Práce v oboru Vzdělávání, věda a vývoj (186) - strana 4

Vzdělávání, věda a vývoj
Nástrojař - formy pro vstřikování plastů
Velké Meziříčí
před týdnem
Nabízíme - velmi dobré mzdové podmínky, 1,5 násobek mzdy ročně navíc a podíl na ročním zisku - jednorázovou odměnu po... zobrazit nabídku»
Junior produktový specialista bankovnictví
Praha
před týdnem
Co bude náplní Vaší práce? Budete spravovat produkty firemního bankovnictví - běžné a spořící účty, vkladové produkty atd. Pro... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr
Plzeň
před týdnem
- Uplatnění na zajímavé pozici v nově založeném vývojovém centru - Zázemí stabilní společnosti působící v automobilovém průmyslu... zobrazit nabídku»
VaV konstruktér
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, globálního lídra v oblasti průmyslových vážicích a dávkovacích technologií, hledáme vhodného kandidáta... zobrazit nabídku»
HW designer/hw developer #6200507 (Praha, CZ)
Praha
před týdnem
People Consulting s.r.o. Máte zájem být u zrodu nejnovějších technologií v oblasti automotive? Pro našeho významného klienta hledáme... zobrazit nabídku»
Server administrátor
Praha
před týdnem
- skvělý kolektiv - úžasné a férové vedení - smlouvu na dobu neurčitou - týden dovolené navíc - kancelář v centru Prahy s relax... zobrazit nabídku»
Ředitel/ka soukromé MŠ
Brno
před týdnem
Prostor pro realizaci vlastních projektů Příjemné pracovní prostředí Silná podpora ze strany majitelky školky Nástup ihned zobrazit nabídku»
Inženýr řídících systémů
Litvínov
před 14 dny
- možnost pracovat v dlouhodobě prosperující mezinárodní společnosti - 5 týdnů dovolené - stravenky 90kč - dobré finanční... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu vývoje elektrických systémů
Plzeň
před 14 dny
- účast na vývojových projektech pro významné zákazníky z oblasti automotive (BMW, Daimler, VW, Škoda Auto) - široké možnosti osobního... zobrazit nabídku»
Specialista kvality s NJ - i pro absolventy VŠ
Uherské Hradiště
před 14 dny
stabilní mezinárodní společnosti motivující mzdové ohodnocení, bonusy nadstandardní zaměstnanecké benefity (dovolená navíc,... zobrazit nabídku»
CFD specialista - i pro absolventy VŠ
Nový Jičín
před 14 dny
stabilní mezinárodní společnosti zajímavou práci v oddělení vývoje komponentů motivující mzdové ohodnocení nadstandardní... zobrazit nabídku»
FEA specialista - i pro absolventy VŠ
Nový Jičín
před 14 dny
stabilní mezinárodní společnosti zajímavou práci v oddělení vývoje komponentů motivující mzdové ohodnocení nadstandardní... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Nový Jičín
před 14 dny
zázemí prosperující mezinárodní společnosti práci v oddělení vývoje klimatizačních komponentů motivující mzdové ohodnocení... zobrazit nabídku»
Performance engineer
Vysoké Mýto
před 14 dny
- Zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní mezinárodní společnosti - Podpora dalšího vzdělávání a profesního růstu - Atraktivní... zobrazit nabídku»
Stabilní zaměstnání od 20tis.Kč, ubytování zdarma
Plzeňský kraj
před 14 dny
Informace/Nabízíme: - nástup možný IHNED - místo výkonu práce: KLATOVY - práce na hlavní pracovní poměr - nástupní mzda 20.000 –... zobrazit nabídku»
Development leader
Třebíč
před 14 dny
CO MŮŽETE VY OČEKÁVAT OD ZAMĚSTNAVATELE ZA DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI? perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti smlouva na... zobrazit nabídku»
Výrobkový a projektový inženýr
Liberec
minulý měsíc
Zázemí silné nadnárodní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Vzdělávací kurzy Zajímavý balíček zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Specialista laboratoře ve slévárenství (20.000 - 23.000 Kč)
Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický
minulý měsíc
Baví Vás práce s mikroskopem? Rozbory kovů? Chcete kariérně růst a pracovat ve společnosti, která je úspěšná v oblasti slévárenství?... zobrazit nabídku»
Kvalitář-strojař s AJ/NJ (35.000 - 40.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti kvality a jste vyučený strojař/ka? Domluvíte se německým jazykem a rádi hledáte řešení pro různé situace?... zobrazit nabídku»
VŠ - testování a servis výrobků - elektro (27.000 - 33.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Pro dynamicky se rozvíjející společnost, která působí celosvětově v oblasti mikroelektroniky a specializovaných přístrojů ve... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace