Práce v oboru Zdravotnictví a farmacie (192)

Zdravotnictví a farmacie
Farmaceutický representant - vhodné pro absolventy
Praha
Dobré finanční ohodnocení (fix + bonusy) Zaškolení a možnost dalšího rozvoje Příspěvek na penzijní pojištění Automobil i k soukromému použití, mobilní telefon, notebook Zajímavou práci v dynamickém... zobrazit nabídku»
Praktický lékař
Praha, Plzeň, Ostrava
- moderní ordinace v příjemném pracovním prostředí - nadstandardní mzdové ohodnocení - podpora celoživotního vzdělávání - možnost práce na HPP i částečný úvazek - minimalizace administrativy spojené s výkonem... zobrazit nabídku»
Zdravotní sestry do domova pro seniory v okolí Regensburgu (DE)
Regensburg-Německo
Společnost Artifex hledá na hlavní pracovní poměr zdravotní sestry / bratry pro okres Regensburg (Oberpfalz - Bavorsko). Práce se týká převážně péče o starší pacienty. V případě, že získáte dostatečné pracovní... zobrazit nabídku»
Vedoucí - Supervizor v Nutričním centru
Brno, Břeclav, Hodonín, Vyškov, HK, Praha
2017 - Otevíráme a rozšiřujeme klientská centra zdraví a pohybu. Přijmeme ihned šikovné a spolehlivé kolegy, kolegyně. Zájem o sport a zdravou výživu vítány. Vhodné i pro studenty a MD. Nadstandartní finanční... zobrazit nabídku»
Farmaceutický reprezentant / Praha a okolí
Praha
dnes
* Zázemí stabilní zahraniční společnosti * Odborné zaškolení, práci v dynamickém kolektivu * Služební automobil i k soukromému... zobrazit nabídku»
Všeobecná odběrová sestra (Z19857)
Praha
dnes
Společnost Česká laboratorní s.r.o. do svého týmu hledá šikovné VŠEOBECNÉ SESTRY pro odběrová místa v Praze: Všeobecná odběrová... zobrazit nabídku»
Brand & Commercial Manager / OTC - lékárny, e-shopy
Praha
dnes
* Zázemí středně velké stabilní zahraniční společnosti * Práci na HPP * Profesní růst * Práci v malém a fungujícím týmu * Služební... zobrazit nabídku»
Farmaceutický reprezentant rx+otc - Praha
Praha
dnes
* Zázemí stabilní zahraniční společnosti * Odborné zaškolení, práci v dynamickém kolektivu * Služební automobil i k soukromému... zobrazit nabídku»
Lékař/ka ve 4*hotelu
Karlovy Vary
dnes
Co u nás najdete? - Práci v moderním pracovním prostředí v centru Karlových Varů - Fér jednání, přátelskou atmosféru... zobrazit nabídku»
Farmaceutický representant - vhodné pro absolventy
Praha
dnes
Dobré finanční ohodnocení (fix + bonusy) Zaškolení a možnost dalšího rozvoje Příspěvek na penzijní pojištění Automobil i k... zobrazit nabídku»
Area Sales Manager
Královéhradecký, Pardubický
dnes
Stabilní a úspěšná společnost hledá zkušeného obchodního manažera, který zastřeší její prodejní síť v oblasti východních... zobrazit nabídku»
Pracovník -asistent klientského centra
Brno, Blansko, Hodonín, Vyškov, Znojmo
dnes
Otevíráme nová poradenská centra! Okamžitě přijmeme do našeho centra zdraví, krásy a pohybu v Brně další kolegy. Nabízíme poctivé... zobrazit nabídku»
Farmaceutický reprezentant
Moravskoslezský
včera
Farmaceutický reprezentant Jste zkušeným obchodníkem v odvětví farmacie? Chtěli byste změnu, ale přitom zůstat v oboru? Pokud máte rádi... zobrazit nabídku»
Lékárník asistent s atestací i bez
Příbram
včera
Pro našeho klienta, společnost provozující síť lékáren, hledáme vhodné kandidáty na pozici Lékárník asistent s atestací i bez. ... zobrazit nabídku»
Operátor/ka skladu 100 Kč/hod. (Liberec)
Liberec
včera
zajímavé mzdové ohodnocení (100 Kč/hod.) navýšení mzdy po 6 měsících o 10 Kč 60 Kč stravenky zaměstnanecké benefity (slevy... zobrazit nabídku»
Praktický lékař
Praha, Plzeň, Ostrava
včera
- moderní ordinace v příjemném pracovním prostředí - nadstandardní mzdové ohodnocení - podpora celoživotního vzdělávání - možnost... zobrazit nabídku»
Všeobecná nebo dětská sestra
Karlovy Vary
včera
náborový příspěvek až 150.000,- plný nebo částečný úvazek podporu při dalším vzdělávání - studium VOŠ, bakalářské studium,... zobrazit nabídku»
Physiotherapeut /in
Oberstdorf
včera
1000- 1200 Euro Netto plus Wohnungsgestellung, Auto und Handy, 24 + Bildungsurlaub, Zahlung von Fortbildungen zobrazit nabídku»
Operátor výroby (havířov, první zaškolení v Karviné)
Karviná
před 2 dny
Hledáme šikovné prcovníky/ce na montážní linku do nově postavené výrobní haly v Havířově. Jde o moderní, automatizovaný provoz,... zobrazit nabídku»
Operátor výroby chirurgických setů - Havířov (zaškolení v Karviné)
Karviná
před 2 dny
Chcete být součástí rozjezdu nové výrobní haly? Chcete pracovat v moderní, nově vybavené továrně, kde je spousta operací již... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace