholetou tradicí a dobrým renomé na českém i zahraničním trhu * 5 týdnů dovolené, proplácení přesčasů, pružná... zobrazit nabídku»
Technik vývoje a angličtinou
Opavsko
před 1 měsíci
Hledáme akčního a kreativního kandidáta, který má chuť se vzdělávat ve vývoji a inženýringu v oblasti plastových komponentů. Co Vám... zobrazit nabídku»
Manažer vývoje – kovovýroba
Olomoucký
minulý měsíc
Máte znalosti z oblasti materiálového inženýrství a láká Vás manažerská pozice v oblasti vývoje? Pokud ovládáte angličtinu, abyste o... zobrazit nabídku»
Specialista vývoje s angličtinou/němčinou
Královéhradecký
minulý měsíc
Jste absolventem vysoké školy strojní? Komunikujete v anglickém nebo německém jazyce? A hledáte nové zaměstnání? Tak je tato nabídka... zobrazit nabídku»
Technolog specialista – dávkování, zalévání - Ostrava
Moravskoslezský
minulý měsíc
Vašimi úkoly bude: Vedení projektů v oblasti technologicko – technické realizace výrobních linek. Zodpovědnost za technologii: ... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality nových projektů
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Náplň práce: Kontaktní osoba za projektovou kvalitu ve vztahu k zákazníkovi Vedení projektu ze strany APQP procedur Klíčová osoba... zobrazit nabídku»
Vývojář HW (firmware)
Náchodsko
minulý měsíc
- otevřená firemní kultura - možnost firemního růstu - zázemí exportně orientované firmy - práce v nově zrekonstruovaných prostorech v... zobrazit nabídku»
R&D engineer
Plzeň
minulý měsíc
- Uplatnění na zajímavé pozici v nově vzniklém výrobním závodě - Zázemí ve stabilní mezinárodní společnosti - Odpovídající... zobrazit nabídku»
Asp.net Developer - Trutnov
Trutnov
před 2 měsíci
- rozmanitou práci na zajímavých projektech - práci v mladém a velmi přátelském týmu - pružnou pracovní dobu vč. možnosti částečné... zobrazit nabídku»

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Konstruktér (Z19626)
Středočeský kraj
dnes
RGT s.r.o. - rma s dlouholetou tradicí – výroba z nerezu především pro gastronomii hledá do svého týmu KONSTRUKTÉRA Do našeho týmu... zobrazit nabídku»
Recepční / vhodné pro ČID / OZZ
Brno
dnes
* hlavní pracovní poměr - zkrácený úvazek * možnost volby směn * levné volání a sms * zajímavé finanční ohodnocení zobrazit nabídku»
Lektor / lektorka
Praha
včera
Výborné vztahy se školami, se kterými spolupracujeme Zajímavou práci v oblasti vzdělávání pedagogů Zkušený, pozitivní a... zobrazit nabídku»
Specialista / specialistka zaměstnaneckých vztahů s AJ
Ostravsko/Novojičínsko
včera
- kariéru ve stabilní zahraniční společnosti - odborný a kariérní růst - zaměstnanecké výhody Nástup možný ihned nebo dle dohody.... zobrazit nabídku»
Specialista / Specialistka vzdělávání a rozvoje s AJ
Ostravsko/Novojičínsko
včera
- kariéru ve stabilní zahraniční společnosti - odborný a kariérní růst - zaměstnanecké výhody Nástup možný ihned nebo dle dohody.... zobrazit nabídku»
IT specialist – software
Plzeňský kraj
včera
práci na plný úvazek velice dobré finanční ohodnocení pracovní smlouvu na dobu neurčitou výkonnostní prémie mimořádné... zobrazit nabídku»
Projektant - konstruktér - elektro -
Liberecký kraj
včera
- HPP v rozvíjející se zahraniční společnosti. - možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu. jazykové kurzy. - 5 týdnů... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace