Práce v oboru Vzdělávání, věda a vývoj (145) - strana 4

Vzdělávání, věda a vývoj
C/C++ Developer- Control & Image processing SW (25.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
!!! Mimořádná nabídka pro nadšence do vývoje SW v C/C++ se zájmem o GRAFIKU, 2D/3D a zpracování obrazu. Pro společnost, jež je centrem... zobrazit nabídku»
Vhdl / FPGA Senior Engineer (od 40.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Verilog – VHDL – FPGA. Jedinečná příležitost stát se členem týmu vývoje digitálních systémů a podílet se na výsledném produktu na... zobrazit nabídku»
Vhdl / Verilog - Design Engineer (30.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Jedinečná příležitost stát se členem týmu vývoje digitálních systémů a podílet se na výsledném produktu na různých úrovních... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu výzkumu (R&D)
okres Jindřichův Hradec
minulý měsíc
- velmi zajímavou technickou práci společně s vedením týmu - zázemí nadnárodní společnosti - odpovídající finanční ohodnocení -... zobrazit nabídku»
Technik vývoje a angličtinou
Opavsko
minulý měsíc
Hledáme akčního a kreativního kandidáta, který má chuť se vzdělávat ve vývoji a inženýringu v oblasti plastových komponentů. Co Vám... zobrazit nabídku»
Vývojář HW (firmware)
Náchodsko
minulý měsíc
- otevřená firemní kultura - možnost firemního růstu - zázemí exportně orientované firmy - práce v nově zrekonstruovaných prostorech v... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu vývoje elektrických systémů
Plzeň
minulý měsíc
- účast na vývojových projektech pro významné zákazníky z oblasti automotive (BMW, Daimler, VW, Škoda Auto) - široké možnosti osobního... zobrazit nabídku»
Pracovník v pozinkovně v Plzni od 121,-Kč/hod
Plzeň
minulý měsíc
- nástup možný IHNED - místo výkonu práce: PLZEŇ - základní mzda od 121Kč/hod + zákonné příplatky (1.měsíc průměrná mzda... zobrazit nabídku»
Technolog specialista – dávkování, zalévání - Ostrava
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Vašimi úkoly bude: Vedení projektů v oblasti technologicko – technické realizace výrobních linek. Zodpovědnost za technologii: ... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality nových projektů
Jihomoravský, Vysočina
před 2 měsíci
Náplň práce: Kontaktní osoba za projektovou kvalitu ve vztahu k zákazníkovi Vedení projektu ze strany APQP procedur Klíčová osoba... zobrazit nabídku»
Kvalitář-strojař s AJ/NJ (35.000 - 45.000 Kč)
Olomoucký
před 2 měsíci
Máte zkušenosti v oblasti kvality a jste vyučený strojař/ka? Domluvíte se německým jazykem a rádi hledáte řešení pro různé situace?... zobrazit nabídku»
VŠ - testování a servis výrobků - elektro (27.000 - 33.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Pro dynamicky se rozvíjející společnost, která působí celosvětově v oblasti mikroelektroniky a specializovaných přístrojů ve... zobrazit nabídku»
Nové - Junior C++ SW Developer - i absolvent (25.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
!!! Mimořádná nabídka pro nadšence do vývoje SW v C++ se zájmem o vývoj řídící části HW zařízení a části pro 2D/3D zpracování... zobrazit nabídku»

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Procesní inženýr
Trutnov
dnes
Pro zavedenou společnost se sídlem v Trutnově, která je největším světovým výrobcem a dodavatelem kabelové a konektorové techniky,... zobrazit nabídku»
HW designer/HW developer
Praha
dnes
People Consulting s.r.o. Máte zájem být u zrodu nejnovějších technologií v oblasti automotive? Pro našeho významného klienta hledáme... zobrazit nabídku»
Tkaní, až 20 500 Kč, kompletní zaučení
Brno
dnes
- Práce na hlavní pracovní poměr ve stabilní firmě, s možností kariérního růstu - Motivující finanční ohodnocení s velkým... zobrazit nabídku»
Ředitel divize vývoje a výzkumu - automotive
Praha
dnes
People Consulting s.r.o. hledá CHARIZMATICKOU OSOBNOST s LIDSKÝM PŘÍSTUPEM pro svého významného klienta, přední mezinárodní společnost... zobrazit nabídku»
Team leader oddělení vývoje a výzkumu
Praha
dnes
People Consulting s.r.o. hledá DIPLOMATICKOU OSOBNOST s LIDSKÝM PŘÍSTUPEM pro svého významného klienta, přední mezinárodní společnost... zobrazit nabídku»
Specialista péče o klienty v terénu
dle místa bydliště
dnes
Získejte další peníze spoluprací s naší společností v rámci Vaší vedlejší činnosti. Momentálně rozšiřujeme naši obchodní síť... zobrazit nabídku»
Specialista péče o klienty v terénu
dle místa bydliště
dnes
Získejte další peníze spoluprací s naší společností v rámci Vaší vedlejší činnosti. Momentálně rozšiřujeme naši obchodní síť... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace